x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Design Letters - Personal Lunch Box - G

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Design Letters - Personal Lunch Box - G
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Design Letters - Personal Lunch Box - G
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Design Letters - Personal Lunch Box - G
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141971566.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161517611.jpg
Design Letters Design Letters - Personal Lunch Box - G - Personal Lunch Box - G - Personal Lunch Box - G Design Letters - Personal Lunch Box - G (1)
  • 05710498729431
2
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 6 cm
    • Breedte (cm): 11 cm
    • Lengte: 18 cm
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Zwart, Wit
  • 22.32 24.95 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Witte lunchbox van het merk Design letters met de letters G Praktische broodtrommel voor onderweg in modern design. De doos is gemaakt va...22.32, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Design Letters - Personal Lunch Box - G24.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Curver Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4).
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159578716.jpg
      Curver Curver Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4). (1)
      Curver Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4).
      • 07091172589595
      1
    • Luminarc Pure-Box-Active - Vershouddoos - 82cl - (Set van 6)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159452917.jpg
      Luminarc Luminarc Pure-Box-Active - Vershouddoos - 82cl - (Set van 6) Pure-Box-Active - Vershouddoos - 82cl - (Set van 6) Pure-Box-Active - Vershouddoos - 82cl - (Set van 6) Eigenschappen Materiaal: Glas (1)
      Luminarc Pure-Box-Active - Vershouddoos - 82cl - (Set van 6)
      • 05400968116617
      1
    • ARAVEN Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202708231.jpg
      ARAVEN ARAVEN Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) Vershouddoos Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) (1)
      ARAVEN Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6)
      • 05400968204666
      1
    • Sigikid Snackboxen Set van 3 konijntjes Forest
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166412399.jpg
      Sigikid Sigikid Snackboxen Set van 3 konijntjes Forest Snackboxen Set van 3 konijntjes Forest Snackboxen Set van 3 konijntjes Forest Deze serie met het liefdevolle motief is door Design speciaal voor de allerkleinsten ontwikkeld. Met kindvriendelijke vormen die zelfs kleine handen kunnen vasthouden. Stevig melamine serviesgoed dat niet direct breekt en een robuuste kleine roestvrijstalen drinkfles en praktische snackboxen voor onderweg. productdetails: Afmetingen van de verpakking (lengte x breedte x hoogte): 12 x 12 x 5,5 cm Materiaal: 100% polypropyleen Vaatwasmachinebestendig Leeftijd: vanaf 24 maanden (1)
      Sigikid Snackboxen Set van 3 konijntjes Forest
      • 04001190251209
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 22.32
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 22.32
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.32
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.32
    • teamvergelijk@vergelijk.be