x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Mepal Ellipse Duo lunchbox - Nordic denim

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Mepal Ellipse Duo lunchbox - Nordic denim
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Mepal Ellipse Duo lunchbox - Nordic denim
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Mepal Ellipse Duo lunchbox - Nordic denim
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/174546779.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95067932.jpg
Mepal Mepal Ellipse Duo lunchbox - Nordic denim Ellipse Duo lunchbox - Nordic denim Ellipse Duo lunchbox - Nordic denim Functioneel, stijlvol en hip Apart vak voor brood, tomaten of bestek Geschikt voor diepvriezer, magnetron en vaatwasser Incl. 1 minibox (50 ml) (1)
  • 08711269935218
  • 0176552
  • 762403
6
  • Algemene kenmerken
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Inhoud: 1425 L
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 7 cm
    • Breedte (cm): 22 cm
    • Lengte: 22 cm
  • Design
    • Materiaal: Polypropylene PP, Kunststof
    • Kleur: Grijs, Blauw
  • 15.27 25.28 EUR 6
    6
    • Amazon Amazon
      Functioneel, stijlvol en hip Apart vak voor brood, tomaten of bestek Geschikt voor diepvriezer, magnetron en vaatwasser Incl. 1 minibox (...15.27, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Soellaart Soellaart
      Rosti Mepal Ellipse Duo Lunchbox15.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Mepal Lunchbox Ellipse duo Lunchbox voor volwassenen en saladebox to go Nordic denim Magnetronbestendig17.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Mepal.com Mepal.com
      lunchbox ellipse duo - nordic denim19.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coppenswarenhuis Coppenswarenhuis
      Mepal lunchbox Ellipse duo - Nordic Denim Lunchbox Ellipse duo in de kleur Nordic Denim. Deze stijlvolle en stevige donkerblauwe lunchbox...
      23.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Massamarkt Massamarkt
      Mepal lunchbox ellipse duo - nordic denim Inclusief 1 minibox voor dressings of pijnboompitjes Apart compartiment voor brood, tomaatjes o...
      24.28, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Mepal lunchset Campus (schoolbeker + lunchbox) - my horse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171986342.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138957352.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138957652.jpg
      Mepal Mepal lunchset Campus (schoolbeker + lunchbox) - my horse lunchset Campus (schoolbeker + lunchbox) - my horse lunchset Campus (schoolbeker + lunchbox) - my horse lunchset campus (sb+lb) - my horse (1)
      Mepal lunchset Campus (schoolbeker + lunchbox) - my horse
      • 08711269949109
      1
    • Mepal lunchbox 900 ml kunststof wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107535349.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170977775.jpg
      Mepal Mepal lunchbox 900 ml kunststof wit lunchbox 900 ml kunststof wit lunchbox 900 ml kunststof wit lunchbox take a break midi - wit (1)
      Mepal lunchbox 900 ml kunststof wit
      • 08711269869124
      • 27075
      • 0176377
      2
    • Wesco Broodtrommel Wesco Loft Single Elly Mat Grafiet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153891824.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144863751.jpg
      Wesco Wesco Broodtrommel Wesco Loft Single Elly Mat Grafiet Broodtrommel Wesco Loft Single Elly Mat Grafiet Broodtrommel Wesco Loft Single Elly Mat Grafiet Deze prachtige broodtrommel van het bekende kwaliteitsmerk Wesco is afkomstig uit de Loft collectie. Deze collectie wordt gekenmerkt door zijn met poedercoa... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Wesco Broodtrommel Wesco Loft Single Elly Mat Grafiet
      • 04004519098141
      3
    • Aladdin Easy-Keep Lunchbox - Kunststof - 700 ml - Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190501759.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217227717.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217227718.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139079016.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144612450.jpg
      Aladdin Aladdin Easy-Keep Lunchbox - Kunststof - 700 ml - Groen Easy-Keep Lunchbox - Kunststof - 700 ml - Groen Easy-Keep Lunchbox - Kunststof - 700 ml - Groen Bestel Lunchbox Aladdin On The Go Easy-Keep Groen 0,7L online. Bekijk alle Trommels van het merk Aladdin bij Etrias. (1)
      Aladdin Easy-Keep Lunchbox - Kunststof - 700 ml - Groen
      • 06939236336956
      • 08-10-02086-009
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 14.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 14.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 15.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 15.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 15.27
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.27
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.27
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 15.27
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.27
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.27
    • teamvergelijk@vergelijk.be