x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Sonos Move Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161343588.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158144066.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158144065.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158144064.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158445421.jpg
      Sonos Sonos Move Wit Move Wit Move Wit De duurzame smart speaker met batterij waarmee je buiten én binnen kunt luisteren. Met Move geniet je overal van krachtig geluid. Bedien hem thuis met je stem, de Sonos-app of AirPlay 2, en stream via bluetooth als er geen wifi beschikbaar is. Perfect afgestemd op jouw luisteromgeving Geniet van een verrassend diepe bass, een breed geluidsveld en automatische Trueplay-tuning die het geluid in balans brengt. Stembediening De Google Assistent is al ingebouwd, dus via wifi kun je muziek afspelen... (9)
      Sonos Move Wit
      • 08717755777539
      • 6937597
      • MOVE1EU1
      3
      good_buy
      399.00 EUR
    • Sonos Five Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155033143.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158333454.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158333457.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158333456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156120173.jpg
      Sonos Sonos Five Wit Five Wit Five Wit Sonos Five - Wit - van Sonos in de categorie Home speaker. (3)
      Sonos Five Wit
      • 08717755777119
      • 6868179
      • FIVE1EU1
      • 89628
      5
      good_buy
      579.00 EUR
    • Sonos Five Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155441422.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155033137.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156488092.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159165520.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156120155.jpg
      Sonos Sonos Five Zwart Five Zwart Five Zwart De Sonos Five produceert een krachtig en helder geluid. Je sluit de wifi speaker aan op het stopcontact en verbindt hem via wifi draadloos met andere Sonos speakers in huis. Zo geniet je van een multiroom opstelling, of voeg je de speaker toe aan je home cinema set. Met de Sonos app bedien je alle speakers en pas je eventueel de bassen of middentonen handmatig aan via de equalizer. Als opvolger van de Play:5 is het verschil dat de Sonos Five beschikt over NFC. (1)
      Sonos Five Zwart
      • 08717755777126
      • FIVE1EU1BLK
      • 89627
      • 6868177
      5
      579.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Adler (adler)
      • Alesis (alesis)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Arctic (arctic)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Beyma (beyma)
      • Bluesound (bluesound)
      • Caliber (caliber)
      • Canton (canton)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • Denon (denon)
      • Denon professional (denon_professional)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Divoom (divoom)
      • Dynacord (dynacord)
      • Edifier (edifier)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Electronic-Star (electronic_star)
      • Eminence (eminence)
      • ESI (esi)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • Fluid (fluid)
      • Focal (focal)
      • Focusrite (focusrite)
      • Fostex (fostex)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • HeadRush (headrush)
      • Heco (heco)
      • Hercules (hercules)
      • Hifonics (hifonics)
      • HK Audio (hk_audio)
      • HQ Power (hq_power)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Ices (ices)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Klipsch (klipsch)
      • Korg (korg)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Laney (laney)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LTC (ltc)
      • Ltc Audio (ltc_audio)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Malone (malone)
      • Microlab (microlab)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • Neumann (neumann)
      • Nikkei (nikkei)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Proel (proel)
      • Pyle (pyle)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • Quadral (quadral)
      • RCF (rcf)
      • Roland (roland)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sharp (sharp)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Tascam (tascam)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thonet & Vander (thonet_vander)
      • Trevi (trevi)
      • Turbosound (turbosound)
      • Urbanista (urbanista)
      • Vexus (vexus)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 30 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 30 Watt - 75 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 75 Watt - 200 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 200 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • Heco Victa Prime 202 (heco_victa_prime_202)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL PartyBox 100 (jbl_partybox_100)
      • JBL PartyBox 300 (jbl_partybox_300)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be