x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alcon Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -7.75

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alcon Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -7.75
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alcon Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -7.75
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alcon Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -7.75
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157564682.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214105401.jpg?ts=1
Alcon Alcon Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -7.75 Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -7.75 Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -7.75 Air Optix Aqua hoog zuurstof doorlaatbare contactlenzen van Alcon zijn vervaardigd van geavanceerde lensmaterialen die ervoor zorgen dat de lenzen tot 5-maal meer zuurstof doorlaten dan traditionele zachte contactlenzen voor ogen die er gezond uitzien en natuurlijk aanvoelen.Alcon neemt per 31 december 2022 de lens Air Optix Aqua uit het assortiment en zal om die reden dan niet meer leverbaar zijn. Wij raden daarom aan om over te stappen op de opvolger Air Optix plus HydraGlyde. Op deze lens... (1)
  • 00846566555482
1
  • Algemene kenmerken
    • Sterkte: -7.75
  • 41.08 41.08 EUR 1
    1
    • 123 Lens 123 Lens
      Air Optix Aqua hoog zuurstof doorlaatbare contactlenzen van Alcon zijn vervaardigd van geavanceerde lensmaterialen die ervoor zorgen dat ...41.08, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Alcon Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -10.00
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157564682.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/41849882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214105401.jpg?ts=1
      Alcon Alcon Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -10.00 Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -10.00 Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -10.00 Air Optix Aqua hoog zuurstof doorlaatbare contactlenzen van Alcon zijn vervaardigd van geavanceerde lensmaterialen die ervoor zorgen dat de lenzen tot 5-maal meer zuurstof doorlaten dan traditionele zachte contactlenzen voor ogen die er gezond uitzien en natuurlijk aanvoelen.Alcon neemt per 31 december 2022 de lens Air Optix Aqua uit het assortiment en zal om die reden dan niet meer leverbaar zijn. Wij raden daarom aan om over te stappen op de opvolger Air Optix plus HydraGlyde. Op deze lens... (1)
      Alcon Aqua - 6 contactlenzen | Sterkte: -10.00
      • 00846566555536
      1
    • Johnson & Johnson Acuvue Vita (6 lenzen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162068333.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171190982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157564729.jpg?ts=1
      Johnson & Johnson Johnson & Johnson Acuvue Vita (6 lenzen) Acuvue Vita (6 lenzen) Acuvue Vita (6 lenzen) ACUVUE® VITATM met HydraMaxTM-technologie. De maandlens voor betrouwbaar, excellent draagcomfort gedurende de hele maand. (2)
      Johnson & Johnson Acuvue Vita (6 lenzen)
      • 00733905992995
      • 00733905992674
      2
    • Bausch & Lomb Soflens 59 [6 stuks] S +3,50 (maandlenzen) - contactlenzen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214105417.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157564688.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138884615.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb Soflens 59 [6 stuks] S +3,50 (maandlenzen) - contactlenzen Soflens 59 [6 stuks] S +3,50 (maandlenzen) - contactlenzen Soflens 59 [6 stuks] S +3,50 (maandlenzen) - contactlenzen SofLens 59 contactlenzen van Bausch + Lomb zijn gemaakt van een proteïne bestendig materiaal dat uitzonderlijke prestaties, draagcomfort en gezichtsscherpte combineertLet Op: SofLens 59 was voorheen bekend onder de naam SofLens Comfort. Bausch + lomb heeft een naamswijziging doorgevoerd voor deze lensVoordelen en kenmerken van Soflens 59:Aanslag bestendig materiaal voor een uitstekend comfortMakkelijk te hanterenHandige, in elkaar te klikken, lensverpakkingInmiddels heeft Bausch + Lomb een ni... (1)
      Bausch & Lomb Soflens 59 [6 stuks] S +3,50 (maandlenzen) - contactlenzen
      • 00785810979943
      1
    • Alcon plus Hydraglyde - 3 contactlenzen | Sterkte: 3.25
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157564713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/72831901.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221371926.jpg?ts=1
      Alcon Alcon plus Hydraglyde - 3 contactlenzen | Sterkte: 3.25 plus Hydraglyde - 3 contactlenzen | Sterkte: 3.25 plus Hydraglyde - 3 contactlenzen | Sterkte: 3.25 De nieuwste maandlenzen AIR OPTIX plus HydraGlyde van Alcon zorgen voor een verbeterde hydratatie door de HydraGlyde® Moisture Matrix. Hierdoor kunt u voortaan de hele dag uw contactlenzen goed bevochtigd en daarom comfortabel dragen. Deze nieuwe HydraGlyde® Moisture Matrix technologie is speciaal ontwikkeld voor silicone hydrogel contactlenzen en helpt het lensoppervlak continu vochtig te houden.De HydraGlyde® Moisture Matrix technologie vindt u ook terug in andere producten van Alcon, zoals... (1)
      Alcon plus Hydraglyde - 3 contactlenzen | Sterkte: 3.25
      • 00846566842629
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 41.08
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 41.08
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 41.08
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 41.08
    • teamvergelijk@vergelijk.be