x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Orthica Magnesium-400 (Voedingssupplement) - 120 Tabletten

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Orthica Magnesium-400 (Voedingssupplement) - 120 Tabletten
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Orthica Magnesium-400 (Voedingssupplement) - 120 Tabletten
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Orthica Magnesium-400 (Voedingssupplement) - 120 Tabletten
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206724550.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230283766.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106065803.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/73937107.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153767654.jpg?ts=1
Orthica Orthica Magnesium-400 (Voedingssupplement) - 120 Tabletten Magnesium-400 (Voedingssupplement) - 120 Tabletten Magnesium-400 (Voedingssupplement) - 120 Tabletten Dit product is geschikt voor veganisten. Magnesium-400, Orthica Mineralenpreparaat Hoge dosering magnesium. Goed voor de spieren en het zenuwstelsel Magnesium is betrokken bij de energiestofwisseling in het lichaam, de overdracht van zenuwprikkels en het is van belang voor de spierfunctie. Verder is magnesium goed voor het skelet. Samenstelling per dagdosering van 1 tablet: Mineralen (elementaire hoeveelheid) magnesium (-oxide, -bisglycinaat) 400 mg - 107% ADH* calcium (-carbonaat, -bisglycinaat) 200 mg - 25% ADH* selenium (L-selenomethionine) 10 mcg - 18% ADH* zink (-gluconaat) 10 mg - 100% ADH* *ADH = Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid Ingrediënten : mineralen, vulstof (microkristallijne cellulose, natriumcroscarmellose), maltodextrine, antiklontermiddel (siliciumdioxide, stearinezuur, magnesiumstearaat), glansmiddel (hydroxypropylmethylcellulose, glycerine), kleurstof (titaandioxide). Bevat geen : gluten, lactose, soja-eiwit, gist, sacharose, synthetische conserveermiddelen, syntheti (1)
  • 08714439552710
3
deal
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 120 Stuks
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 27.66 36.69 EUR 3
    3
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit product is geschikt voor veganisten. Magnesium-400, Orthica Mineralenpreparaat Hoge dosering magnesium. Goed voor de spieren en het z...
      27.66, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Vitacijn Vitacijn
      Orthica Magnesium 400 mg tabletten bevat een hoge dosering magnesium. Perfect voor mensen die intensief sporten of vrouwen die zwanger zi...
      33.47, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      - Magnesium toevoeging met 400 mg magnesium - Bevat ook selenium, calcium en zink ter ondersteuning van botten, spieren, zenuwstelsel en ...36.69, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Mattisson healthstyle Magnesium Bisglycinaat 100mg Tabletten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116957159.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156076682.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125513794.jpg?ts=1
      Mattisson healthstyle Mattisson healthstyle Magnesium Bisglycinaat 100mg Tabletten Magnesium Bisglycinaat 100mg Tabletten Magnesium Bisglycinaat 100mg Tabletten Mattisson - Magnesium Bisglycinaat 833mg - 90 tabletten (1)
      Mattisson healthstyle Magnesium Bisglycinaat 100mg Tabletten
      • 08717677965267
      2
    • Be-Life Mg Magnum & B6 90ca
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125002698.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232142127.jpg?ts=1
      Be-Life Be-Life Mg Magnum & B6 90ca Mg Magnum & B6 90ca Mg Magnum & B6 90ca Magnesium Magnum & B6 Samenstelling per dagdosering van 1 capsule RI* Magnesium bislycinaat 850 mg 68% Vitamine.B6 3,5 mg 432% Rijst (oryza sativa) 50 mg - *RI - Referente Inname Ingredienten Mg bisglycinaat, Rijst* (Oryza sativa), Vit. B6 (piridoxalfosfaat) Gebruik 1-3 capsules per dag Magnesium kan een laxerend effect hebben. Fabrikant Novaro Pharma Nel Vlietsstraat 14 c 6702 DB Wageningen Dit product is een voedingssupplement. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding. Buiten bereik van jonge kinderen houden. Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte.Trefwoorden: Vegan. (1)
      Be-Life Mg Magnum & B6 90ca
      • 05413134800753
      1
      deal
    • Garden of life Raw Magnesium Na Inspanning Capsules 60st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210599732.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180555588.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247683589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/33539798.jpg?ts=1
      Garden of life Garden of life Raw Magnesium Na Inspanning Capsules 60st Raw Magnesium Na Inspanning Capsules 60st Raw Magnesium Na Inspanning Capsules 60st Garden of Life Raw Magnesium Na Inspanning Capsules 60st is goed voor de spieren en concentratie. Uzelf flink inspannen, zowel geestelijk als lichamelijk, vraagt veel van uw lichaam. Garden Of Life Raw Magnesium Na Inspanning Capsules 60st kan u hierbij ondersteunen. Het draagt bij aan een heldere geest en is ook nog eens goed voor uw spieren. DoseringDagelijks 2 capsules met water innemen bij ontbijt of lunch. De capsule mag eventueel geopend worden om met voeding of vruchtensap te worden vermengd. De aanbevolen dagdosering niet overschrijden.WaarschuwingenDroog en koel bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. Het drooghoudzakje in de verpakking waarborgt de kwaliteit van de capsules en is niet bedoeld voor consumptie. (1)
      Garden of life Raw Magnesium Na Inspanning Capsules 60st
      • 08713975313038
      1
      deal
    • Orthica Magnesiumcitraat-125 (mineralen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206728040.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106553858.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/32836667.jpg?ts=1
      Orthica Orthica Magnesiumcitraat-125 (mineralen) Magnesiumcitraat-125 (mineralen) Magnesiumcitraat-125 (mineralen) Magnesium 125 van Orthica : 90 capsules (1)
      Orthica Magnesiumcitraat-125 (mineralen)
      • 08714439552895
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 24.71
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 26.28
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 26.28
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 26.28
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.28
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.28
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.28
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 23.81
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 23.81
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.81
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 23.81
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 23.81
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 23.07
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 23.07
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 24.71
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 24.71
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 24.71
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 24.71
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 24.71
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 24.71
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 24.71
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 36.69
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 36.69
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 36.69
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 36.69
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 36.69
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 36.69
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 27.70
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 27.66
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 27.66
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 27.66
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 27.66
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 27.66
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 27.66
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 27.66
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 27.66
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 27.66
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 27.66
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 27.66
    • teamvergelijk@vergelijk.be