x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beurer FM90

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beurer FM90
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beurer FM90
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beurer FM90
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145947247.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229682269.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219820450.jpg?ts=1
Beurer Beurer FM90 FM90 FM90 Ontspannende luchtcompressiemassage: voor een weldadige ontspanning voor uw voeten na veel lopen Inschakelbare warmtefunctie: uw voeten profiteren van de extra kracht van warmte, die diepliggende spanningen losmaken en het welzijn vergroten kan Flexibele voetmassage: de weldadige voetreflexzonemassage verlicht klachten door belasting en spierspanningen bij de voetzolen en hielen Verschillende combinaties: kies uit drie vooraf ingestelde Shiatsu-massages en drie verschillende intensiteitsstand... (1)
  • 04211125645069
  • 64506
  • FM90
  • 5929043
2
  • Design
    • Type stimulator: voetmassage-apparaat
    • Kleur: Grijs, Zwart
    • Materiaal: Kunststof, Textiel, Nylon
  • Prestatie
    • Body parts: Voeten
  • Technische details
    • Aantal automatische programma's: 3
    • Vibratie functie: Nee
    • Type stroombron: Lichtnet
    • Hitte functie: Ja
    • Geïntegreerde timer: Nee
  • massage
    • Type of massage: Shiatsumassage
    • Massager functions: Warmtefunctie
    • Shiatsu massage: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Heren
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 36 cm
    • Gewicht: 4.5 kg
    • Hoogte: 25 cm
  • 145.99 161.00 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Ontspannende luchtcompressiemassage: voor een weldadige ontspanning voor uw voeten na veel lopen Inschakelbare warmtefunctie: uw voeten p...145.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Beurer FM90 Voetmassage - Shiatsu - Luchtdrukmassage161.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228726706.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. De Rose Queen Beauty Roller is gemaakt van 100% natuurlijk gewonnen Rozenkwarts, een van de meest krachtige beschermende en helende stenen voor lichaam en geest. Het gebruik ervan kalmeert en ontstresst de gezichtshuid, waardoor deze onmiddellijk weer stralend wordt (1)
      Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk.
      • 04260576410139
      2
      deal
    • Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231371652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222441739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173689124.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. De Jade Roller activeert de huid door lymfedrainage en stimuleert de gezichtscirculatie. Maakt kleine rimpels strakker en werkt tegen donkere kringen en gezwollen ogen. (1)
      Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk.
      • 04260576410122
      2
    • Gymstick Active mini massage bal 4 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202941818.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202923796.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Active mini massage bal 4 cm Active mini massage bal 4 cm Active mini massage bal 4 cm De Active Mini Massage Ball is een zeer compact hulpmiddel van Gymstick. Deze massage bal heeft een diameter van 4 cm en heeft hierdoor een perfect formaat om mee te nemen. Zo kun je altijd en overal je overbelaste spieren masseren en zorgen voor een betere bloedcirculatie in de spieren, dit helpt ook tegen spierpijn. Gymstick Gymstick is een kwaliteitsmerk uit Finland. De fitnessartikelen zijn ontwikkeld door personal trainers waardoor er veel aandacht is besteed aan de kwaliteit, gebruikers... (1)
      Gymstick Active mini massage bal 4 cm
      • 06430062511451
      3
    • Flowlife Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186618047.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230713526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230713527.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208255299.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208260914.jpg?ts=1
      Flowlife Flowlife Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart De Flowlife Flowgun Go is een lichte massage gun die jouw bindweefsel krachtig stimuleert, je bloedcirculatie verbetert en je triggerpoints verhelpt. Aanpasbaar op jouw wensen Met 5 verschillende snelheden en 6 verschillende massage koppen pas je jouw massage met de Flowgun Go helemaal aan op je eigen wensen. De massage gun is krachtig en tegelijkertijd ook flexibel en geluidsarm. Daarnaast ligt hij fijn in je hand dankzij het ergonomische ontwerp. Kortom: een apparaat dat zeer gemakkelijk in... (1)
      Flowlife Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart
      • 07350010420132
      • 07350010420200
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 112.70
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 112.70
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 112.70
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 112.70
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 112.70
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 112.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 112.70
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 111.55
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 111.55
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 110.40
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 110.40
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 110.40
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 173.69
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 173.69
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 110.40
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 110.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 110.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 110.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 110.40
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 110.40
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 110.40
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 112.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 112.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 112.70
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 112.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 112.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 112.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 112.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 112.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 112.70
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 162.55
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 162.55
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 153.40
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 153.40
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 163.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 152.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 152.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 145.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 145.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 145.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be