x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ricatech luidspreker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Ricatech PR1980 zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117769002.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121276654.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118608146.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133185753.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143157496.jpg
      Ricatech Ricatech PR1980 zwart PR1980 zwart PR1980 zwart Met de PR1980 van Ricatech waan je jezelf helemaal in de jaren 80. Dankzij het retro design, de cassettespeler en de USB ingang van deze Ghetto Blaster hebben ze dit icoon een nieuw leven ingeblazen. (1)
      Ricatech PR1980 zwart
      • 08717703564280
      • 659037
      • 5234827
      2
      most_sold
      59.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Draagbare speaker DEFAULT
        • draagbare_luidsprekers
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Twee speakers DEFAULT
        • aantal_luidsprekers_2.0
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • AEG (aeg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • All Ride (all_ride)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Alto (alto)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Anker (anker)
      • Aquasound (aquasound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Bigben (bigben)
      • Caliber (caliber)
      • Canton (canton)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Dell (dell)
      • Denon (denon)
      • Disney (disney)
      • Edifier (edifier)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Electronic-Star (electronic_star)
      • Elipson (elipson)
      • Epson (epson)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Ewent (ewent)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • GROHE (grohe)
      • Hama (hama)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Klipsch (klipsch)
      • KRK (krk)
      • König (ko_nig)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • Logitech (logitech)
      • Ltc Audio (ltc_audio)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Malone (malone)
      • Medion (medion)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOWSONIC (nowsonic)
      • Numark (numark)
      • OK. (ok_)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plieger (plieger)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • Reloop (reloop)
      • Ricatech (ricatech)
      • RIVA (riva)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • SMART Technologies (smart_technologies)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Tannoy (tannoy)
      • Tascam (tascam)
      • Teac (teac)
      • Teenage Engineering (teenage_engineering)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thonet & Vander (thonet_vander)
      • Trevi (trevi)
      • Tronios (tronios)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Vexus (vexus)
      • View Quest (view_quest)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
      • 4 (aantal_luidsprekers_4.0)
      • 6 (aantal_luidsprekers_6.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 25 Watt (gemiddeld_vermogen_25)
      • 25 Watt - 60 Watt (gemiddeld_vermogen_25_60)
      • 60 Watt - 140 Watt (gemiddeld_vermogen_60_140)
      • ≥ 140 Watt (gemiddeld_vermogen_140)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
      • 5 (5)
      • 11 (11)
      • 84 (84)
      • 150 (150)
      • 500 (500)
      • 10000 (10000)
      • 50000 (50000)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Tweeter (tweeter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
    • Draadloze Speaker (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
      • Wi-Fi (wi_fi)
    • Type Speaker (soort):
      • Draagbaar (draagbare_luidsprekers)
      • Inbouw (inbouwluidsprekers)
      • Staande (staande_luidsprekers)
      • Overige (overige)
    • Type Aansluiting (speaker_interface_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Varianten (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Conceptronic Dancing Water Speaker (conceptronic_dancing_water_speaker)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • JBL Studio (jbl_studio)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be