x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

COSY&TRENDY Cosy & Trendy Broodtrommel met Deksel - 40x27x18 cm - Hout

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews COSY&TRENDY Cosy & Trendy Broodtrommel met Deksel - 40x27x18 cm - Hout
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties COSY&TRENDY Cosy & Trendy Broodtrommel met Deksel - 40x27x18 cm - Hout
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
COSY&TRENDY Cosy & Trendy Broodtrommel met Deksel - 40x27x18 cm - Hout
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/178566009.jpg
COSY&TRENDY COSY&TRENDY Cosy & Trendy Broodtrommel met Deksel - 40x27x18 cm - Hout Cosy & Trendy Broodtrommel met Deksel - 40x27x18 cm - Hout Cosy & Trendy Broodtrommel met Deksel - 40x27x18 cm - Hout Cosy & Trendy Broodtrommel met Deksel - 40x27x18 cm - Hout (1)
  • 05414841456653
1
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Bruin
  • 52.49 52.49 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Cosy & Trendy Broodtrommel met Deksel - 40x27x18 cm - Hout52.49, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Curver Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4).
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159573131.jpg
      Curver Curver Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4). (1)
      Curver Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4).
      • 07091177439307
      1
    • Herobility Herostorage 100 Ml Roze/Wit 2st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145678078.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186298943.jpg
      Herobility Herobility Herostorage 100 Ml Roze/Wit 2st Herostorage 100 Ml Roze/Wit 2st Herostorage 100 Ml Roze/Wit 2st Herostorage 100 Ml Roze/Wit van het merk Herobility. In deze verpakking zit 2st. (1)
      Herobility Herostorage 100 Ml Roze/Wit 2st
      • 07350004050918
      1
      deal
    • Adler CR 4483 Elektrische Lunchbox - 1,1L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161983308.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161983310.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163705728.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163705730.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163705504.jpg
      Adler Adler CR 4483 Elektrische Lunchbox - 1,1L CR 4483 Elektrische Lunchbox - 1,1L CR 4483 Elektrische Lunchbox - 1,1L Met deze Camry elektrische lunchbox heb je altijd een warme maaltijd, waar je ook bent. (1)
      Adler CR 4483 Elektrische Lunchbox - 1,1L
      • 05902934830461
      • CR 4483
      1
      deal
    • Luminarc Keep-N-Box - Vershouddoos - 720ml - Glas - (set van 6)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217472128.jpg
      Luminarc Luminarc Keep-N-Box - Vershouddoos - 720ml - Glas - (set van 6) Keep-N-Box - Vershouddoos - 720ml - Glas - (set van 6) Keep-N-Box - Vershouddoos - 720ml - Glas - (set van 6) Materiaal: Glas (1)
      Luminarc Keep-N-Box - Vershouddoos - 720ml - Glas - (set van 6)
      • 05400968120027
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 62.51
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 62.51
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 62.51
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 62.51
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 62.51
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 62.51
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 62.51
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 62.51
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 62.51
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 62.51
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 62.51
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 62.51
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 52.86
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 52.86
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 52.86
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 52.86
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 60.79
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 60.79
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 60.79
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 60.79
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 60.79
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 60.79
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 60.79
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 60.79
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 60.79
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 60.79
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 61.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 61.94
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 51.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 52.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 52.49
    • teamvergelijk@vergelijk.be