x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beurer CM 50

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beurer CM 50
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beurer CM 50
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beurer CM 50
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212491716.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140472498.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140472492.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228005530.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228005526.jpg?ts=1
Beurer Beurer CM 50 CM 50 CM 50 Dit product is een handheld massager tegen cellulitis (sinaasappelhuid)CM 50 gaat in om de huid te verstevigen en de bloedcirculatie in alle huidlagen te bevorderen. De massage heeft een doeltreffend effect op het bindweefsel. Het massageapparaat heeft twee snelheden, en heeft verwijderbare massagerollers voor gemakkelijker schoonmaken. Specificaties:Snelheden: 2Schoonmaken: de massagerollen zijn afneembaar om het product gemakkelijker schoon te maken (1)
  • 04211125590017
  • B59001
  • B59000
  • 3469069
1
deal
  • Prestatie
    • Body parts: Benen, Buik, Zitvlak
  • Technische details
    • Aantal automatische programma's: 2
    • Vibratie functie: Nee
    • Hitte functie: Nee
    • Infrarood hitte: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Dames
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 7.5 cm
    • Gewicht: 0.292 kg
    • Hoogte: 12.5 cm
  • Design
    • Kleur: Bruin, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • massage
    • Shiatsu massage: Nee
  • 58.00 85.00 EUR 1
    1
    • Apuls.be Apuls.be
      Dit product is een handheld massager tegen cellulitis (sinaasappelhuid)CM 50 gaat in om de huid te verstevigen en de bloedcirculatie in a...
      58.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228726706.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. De Rose Queen Beauty Roller is gemaakt van 100% natuurlijk gewonnen Rozenkwarts, een van de meest krachtige beschermende en helende stenen voor lichaam en geest. Het gebruik ervan kalmeert en ontstresst de gezichtshuid, waardoor deze onmiddellijk weer stralend wordt (1)
      Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk.
      • 04260576410139
      2
      deal
    • Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231371652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222441739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173689124.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. De Jade Roller activeert de huid door lymfedrainage en stimuleert de gezichtscirculatie. Maakt kleine rimpels strakker en werkt tegen donkere kringen en gezwollen ogen. (1)
      Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk.
      • 04260576410122
      2
    • Gymstick Active mini massage bal 4 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202941818.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202923796.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Active mini massage bal 4 cm Active mini massage bal 4 cm Active mini massage bal 4 cm De Active Mini Massage Ball is een zeer compact hulpmiddel van Gymstick. Deze massage bal heeft een diameter van 4 cm en heeft hierdoor een perfect formaat om mee te nemen. Zo kun je altijd en overal je overbelaste spieren masseren en zorgen voor een betere bloedcirculatie in de spieren, dit helpt ook tegen spierpijn. Gymstick Gymstick is een kwaliteitsmerk uit Finland. De fitnessartikelen zijn ontwikkeld door personal trainers waardoor er veel aandacht is besteed aan de kwaliteit, gebruikers... (1)
      Gymstick Active mini massage bal 4 cm
      • 06430062511451
      3
    • Flowlife Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186618047.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230713526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230713527.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208255299.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208260914.jpg?ts=1
      Flowlife Flowlife Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart De Flowlife Flowgun Go is een lichte massage gun die jouw bindweefsel krachtig stimuleert, je bloedcirculatie verbetert en je triggerpoints verhelpt. Aanpasbaar op jouw wensen Met 5 verschillende snelheden en 6 verschillende massage koppen pas je jouw massage met de Flowgun Go helemaal aan op je eigen wensen. De massage gun is krachtig en tegelijkertijd ook flexibel en geluidsarm. Daarnaast ligt hij fijn in je hand dankzij het ergonomische ontwerp. Kortom: een apparaat dat zeer gemakkelijk in... (1)
      Flowlife Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart
      • 07350010420132
      • 07350010420200
      3
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 37.69
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 37.69
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 37.69
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 44.98
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 49.98
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 44.06
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 45.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 41.82
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.82
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 45.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 48.55
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 42.77
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 42.77
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 42.77
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 42.77
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 42.01
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 43.66
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 42.01
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 42.01
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 42.01
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 42.01
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 42.01
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 42.01
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 49.14
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 49.12
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.12
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 49.13
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 49.13
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 44.62
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 44.62
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 44.62
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.62
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.62
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 44.62
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 44.62
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 44.62
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 44.62
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 44.62
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 58.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 58.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be