x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

CooperVision - 6 contactlenzen | Sterkte: -9.50

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews CooperVision - 6 contactlenzen | Sterkte: -9.50
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties CooperVision - 6 contactlenzen | Sterkte: -9.50
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
CooperVision - 6 contactlenzen | Sterkte: -9.50
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157564796.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/72832157.jpg?ts=1
CooperVision CooperVision - 6 contactlenzen | Sterkte: -9.50 - 6 contactlenzen | Sterkte: -9.50 - 6 contactlenzen | Sterkte: -9.50 Stelt u zich voor dat u de hele dag contactlenzen draagt die aan het einde van de dag even fris en comfortabel aanvoelen als toe u ze indeed. Met Proclear van CooperVision is dat mogelijk.Zij zijn de perfecte keuze voor iedereen die op zoek is naar meer lenscomfort en uitstekende zichtkwaliteit, vooral wanneer u een van de 50% lensdragers bent die regelmatig ongemak of een droge ogen gevoel ondervindt of wanneer u lange tijd doorbrengt achter een computerscherm of in een omgeving met air-cond... (1)
  • 00707482025995
1
  • Algemene kenmerken
    • Aantal lenzen: 6 stuks
  • 31.84 31.84 EUR 1
    1
    • 123 Lens 123 Lens
      Stelt u zich voor dat u de hele dag contactlenzen draagt die aan het einde van de dag even fris en comfortabel aanvoelen als toe u ze ind...31.84, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Alcon for Astigm. 0.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223443531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/59600076.jpg?ts=1
      Alcon Alcon for Astigm. 0.5 for Astigm. 0.5 for Astigm. 0.5 Air Optix for Astigmatism (3 lenzen) Sterkte: +0.50, BC: 8.70, DIA: 14.50, cilinder: -2.25, as: 180° (1)
      Alcon for Astigm. 0.5
      • 00846566753291
      1
    • Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -5.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214545644.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121588797.jpg?ts=1
      Alcon Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -5.5 plus HydraGlyde for Astigmatism -5.5 plus HydraGlyde for Astigmatism -5.5 Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 lenzen) Sterkte: -5.50, BC: 8.70, DIA: 14.50, cilinder: -1.25, as: 150° (1)
      Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -5.5
      • 00730822033442
      1
    • Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214591709.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121588797.jpg?ts=1
      Alcon Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -5 plus HydraGlyde for Astigmatism -5 plus HydraGlyde for Astigmatism -5 Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 lenzen) Sterkte: -5.00, BC: 8.70, DIA: 14.50, cilinder: -1.25, as: 80° (1)
      Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -5
      • 00730822031936
      1
    • Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214603658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121588797.jpg?ts=1
      Alcon Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -6 plus HydraGlyde for Astigmatism -6 plus HydraGlyde for Astigmatism -6 Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 lenzen) Sterkte: -6.00, BC: 8.70, DIA: 14.50, cilinder: -2.25, as: 70° (1)
      Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -6
      • 00730822035163
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 31.84
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 31.84
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 31.84
    • teamvergelijk@vergelijk.be