x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    PreSonus speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • PreSonus Eris E3.5 actieve studiomonitoren (2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95846565.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119574677.jpg
      PreSonus PreSonus Eris E3.5 actieve studiomonitoren (2 stuks) Eris E3.5 actieve studiomonitoren (2 stuks) Eris E3.5 actieve studiomonitoren (2 stuks) De enige echte studiomonitor voor multimedia, games, films kijken of de volgende hit produceren. Industriële kwaliteit van studio-kwaliteit. Ze zien er zo goed uit als ze klinken. Bescherming: RF-interferentie, begrenzing van de uitgangsstroom, overtemperatuur, aan/uit-transiënten. 3,5 inch woven-composietdrivers produceren een betere basweergave met een nauwkeuriger totaalgeluid. De enige monitoren in hun klasse met akoestische aanpassing. Zo krijg je in elke ruimte onberispelijke geluidskwa... (1)
      PreSonus Eris E3.5 actieve studiomonitoren (2 stuks)
      • 00673454006401
      2
      deal
      106.00 EUR
    • PreSonus Sceptre S6 CoActual actieve studiomonitor (per stuk)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100894985.jpg
      PreSonus PreSonus Sceptre S6 CoActual actieve studiomonitor (per stuk) Sceptre S6 CoActual actieve studiomonitor (per stuk) Sceptre S6 CoActual actieve studiomonitor (per stuk) Deze monitor heeft tweeter en woofer in één, het totaalgeluid komt dus ook vanuit een enkel punt. Dit verhoogt de nauwkeurigheid van de klank enorm. Met de 6.5 inch woofer is de S6 geschikt voor allround mixage. (1)
      PreSonus Sceptre S6 CoActual actieve studiomonitor (per stuk)
      • 00673454002298
      2
      deal
      899.00 EUR
    • PreSonus Eris E44 actieve studiomonitor (per stuk)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/75982680.jpg
      PreSonus PreSonus Eris E44 actieve studiomonitor (per stuk) Eris E44 actieve studiomonitor (per stuk) Eris E44 actieve studiomonitor (per stuk) De Presonus Eris E44 is een actieve studiomonitor waarbij de tweeter tussen de beide woofers genesteld is. Dit levert een brede sweetspot en een beter stereobeeld op met een transparante klank. Voor nearfield-monitoring. (1)
      PreSonus Eris E44 actieve studiomonitor (per stuk)
      • 00673454004100
      2
      215.83 EUR
    • PreSonus Eris E7 XT actieve studiomonitor (per stuk)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152225186.jpg
      PreSonus PreSonus Eris E7 XT actieve studiomonitor (per stuk) Eris E7 XT actieve studiomonitor (per stuk) Eris E7 XT actieve studiomonitor (per stuk) Subcategorie: Nearfield Monitor Prijs, en geleverd, per: Stuk Ontwerp: 2-Weg actief Magnetisch Afgeschermd: Ja Gewicht per Speaker: 8,4 kg (1)
      PreSonus Eris E7 XT actieve studiomonitor (per stuk)
      • 00673454008955
      2
      186.00 EUR
    • PreSonus Eris E5 XT actieve studiomonitor (per stuk)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145134379.jpg
      PreSonus PreSonus Eris E5 XT actieve studiomonitor (per stuk) Eris E5 XT actieve studiomonitor (per stuk) Eris E5 XT actieve studiomonitor (per stuk) De Presonus Eris E5 XT actieve studiomonitor helpt je bij het afronden van je muzikale project. Je hebt tijdens de mixage en mastering immers een eerlijke weergave nodig van je project, deze monitor geeft je precies dat. (1)
      PreSonus Eris E5 XT actieve studiomonitor (per stuk)
      • 00673454008443
      2
      143.95 EUR
    • PreSonus Eris E4,5 (per paar)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151889115.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107389257.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107389255.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150548429.jpg
      PreSonus PreSonus Eris E4,5 (per paar) Eris E4,5 (per paar) Eris E4,5 (per paar) Zowel voor het betere multimediawerk als voor nearfield monitoring is de Presonus Eris E4.5 een prima set. De twee luidsprekers worden met 25 Watt per stuk versterkt. Met handige aux-in en TRS-jackaansluitingen. (1)
      PreSonus Eris E4,5 (per paar)
      • 00673454002656
      • 300700010
      • 9000-0009-1194
      • PRESONUS ERIS E4.5
      1
      deal
      229.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Adler (adler)
      • Advance Acoustic (advance_acoustic)
      • AEG (aeg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • ANT (ant)
      • Apart (apart)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Basicxl (basicxl)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Beyma (beyma)
      • Bluesound (bluesound)
      • Brigmton (brigmton)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • DeFunc (defunc)
      • Denon (denon)
      • Denon professional (denon_professional)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Divoom (divoom)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynavox (dynavox)
      • Eden (eden)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Electronic-Star (electronic_star)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Eminence (eminence)
      • ESI (esi)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Excalibur (excalibur)
      • Fenton (fenton)
      • FLEXSON (flexson)
      • Fluid (fluid)
      • Focal (focal)
      • Focusrite (focusrite)
      • Fostex (fostex)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Fusion (fusion)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • HeadRush (headrush)
      • Heco (heco)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HP (hp)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Ices (ices)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • Kärcher (ka_rcher)
      • König (ko_nig)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Laney (laney)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LSTN (lstn)
      • LTC (ltc)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Malone (malone)
      • Marmitek (marmitek)
      • Microlab (microlab)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • NEC (nec)
      • Neumann (neumann)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • Noonday (noonday)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • One (one)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Pyle (pyle)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Quadral (quadral)
      • RCF (rcf)
      • RIVA (riva)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sangean (sangean)
      • Sharp (sharp)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Soundboks (soundboks)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steljes Audio (steljes_audio)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Sunstech (sunstech)
      • Tascam (tascam)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • Turbosound (turbosound)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Velleman (velleman)
      • Vexus (vexus)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 30 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 30 Watt - 75 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 75 Watt - 140 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 140 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Harman Kardon Onyx Studio 5 (harman_kardon_onyx_studio_5)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL PartyBox 100 (jbl_partybox_100)
      • JBL PartyBox 300 (jbl_partybox_300)
      • JBL PartyBox 1000 (jbl_partybox_1000)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NX-50 (yamaha_nx_50)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be