x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Mepal lunchbox 900 ml kunststof blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Mepal lunchbox 900 ml kunststof blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Mepal lunchbox 900 ml kunststof blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Mepal lunchbox 900 ml kunststof blauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216765596.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158758459.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95067928.jpg
Mepal Mepal lunchbox 900 ml kunststof blauw lunchbox 900 ml kunststof blauw lunchbox 900 ml kunststof blauw lunchbox take a break midi - nordic denim (1)
  • 08711269935102
  • 27090
  • 4101922
  • 762366
3
  • Algemene kenmerken
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Inhoud: 0 L
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 6 cm
    • Lengte: 19 cm
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Zwart, Blauw
  • 12.48 15.19 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Makkelijk te gebruiken, Fabrikant: Mepal12.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Mepal.com Mepal.com
      lunchbox take a break midi - nordic denim13.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Mepal - Lunchbox Take a Break midi Geschikt voor 4 boterhammen Nordic denim Lunchbox voor volwassenen15.19, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Room copenhagen Lunchbox LEGO Friends Paars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201785293.jpg
      Room copenhagen Room copenhagen Lunchbox LEGO Friends Paars Lunchbox LEGO Friends Paars Lunchbox LEGO Friends Paars Lego Friends Lunchbox - Lavendel (1)
      Room copenhagen Lunchbox LEGO Friends Paars
      • 05711938023423
      • 118645
      • 40501732
      1
    • ARAVEN Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202708231.jpg
      ARAVEN ARAVEN Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) Vershouddoos Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) (1)
      ARAVEN Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6)
      • 05400968204666
      1
    • Curver Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4).
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159573131.jpg
      Curver Curver Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4). (1)
      Curver Chef@home - Vershouddoos - 2,6L - Kunststof - (set van 4).
      • 07091177439307
      1
    • Koziol Candy Ready grijze lunchbox met bestek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206235689.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206244540.jpg
      Koziol Koziol Candy Ready grijze lunchbox met bestek Candy Ready grijze lunchbox met bestek Candy Ready grijze lunchbox met bestek Lunchbox en Bestekset, Organic Grijs - Koziol | Candy Ready (1)
      Koziol Candy Ready grijze lunchbox met bestek
      • 04002942518670
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 9.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 9.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 11.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 11.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 11.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 12.48
    • teamvergelijk@vergelijk.be