x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Q Acoustics speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Q Acoustics 3020i Zwart (per paar)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140327344.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137687768.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150529798.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133692299.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108763320.jpg
      Q Acoustics Q Acoustics 3020i Zwart (per paar) 3020i Zwart (per paar) 3020i Zwart (per paar) Met de Q Acoustics 3020i vul je een middelgrote huiskamer met geluid. Deze passieve boekenplank speakers hebben een frequentiebereik tot 30.000 Hertz. Hierdoor geniet je van een gedetailleerde weergave van de hoge frequenties. Je hoort geen trillingen van de klankkast, want hij is zo ontworpen dat hij geen bijgeluiden produceert. Dit betekent dat jouw luisterervaring intact blijft. Wanneer het geluid via de achtermuur terug de kamer in kaatst, stop je de meegeleverde schuimen stoppen in de ba... (1)
      Q Acoustics 3020i Zwart (per paar)
      • 05036694047170
      • 05036694047187
      • 05036694047200
      • 05036694047194
      • QA3522
      • QA3526
      • QA3528
      2
      249.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Twee speakers DEFAULT
        • aantal_luidsprekers_2.0
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • AEG (aeg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Anker (anker)
      • Anthony Gallo Acoustics (anthony_gallo_acoustics)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Auna (auna)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Bluesound (bluesound)
      • Caliber (caliber)
      • Camry (camry)
      • Canton (canton)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • DeWalt (dewalt)
      • Edifier (edifier)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Electronic-Star (electronic_star)
      • Elipson (elipson)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • Fluid (fluid)
      • Focal (focal)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Genius (genius)
      • Google Nest (google_nest)
      • GPO (gpo)
      • GROHE (grohe)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • HQ Power (hq_power)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • IMG Stage Line (img_stage_line)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Kenwood (kenwood)
      • Klipsch (klipsch)
      • Korg (korg)
      • KRK (krk)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Lenco (lenco)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Malone (malone)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • Nikkei (nikkei)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Plieger (plieger)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Reloop (reloop)
      • Revo Audio (revo_audio)
      • Ricatech (ricatech)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Sangean (sangean)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Velleman (velleman)
      • Vexus (vexus)
      • Visaton (visaton)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
      • 3 (aantal_luidsprekers_3.0)
      • 4 (aantal_luidsprekers_4.0)
      • 6 (aantal_luidsprekers_6.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_40)
      • 40 Watt - 80 Watt (gemiddeld_vermogen_40_80)
      • 80 Watt - 150 Watt (gemiddeld_vermogen_80_150)
      • ≥ 150 Watt (gemiddeld_vermogen_150)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • AirPlay (airplay):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Google Assistent (google_assistent):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Alexa (alexa)
    • Wi-Fi (draadloze_technologie):
      • Wi-Fi (wi_fi)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Tweeter (tweeter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Varianten (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
    • speaker draadloze connecties (speaker_draadloze_connecties):
      • AirPlay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be