x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Mepal Ellipse saladbox - Nordic pink

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Mepal Ellipse saladbox - Nordic pink
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Mepal Ellipse saladbox - Nordic pink
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Mepal Ellipse saladbox - Nordic pink
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/174546886.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/114298179.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95067561.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199306951.jpg
Mepal Mepal Ellipse saladbox - Nordic pink Ellipse saladbox - Nordic pink Ellipse saladbox - Nordic pink Mepal Saladbox Ellipse Lunchbox voor volwassenen en saladebox to go Nordic pink Groot genoeg voor een maaltijdsalade (1)
  • 08711269935270
  • 0176553
  • 762404
5
  • Algemene kenmerken
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Capaciteit liter: 1425 L
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 9.5 cm
    • Breedte (cm): 22 cm
    • Lengte: 22 cm
  • Design
    • Materiaal: Polypropylene PP, Kunststof
    • Kleur: Roze, Multi, Wit
  • Technische details
    • Zonder Bisphenol A (BPA): Ja
  • 18.48 25.94 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      Precies geschikt voor een zelfstandige maaltijd Lekvrij. Incl. 1 minibox Made in Holland.18.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Mepal Saladbox Ellipse Lunchbox voor volwassenen en saladebox to go Nordic pink Groot genoeg voor een maaltijdsalade18.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Mepal.com Mepal.com
      saladbox ellipse - nordic pink21.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Massamarkt Massamarkt
      Mepal saladbox ellipse - nordic pink Groot genoeg voor een maaltijdsalade Lekvrij Gemaakt van onbreekbaar materiaal Inclusief mini box. E...24.89, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coppenswarenhuis Coppenswarenhuis
      Mepal Saladbox Ellipse in de kleur Nordic Pink. Deze saladbox Ellipse van Mepal is groot genoeg voor een (maaltijd)salade. De transparant...
      24.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Curver Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4).
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159578716.jpg
      Curver Curver Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4). Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4). (1)
      Curver Chef@home - Vershouddoos - Blauw - 4,0L - Kunststof - (set van 4).
      • 07091172589595
      1
    • Luminarc Pure-Box-Active - Vershouddoos - 82cl - (Set van 6)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159452917.jpg
      Luminarc Luminarc Pure-Box-Active - Vershouddoos - 82cl - (Set van 6) Pure-Box-Active - Vershouddoos - 82cl - (Set van 6) Pure-Box-Active - Vershouddoos - 82cl - (Set van 6) Eigenschappen Materiaal: Glas (1)
      Luminarc Pure-Box-Active - Vershouddoos - 82cl - (Set van 6)
      • 05400968116617
      1
    • ARAVEN Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202708231.jpg
      ARAVEN ARAVEN Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) Vershouddoos Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6) (1)
      ARAVEN Vershouddoos - Hermetisch - Gn1-3 - 2,5 Liter - Polypropyleen - (set van 6)
      • 05400968204666
      1
    • Sigikid Snackboxen Set van 3 konijntjes Forest
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166412399.jpg
      Sigikid Sigikid Snackboxen Set van 3 konijntjes Forest Snackboxen Set van 3 konijntjes Forest Snackboxen Set van 3 konijntjes Forest Deze serie met het liefdevolle motief is door Design speciaal voor de allerkleinsten ontwikkeld. Met kindvriendelijke vormen die zelfs kleine handen kunnen vasthouden. Stevig melamine serviesgoed dat niet direct breekt en een robuuste kleine roestvrijstalen drinkfles en praktische snackboxen voor onderweg. productdetails: Afmetingen van de verpakking (lengte x breedte x hoogte): 12 x 12 x 5,5 cm Materiaal: 100% polypropyleen Vaatwasmachinebestendig Leeftijd: vanaf 24 maanden (1)
      Sigikid Snackboxen Set van 3 konijntjes Forest
      • 04001190251209
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 15.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 15.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 15.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 18.48
    • teamvergelijk@vergelijk.be