x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beurer Em20 Sixpack - Spierstimulatie Buik - Ems Spiermassage

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beurer Em20 Sixpack - Spierstimulatie Buik - Ems Spiermassage
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beurer Em20 Sixpack - Spierstimulatie Buik - Ems Spiermassage
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beurer Em20 Sixpack - Spierstimulatie Buik - Ems Spiermassage
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/131101793.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105518289.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105518288.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105518286.jpg?ts=1
Beurer Beurer Em20 Sixpack - Spierstimulatie Buik - Ems Spiermassage Em20 Sixpack - Spierstimulatie Buik - Ems Spiermassage Em20 Sixpack - Spierstimulatie Buik - Ems Spiermassage * Beurer EM20 Sixpack - Spierstimulatie buik - EMS spiermassage (1)
  • 04211125647117
2
  • Design
    • Type stimulator: EMS massager
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • 27.70 27.87 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      * Beurer EM20 Sixpack - Spierstimulatie buik - EMS spiermassage27.70, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      EMS-pad Nauwkeurige spierstimulatie en spierherstel Zacht en flexibel, comfortabel en veilig Precieze toepassing Intensiteit instelbaar (...27.87, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • PROMED Voetenbad FB-100 met bellenfunctie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187431339.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171450546.jpg?ts=1
      PROMED PROMED Voetenbad FB-100 met bellenfunctie Voetenbad FB-100 met bellenfunctie Voetenbad FB-100 met bellenfunctie Het speciale kenmerk van het voetbad FB-100 is de ontspannende bubbel- en vibratiemassage, gecombineerd met het rustgevende rode lichtveld en de waterverwarmingsfunctie.40 Watt, 230 Volt, 50 Hzgewicht ca. 1,5 kgafmeting 41 x 35 x 18,5 cm3 verwisselbare pedicure-opzetstukken: a) eeltverwijderaar, b) borstel, c) massage-opzetstukMassagerollers voor voetreflexzonemassageMassage ondersteunend voetbedFunctie voor droge massageAntislip rubberen voetjesComfortabele maat (geschikt tot schoenmaat 46)A... (1)
      PROMED Voetenbad FB-100 met bellenfunctie
      • 04043641600020
      2
    • Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228726706.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. De Rose Queen Beauty Roller is gemaakt van 100% natuurlijk gewonnen Rozenkwarts, een van de meest krachtige beschermende en helende stenen voor lichaam en geest. Het gebruik ervan kalmeert en ontstresst de gezichtshuid, waardoor deze onmiddellijk weer stralend wordt (1)
      Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk.
      • 04260576410139
      2
      deal
    • Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231371652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222441739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173689124.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. De Jade Roller activeert de huid door lymfedrainage en stimuleert de gezichtscirculatie. Maakt kleine rimpels strakker en werkt tegen donkere kringen en gezwollen ogen. (1)
      Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk.
      • 04260576410122
      2
    • Gymstick Active mini massage bal 4 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202941818.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202923796.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Active mini massage bal 4 cm Active mini massage bal 4 cm Active mini massage bal 4 cm De Active Mini Massage Ball is een zeer compact hulpmiddel van Gymstick. Deze massage bal heeft een diameter van 4 cm en heeft hierdoor een perfect formaat om mee te nemen. Zo kun je altijd en overal je overbelaste spieren masseren en zorgen voor een betere bloedcirculatie in de spieren, dit helpt ook tegen spierpijn. Gymstick Gymstick is een kwaliteitsmerk uit Finland. De fitnessartikelen zijn ontwikkeld door personal trainers waardoor er veel aandacht is besteed aan de kwaliteit, gebruikers... (1)
      Gymstick Active mini massage bal 4 cm
      • 06430062511451
      3
    • min
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 27.70
    • teamvergelijk@vergelijk.be