x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beurer MG40

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beurer MG40
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beurer MG40
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beurer MG40
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153321461.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158229259.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212242493.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146878501.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158344250.jpg?ts=1
Beurer Beurer MG40 MG40 MG40 Beurer MG 40 massageapparaatDit heerlijke massageapparaat van het Duitse Beurer heeft 4 massagekoppen. Bovendien maakt het gebruik van rustgevende vibratie massage.De massagekop kan 180 graden draaien. Beurer MG 40 heeft een infrarood lichtfunctie die de bloedsomloop bevordert. Het is dus een goed product tegen spierspanning. Het massageapparaat wordt geleverd met drie voorgeprogrammeerde standen: vibratiemassage, infraroodwarmte en vibratiemassage met infraroodwarmte. SpecificatiesMassagetyp... (9)
  • 04211125648251
  • 648.25
  • 573640
  • 648.25 (1)
5
good_buy
  • Design
    • Type stimulator: massage-apparaat, Nekmassage-apparaat
    • Kleur: Wit, Blauw
    • Materiaal: Kunststof
  • Prestatie
    • Body parts: Zitvlak, Rug, Nek, Benen, Armen, Schouders
  • Technische details
    • Aantal automatische programma's: 3
    • Vibratie functie: Ja
    • Type stroombron: Lichtnet
    • Hitte functie: Ja
    • Aantal hoofden: 4
    • Infrarood hitte: Ja
    • Lengte snoer: 1 m
    • Vermogen: 12 Watt
  • massage
    • Type of massage: Vibratie massage
    • Massager functions: IR heat, Warmtefunctie
    • Shiatsu massage: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 3 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 8 cm
  • 32.49 51.90 EUR 5
    5
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Beurer MG40 - Infrarood massage - Vibratie - 4 opzetstukken32.49, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      44.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Apuls.be Apuls.be
      Beurer MG 40 massageapparaatDit heerlijke massageapparaat van het Duitse Beurer heeft 4 massagekoppen. Bovendien maakt het gebruik van ru...
      48.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Dit Beurer MG40 infrarood massageapparaat is ontworpen voor een prettige vibrerende massage en infraroodwarmtemassage voor het hele licha...
      49.77, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hulpmiddelwereld.be Hulpmiddelwereld.be
      De infrarood massage MG40 is een ideaal hulpmiddel voor een rustgevende massage! Heeft een verstelbaar handvat en draaibare massageknop. ...51.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Orange care Derma Wand
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223686380.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199124844.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91007618.jpg?ts=1
      Orange care Orange care Derma Wand Derma Wand Derma Wand Derma Wand Tot wel 10 jaar jonger eruit zien Dermawand is een nieuw huidverzorgingsysteem waarmee u er tot wel 10 jaar jonger uit kan zien, zonder professionele schoonheidsspecialistes, zonder cosmetische operaties. Het apparaat produceert een hoogfrequentie impuls die de huid stimuleert waardoor bloed en voe dingsstoffen naar het huidoppervlak worden gedreven. Tegelijk produceert Derma Wand verrijkt zuurstof, om de huid te oxideren en te zuiveren. Dankzij deze zeer effectieve behandeling kun... (1)
      Orange care Derma Wand
      • 08719128640334
      4
      deal
    • Blackroll Ball 8 (Maat 8cm, Oranje)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222236742.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109787324.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185051525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150915129.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151553483.jpg?ts=1
      Blackroll Blackroll Ball 8 (Maat 8cm, Oranje) Ball 8 (Maat 8cm, Oranje) Ball 8 (Maat 8cm, Oranje) Blackroll ball 08 is een kleine massagebal van 8cm, wat perfect is om precies die kleine plekken op je lichaam te raken. Dus heb je schouder, rugklachten, last van je benen, voeten of nog een andere plek, kan je makkelijk bij de zere plek komen met een BlackRoll ball 08. Hij is makkelijk om overal mee naar toe te nemen, dus doe hem in je zak, in je rugzak of waar je hem dan ook wil hebben en je kan altijd je lichaam een goede massage geven. IN HET KORT Milieuvriendelijk Tot 100 gerecyclede ma... (1)
      Blackroll Ball 8 (Maat 8cm, Oranje)
      • 04260346270482
      • A000523
      3
      deal
    • PROMED Voetenbad FB-100 met bellenfunctie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187431339.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171450546.jpg?ts=1
      PROMED PROMED Voetenbad FB-100 met bellenfunctie Voetenbad FB-100 met bellenfunctie Voetenbad FB-100 met bellenfunctie Het speciale kenmerk van het voetbad FB-100 is de ontspannende bubbel- en vibratiemassage, gecombineerd met het rustgevende rode lichtveld en de waterverwarmingsfunctie.40 Watt, 230 Volt, 50 Hzgewicht ca. 1,5 kgafmeting 41 x 35 x 18,5 cm3 verwisselbare pedicure-opzetstukken: a) eeltverwijderaar, b) borstel, c) massage-opzetstukMassagerollers voor voetreflexzonemassageMassage ondersteunend voetbedFunctie voor droge massageAntislip rubberen voetjesComfortabele maat (geschikt tot schoenmaat 46)A... (1)
      PROMED Voetenbad FB-100 met bellenfunctie
      • 04043641600020
      2
    • InnovaGoods Massage Apparaat - 17 x 22 x 6,5 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168656464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161481372.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161479937.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178166944.jpg?ts=1
      InnovaGoods InnovaGoods Massage Apparaat - 17 x 22 x 6,5 cm Massage Apparaat - 17 x 22 x 6,5 cm Massage Apparaat - 17 x 22 x 6,5 cm Dit massage apparaat van InnovaGoods is ontspannend en bevordert het herstel van je spieren. (1)
      InnovaGoods Massage Apparaat - 17 x 22 x 6,5 cm
      • 08435527816155
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 34.39
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 34.39
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 34.39
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 34.39
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 36.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 38.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 38.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 36.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 35.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.89
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 35.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 35.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 35.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 35.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 35.89
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 35.21
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 35.21
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 35.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 35.89
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 35.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 35.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 35.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.89
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 43.09
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 43.09
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 43.09
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 41.87
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 43.09
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.09
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 43.57
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 43.57
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 38.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 38.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 38.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.89
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 35.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.89
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 29.69
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 34.98
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 34.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 34.98
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 34.98
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 38.35
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 38.73
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 32.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.49
    • teamvergelijk@vergelijk.be