x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Trenker Magnesis Liposomaal Magnesium 90ca

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Trenker Magnesis Liposomaal Magnesium 90ca
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Trenker Magnesis Liposomaal Magnesium 90ca
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Trenker Magnesis Liposomaal Magnesium 90ca
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176578782.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/126583358.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/118071137.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106627688.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108247476.jpg?ts=1
Trenker Trenker Magnesis Liposomaal Magnesium 90ca Magnesis Liposomaal Magnesium 90ca Magnesis Liposomaal Magnesium 90ca Trenker Magnesis - Magnesium speelt een rol in vele vitale functies, zoals de goede werking van de spieren en de zenuwen. Samenstelling per dagdosering van 1 capsule % RI* Magnesium (magnesiumoxide) 150 mg 40% 100% geïnactiveerde Saccharomyces cerevisiae 100 mg Vitamine B3 (nicotinamide) 8 mg 50% Vitamine B5 (calcium D-pantothenaat) 3 mg 50% Vitamine B6 (pyridoxine hydrochloride) 0,7 mg 50% Vitamine B2 (riboflavine) 0,7 mg 50% Vitamine B1 (thiamine hydrochloride) 0,55 mg 50% Vitamine B9 (foliumzuur) 100 g 50% Vitamine B8 (D-biotine) 25 mcg 50% Vitamine B12 (cyanocobalamine) 1,25 µg 50% *RI = Referentie inname Ingredienten Magnesium (magnesiumoxide), Capsule: hypromellose. 100% geïnactiveerde Saccharomyces cerevisiae, vulmiddel: microkristallijne cellulose, Draagstoffen: gepregelatiniseerd zetmeel van rijst, sucrose-esters van vetzuren, lecithinen van zonnebloem, Vitamine B3 (nicotinamide), Antiklontermiddelen: magnesiumstearaat, colloïdaal siliciumdioxide, Vitamin (4)
  • 05425003041327
3
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Type voedingssupplement: Capsule
    • Geslacht: Unisex
    • Inhoud in ml: 90 ml
  • Design
    • Kleur: Rood
  • 22.24 34.94 EUR 3
    3
    • Farmaline.be Farmaline.be
      Magnesis (90 Trenker; )Trenker Zonder het sporenelement magnesium kan ons lichaam niet functioneren zoals het hoort. Het speelt een rol i...22.24, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Trenker Magnesis 90 capsules23.71, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Trenker Magnesis - Magnesium speelt een rol in vele vitale functies, zoals de goede werking van de spieren en de zenuwen. Samenstelling p...
      27.44, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Orthica Magnesium 55 van Orthica : 120 tabletten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163990470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106553868.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115902681.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228594270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/32836680.jpg?ts=1
      Orthica Orthica Magnesium 55 van Orthica : 120 tabletten Magnesium 55 van Orthica : 120 tabletten Magnesium 55 van Orthica : 120 tabletten Magnesium 55 van Orthica : 120 tabletten (1)
      Orthica Magnesium 55 van Orthica : 120 tabletten
      • 08714439552512
      2
      deal
    • Now Magnesium Trio Softgels - 90 st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145843993.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125514144.jpg?ts=1
      Now Now Magnesium Trio Softgels - 90 st Magnesium Trio Softgels - 90 st Magnesium Trio Softgels - 90 st Uniek door oplossing in olie Kenmerken * Combinatie van 3 organische magnesiumverbindingen (citraat, bisglycinaat en malaat).\\n * Uniek door oplossing in olie, zorgt voor goede opname en blijft langer aanwezig in het lichaam.\\n * Ondersteunt de werking van de spieren en het zenuwstelsel.\\n * Draagt bij aan het behoud van sterke botten en tanden.\\n Ingrediënten Vulstof (Rijstzemelenolie), Mineraal, Softgelwand (Gelatine (rund), Glycerine, Water, Bijenwas), Emulgator (Lecithine (zonnebloem)). Bijzonderheden Mineraalpreparaat. Natuurlijke variaties in kleur en geur van dit product zijn mogelijk. Gebruiksadvies 1-2 maal daags 1 softgel, bij voorkeur tijdens het eten innemen. Houd u aan de aanbevolen dosering. Bewaaradvies Koel (maar niet in de koelkast), droog en buiten bereik van jonge kinderen bewaren. Waarschuwing Raadpleeg uw gezondheidsprofessional, arts of apotheker bij zwangerschap, borstvoeding, medicijngebruik of onduidelijkheden. Allergeneninformatie Vrij vantarwe, gluten, s (1)
      Now Magnesium Trio Softgels - 90 st
      • 07337391462500
      • 00733739146250
      4
      deal
    • Nova vitae Magnesium L-Threonaat 60ca
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232138088.jpg?ts=1
      Nova vitae Nova vitae Magnesium L-Threonaat 60ca Magnesium L-Threonaat 60ca Magnesium L-Threonaat 60ca Magnesium L-Threonaat - Mineralenpreparaat Magtein® (Magnesium L-threonaat) is een gepatenteerde magnesiumverbinding die is ontdekt door wereldberoemde wetenschappers van MIT Stanford University en Tsinghua University om de bloed-hersenbarrière te passeren en magnesiumspiegels in de hersenen te verhogen. Magnesium L-Threonaat is een zeer goed opneembare vorm van magnesium. Het magnesiummolecuul is verbonden met threonzuur, een suikerverbinding afgeleid van vitamine C. Dit product is geschikt voor zowel vegetariërs als veganisten. Dit product is gegarandeerd vrij van gist, melk en melkproducten, eieren, gluten, soja, tarwe. Dit product bevat geen conserveringsmiddelen, kunstmatige kleur-, geur- of smaakstoffen. Geproduceerd voor Nova Vitae onder GMP richtlijnen. Magnesium draagt bij aan (hersen- en zenuwfuncties betrokken bij) concentratie. Magnesium draagt bij aan de geestelijke veerkracht. Magnesium draagt bij aan een heldere geest. Magnesium draag (2)
      Nova vitae Magnesium L-Threonaat 60ca
      • 08717473093836
      2
      deal
    • Lamberts Magasorb (Magnesium Citraat) 150mg 60tb
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226573786.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116956714.jpg?ts=1
      Lamberts Lamberts Magasorb (Magnesium Citraat) 150mg 60tb Magasorb (Magnesium Citraat) 150mg 60tb Magasorb (Magnesium Citraat) 150mg 60tb Het is belangrijk voor het verloop van vele metabole processen. Aanvulling van magnesium kan dan zinvol zijn. De citraatvorm biedt een hoog biologisch beschikbaar magnesium en dat maakt MagAsorb tot het product van beste keus. (1)
      Lamberts Magasorb (Magnesium Citraat) 150mg 60tb
      • 05055148402228
      2
      deal
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 19.74
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 19.74
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 25.14
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.14
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 25.14
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 25.14
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.14
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 25.14
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 22.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 25.14
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 24.84
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 24.17
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 21.84
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 21.84
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 26.34
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 26.34
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 26.34
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 26.34
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 22.14
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 25.34
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 25.34
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 27.34
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 23.44
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 24.04
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 24.04
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 23.14
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 23.14
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 23.44
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 27.34
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 23.44
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 23.44
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 22.24
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 22.24
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 22.24
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 23.71
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 23.71
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 22.24
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 22.24
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 22.24
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 22.24
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 22.24
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 22.24
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 21.94
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 21.94
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 22.24
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 21.94
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 22.24
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 21.94
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 21.94
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 23.71
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 23.71
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 22.24
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 22.24
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 22.24
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 22.24
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 22.24
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 22.24
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 22.24
    • teamvergelijk@vergelijk.be