x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

CooperVision Cooper Vision Proclear Toric -2.5

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews CooperVision Cooper Vision Proclear Toric -2.5
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties CooperVision Cooper Vision Proclear Toric -2.5
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
CooperVision Cooper Vision Proclear Toric -2.5
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233342343.jpg?ts=1
CooperVision CooperVision Cooper Vision Proclear Toric -2.5 Cooper Vision Proclear Toric -2.5 Cooper Vision Proclear Toric -2.5 Proclear Toric (6 lenzen) Sterkte: -2.50, BC: 8.40, DIA: 14.40, cilinder: -2.25, as: 180° (1)
  • 00707482212456
1
  • Algemene kenmerken
    • Sterkte: -2.5
  • 29.99 29.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Proclear Toric (6 lenzen) Sterkte: -2.50, BC: 8.40, DIA: 14.40, cilinder: -2.25, as: 180°29.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Biofinity Energys (3 lenzen) Sterkte: +0.75, BC: 8.60, DIA: 14.00
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213413288.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157564675.jpg?ts=1
      Biofinity Biofinity Energys (3 lenzen) Sterkte: +0.75, BC: 8.60, DIA: 14.00 Energys (3 lenzen) Sterkte: +0.75, BC: 8.60, DIA: 14.00 Energys (3 lenzen) Sterkte: +0.75, BC: 8.60, DIA: 14.00 Biofinity Energys (3 lenzen) Sterkte: +0.75, BC: 8.60, DIA: 14.00 (1)
      Biofinity Energys (3 lenzen) Sterkte: +0.75, BC: 8.60, DIA: 14.00
      • 00889071699746
      1
    • Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -5.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214592032.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121588797.jpg?ts=1
      Alcon Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -5.5 plus HydraGlyde for Astigmatism -5.5 plus HydraGlyde for Astigmatism -5.5 Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 lenzen) Sterkte: -5.50, BC: 8.70, DIA: 14.50, cilinder: -1.25, as: 70° (1)
      Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -5.5
      • 00730822033367
      1
    • Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism 2.75
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214591568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121588797.jpg?ts=1
      Alcon Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism 2.75 plus HydraGlyde for Astigmatism 2.75 plus HydraGlyde for Astigmatism 2.75 Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 lenzen) Sterkte: +2.75, BC: 8.70, DIA: 14.50, cilinder: -1.75, as: 180° (1)
      Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism 2.75
      • 00730822007733
      1
    • Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -10
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214592559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121588797.jpg?ts=1
      Alcon Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -10 plus HydraGlyde for Astigmatism -10 plus HydraGlyde for Astigmatism -10 Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 lenzen) Sterkte: -10.00, BC: 8.70, DIA: 14.50, cilinder: -1.75, as: 160° (1)
      Alcon plus HydraGlyde for Astigmatism -10
      • 00730822040839
      1
    • min
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be