x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Grundig Massagekussen - Nek - Schouder - Infrarood Warmtefunctie - 8 Massagekoppen - 2 Stekkers

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Grundig Massagekussen - Nek - Schouder - Infrarood Warmtefunctie - 8 Massagekoppen - 2 Stekkers
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Grundig Massagekussen - Nek - Schouder - Infrarood Warmtefunctie - 8 Massagekoppen - 2 Stekkers
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Grundig Massagekussen - Nek - Schouder - Infrarood Warmtefunctie - 8 Massagekoppen - 2 Stekkers
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223830123.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223661176.jpg?ts=1
Grundig Grundig Massagekussen - Nek - Schouder - Infrarood Warmtefunctie - 8 Massagekoppen - 2 Stekkers Massagekussen - Nek - Schouder - Infrarood Warmtefunctie - 8 Massagekoppen - 2 Stekkers Massagekussen - Nek - Schouder - Infrarood Warmtefunctie - 8 Massagekoppen - 2 Stekkers Pijnuitschakelaar Plus nek, rug, schouderpijn wordt met het nieuwe Grundig pijnstakelaar Plus-systeem snel uitgeschakeld. 8 speciaal geplaatste en roterende massagekoppen in combinatie met infraroodstraling helpen je gespannen spieren aanzienlijk sneller te ontspannen Weldadige warmte: de 8 Grundig warmtekoppen geven goed gedoseerd infraroodwarmtestralen en dringen daarbij diep in het weefsel in. Dit bevordert de doorbloeding en helpt om slakkoffen sneller af te voeren. Je spieren ontspanne... (1)
  • 08711252146690
  • 72191
2
  • Design
    • Type stimulator: Nekmassage-apparaat
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Kunstleer
  • Prestatie
    • Body parts: Nek
  • massage
    • For Neck: Ja
  • 49.99 51.79 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Pijnuitschakelaar Plus nek, rug, schouderpijn wordt met het nieuwe Grundig pijnstakelaar Plus-systeem snel uitgeschakeld. 8 speciaal gep...49.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Grundig Massagekussen - Nek - Schouder - Infrarood Warmtefunctie - 8 Massagekoppen - 2 Stekkers51.79, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Blackroll Ball 8 (Maat 8cm, Oranje)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222236742.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109787324.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185051525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150915129.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151553483.jpg?ts=1
      Blackroll Blackroll Ball 8 (Maat 8cm, Oranje) Ball 8 (Maat 8cm, Oranje) Ball 8 (Maat 8cm, Oranje) Blackroll ball 08 is een kleine massagebal van 8cm, wat perfect is om precies die kleine plekken op je lichaam te raken. Dus heb je schouder, rugklachten, last van je benen, voeten of nog een andere plek, kan je makkelijk bij de zere plek komen met een BlackRoll ball 08. Hij is makkelijk om overal mee naar toe te nemen, dus doe hem in je zak, in je rugzak of waar je hem dan ook wil hebben en je kan altijd je lichaam een goede massage geven. IN HET KORT Milieuvriendelijk Tot 100 gerecyclede ma... (1)
      Blackroll Ball 8 (Maat 8cm, Oranje)
      • 04260346270482
      • A000523
      6
      deal
    • Beurer MG 206 Massagekussen 18 W Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175679952.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237053730.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237053726.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237053728.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237053729.jpg?ts=1
      Beurer Beurer MG 206 Massagekussen 18 W Grijs MG 206 Massagekussen 18 W Grijs MG 206 Massagekussen 18 W Grijs Kwaliteits massagestoel van het Duitse Beurer met 4 shiatsu-massagekoppen. Beurer MG 206 kan massage geven aan 3 verschillende regio's - deze kunnen individueel worden geselecteerd. Er zit een afstandsbediening op het product, die zeer gemakkelijk te gebruiken is. Het zitkussen en de rugleuning kunnen van elkaar worden gescheiden, waarbij de zitting kan worden opgehangen met behulp van de praktische riemen. Specificaties:Massage type: Shiatsu massageAfneembare hoes: Ja, machinewasbaar op 40 g... (1)
      Beurer MG 206 Massagekussen 18 W Grijs
      • 04211125649135
      • 649.13
      • 2790143
      3
    • Homedics Nekmassager NMSQ215EU
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158142682.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158142680.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159166337.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237075179.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237075181.jpg?ts=1
      Homedics Homedics Nekmassager NMSQ215EU Nekmassager NMSQ215EU Nekmassager NMSQ215EU Draagbaar nek- en schoudermassage met warmte\n Nek en schouders massage\n Verkwikkende trillingen lossen de spieren\n Kalmerende warmte troosten de vermoeide spieren\n Pas de intensiteit van het gebruik van de handgrepen\n Draagbaar en gemakkelijk; ideaal voor thuis of onderweg of auto of vliegtuig\n Gebruik met adapter (geleverd) of 4 x AA batterijen (niet inbegrepen) (1)
      Homedics Nekmassager NMSQ215EU
      • 00031262067241
      • NMSQ215
      • NMSQ-215A
      • 3879729
      4
    • Orange planet Circulation Maxx Reviver 1st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223815227.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188213275.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158183875.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187363299.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225695474.jpg?ts=1
      Orange planet Orange planet Circulation Maxx Reviver 1st Circulation Maxx Reviver 1st Circulation Maxx Reviver 1st Circulation Maxx - Reviver - Medisch hulpmiddel Inhoud: 1 Stuk Makkelijk te gebruiken (53)
      Orange planet Circulation Maxx Reviver 1st
      • 08719128645490
      7
      deal
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be