x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Unicare -5.75 - 4 stuks - Maandlens - Contactlenzen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Unicare -5.75 - 4 stuks - Maandlens - Contactlenzen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Unicare -5.75 - 4 stuks - Maandlens - Contactlenzen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Unicare -5.75 - 4 stuks - Maandlens - Contactlenzen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/148196936.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/124413135.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106551353.jpg?ts=1
Unicare Unicare -5.75 - 4 stuks - Maandlens - Contactlenzen -5.75 - 4 stuks - Maandlens - Contactlenzen -5.75 - 4 stuks - Maandlens - Contactlenzen Unicare maandlenzen -5,75 - 4 pack Contactlenzen (1)
  • 08714367006026
1
  • Algemene kenmerken
    • Type lens: Maandlenzen
    • Sterkte: -5.75
    • Aantal lenzen: 1 stuks
    • Watergehalte: 55 %
    • Inhoud in ml: 4 ml
  • 15.50 15.50 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Unicare maandlenzen -5,75 - 4 pack Contactlenzen15.50, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • 123 Lens 123 MAANDlens SiHy150 - 6 contactlenzen | Sterkte: -1.00
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214105555.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107901669.jpg?ts=1
      123 Lens 123 Lens 123 MAANDlens SiHy150 - 6 contactlenzen | Sterkte: -1.00 123 MAANDlens SiHy150 - 6 contactlenzen | Sterkte: -1.00 123 MAANDlens SiHy150 - 6 contactlenzen | Sterkte: -1.00 De combinatie van de hoge zuurstofdoorlaatbaarheid en de permanente bevochtiging , geeft je de hele dag een uiterst comfortabel zicht. 123 MAANDlens SiHy150 houdt jouw ogen gezond en in topconditie.Door het unieke Smart aspheric design in 123 MAANDlens SiHy150-contactlenzen zorgt ervoor dat je zicht optimaal is. 123 MAANDlens SiHy150 contactlenzen zijn heel zacht, flexibel, soepel en comfortabel.Het materiaal van de lens is bovendien van nature hydrofielzonder kunstmatige coatings of bevochti... (1)
      123 Lens 123 MAANDlens SiHy150 - 6 contactlenzen | Sterkte: -1.00
      • 08717185948394
      1
    • 123 Lens 123 MAANDlens SiHy150 - 6 contactlenzen | Sterkte: -4.00
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214105555.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107292472.jpg?ts=1
      123 Lens 123 Lens 123 MAANDlens SiHy150 - 6 contactlenzen | Sterkte: -4.00 123 MAANDlens SiHy150 - 6 contactlenzen | Sterkte: -4.00 123 MAANDlens SiHy150 - 6 contactlenzen | Sterkte: -4.00 De combinatie van de hoge zuurstofdoorlaatbaarheid en de permanente bevochtiging , geeft je de hele dag een uiterst comfortabel zicht. 123 MAANDlens SiHy150 houdt jouw ogen gezond en in topconditie.Door het unieke Smart aspheric design in 123 MAANDlens SiHy150-contactlenzen zorgt ervoor dat je zicht optimaal is. 123 MAANDlens SiHy150 contactlenzen zijn heel zacht, flexibel, soepel en comfortabel.Het materiaal van de lens is bovendien van nature hydrofielzonder kunstmatige coatings of bevochti... (1)
      123 Lens 123 MAANDlens SiHy150 - 6 contactlenzen | Sterkte: -4.00
      • 08717185948516
      1
    • Alcon -1,00 Air Optix Night&Day Aqua - 6 pack - Maandlenzen - Contactlenzen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157564703.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138885260.jpg?ts=1
      Alcon Alcon -1,00 Air Optix Night&Day Aqua - 6 pack - Maandlenzen - Contactlenzen -1,00 Air Optix Night&Day Aqua - 6 pack - Maandlenzen - Contactlenzen -1,00 Air Optix Night&Day Aqua - 6 pack - Maandlenzen - Contactlenzen Momenteel kampt Alcon met problemen in de productie van Air Optix Night & Day Aqua contactlenzen. Hierdoor is er een achterstand in de leveringen vanuit Alcon. Houdt u hierdoor rekening met een langere levertijd dan gebruikelijk voor deze contactlenzen. Onze excuses voor het ongemak.Omdat het oog gewoon kan blijven "ademen" kunnen AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA lenzen van Alcon ook 's nachts veilig worden door gedragen, net alsof er geen lens op zit. AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA contactlenzen laten... (1)
      Alcon -1,00 Air Optix Night&Day Aqua - 6 pack - Maandlenzen - Contactlenzen
      • 00846566660193
      1
    • Alcon plus Hydraglyde - 3 contactlenzen | Sterkte: 2.00
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157564713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/72831901.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221371926.jpg?ts=1
      Alcon Alcon plus Hydraglyde - 3 contactlenzen | Sterkte: 2.00 plus Hydraglyde - 3 contactlenzen | Sterkte: 2.00 plus Hydraglyde - 3 contactlenzen | Sterkte: 2.00 De nieuwste maandlenzen AIR OPTIX plus HydraGlyde van Alcon zorgen voor een verbeterde hydratatie door de HydraGlyde® Moisture Matrix. Hierdoor kunt u voortaan de hele dag uw contactlenzen goed bevochtigd en daarom comfortabel dragen. Deze nieuwe HydraGlyde® Moisture Matrix technologie is speciaal ontwikkeld voor silicone hydrogel contactlenzen en helpt het lensoppervlak continu vochtig te houden.De HydraGlyde® Moisture Matrix technologie vindt u ook terug in andere producten van Alcon, zoals... (1)
      Alcon plus Hydraglyde - 3 contactlenzen | Sterkte: 2.00
      • 00846566842674
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 15.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be