x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beurer MG80

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beurer MG80
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beurer MG80
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beurer MG80
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/137697417.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140472006.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/129167405.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140472009.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140472005.jpg?ts=1
Beurer Beurer MG80 MG80 MG80 Beurer MG80 - Infrarood massage + Klopmassage - XXL - 2 opzetstukken (1)
  • 04211125649012
  • 649.01 (2)
  • 20-601
  • 649.01
  • B64901
  • 2825415
1
  • Design
    • Type stimulator: IR massager, Nekmassage-apparaat
    • Kleur: Wit, Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • Prestatie
    • Body parts: Zitvlak, Gehele lichaam, Rug, Nek, Benen, Armen, Schouders
  • Technische details
    • Aantal automatische programma's: 2
    • Vibratie functie: Nee
    • Type stroombron: AC
    • Hitte functie: Ja
    • Aantal inbegrepen producten: 4 stuks
    • Afstandsbediening: Nee
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Infrarood hitte: Ja
    • Op afstand te bedienen: Nee
    • Vermogen: 35 Watt
  • massage
    • Massager functions: IR heat, Warmtefunctie
    • Shiatsu massage: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 17 cm
    • Diepte: 17 cm
    • Gewicht: 1.43 kg
    • Hoogte: 48 cm
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Nee
  • 114.95 114.95 EUR 1
    1
    • Hulpmiddelwereld.be Hulpmiddelwereld.be
      Infrarood lichaamsmassage met krachtige klopmassage voor aangename ontspanning. Speciale massagekop. Inclusief 2 verwisselbare massageopz...114.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rosental Organics - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231618389.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231471253.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage De Eye Flowies zijn handgemaakt van witte jade en zijn massagehulpmiddelen die speciaal zijn ontworpen om je oogcontour te kalmeren, te ontluchten, op te tillen en op te fleuren. Het ronde contactoppervlak past zich perfect aan de contouren van de ogen en het gezicht aan en zorgt zo voor een effectief resultaat. (2)
      Rosental Organics - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage
      • 04260576412737
      2
    • Orange care Derma Wand
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223686380.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199124844.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91007618.jpg?ts=1
      Orange care Orange care Derma Wand Derma Wand Derma Wand Derma Wand Tot wel 10 jaar jonger eruit zien Dermawand is een nieuw huidverzorgingsysteem waarmee u er tot wel 10 jaar jonger uit kan zien, zonder professionele schoonheidsspecialistes, zonder cosmetische operaties. Het apparaat produceert een hoogfrequentie impuls die de huid stimuleert waardoor bloed en voe dingsstoffen naar het huidoppervlak worden gedreven. Tegelijk produceert Derma Wand verrijkt zuurstof, om de huid te oxideren en te zuiveren. Dankzij deze zeer effectieve behandeling kun... (1)
      Orange care Derma Wand
      • 08719128640334
      4
      deal
    • Blackroll Ball 8 (Maat 8cm, Oranje)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222236742.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109787324.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185051525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150915129.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151553483.jpg?ts=1
      Blackroll Blackroll Ball 8 (Maat 8cm, Oranje) Ball 8 (Maat 8cm, Oranje) Ball 8 (Maat 8cm, Oranje) Blackroll ball 08 is een kleine massagebal van 8cm, wat perfect is om precies die kleine plekken op je lichaam te raken. Dus heb je schouder, rugklachten, last van je benen, voeten of nog een andere plek, kan je makkelijk bij de zere plek komen met een BlackRoll ball 08. Hij is makkelijk om overal mee naar toe te nemen, dus doe hem in je zak, in je rugzak of waar je hem dan ook wil hebben en je kan altijd je lichaam een goede massage geven. IN HET KORT Milieuvriendelijk Tot 100 gerecyclede ma... (1)
      Blackroll Ball 8 (Maat 8cm, Oranje)
      • 04260346270482
      • A000523
      3
      deal
    • Gymstick Active mini massage bal 4 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202941818.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202923796.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Active mini massage bal 4 cm Active mini massage bal 4 cm Active mini massage bal 4 cm De Active Mini Massage Ball is een zeer compact hulpmiddel van Gymstick. Deze massage bal heeft een diameter van 4 cm en heeft hierdoor een perfect formaat om mee te nemen. Zo kun je altijd en overal je overbelaste spieren masseren en zorgen voor een betere bloedcirculatie in de spieren, dit helpt ook tegen spierpijn. Gymstick Gymstick is een kwaliteitsmerk uit Finland. De fitnessartikelen zijn ontwikkeld door personal trainers waardoor er veel aandacht is besteed aan de kwaliteit, gebruikers... (1)
      Gymstick Active mini massage bal 4 cm
      • 06430062511451
      3
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 63.79
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 63.79
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 63.79
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 63.79
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 63.79
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 63.79
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 63.79
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 63.79
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 63.79
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 114.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 114.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 114.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 71.07
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 71.07
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 84.30
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 71.07
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 71.07
      • Sun Apr 17 02:00:00 CEST 2022 71.07
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 71.07
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 84.30
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 84.30
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 79.79
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 71.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 71.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 71.49
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 65.29
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 65.29
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 65.29
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 67.09
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 67.09
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 67.09
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 67.09
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 61.79
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 61.49
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 76.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 67.69
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 67.69
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 67.69
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 67.69
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 67.69
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 67.69
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 114.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 114.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be