x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Medisana FM 888 Shiatsu

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Medisana FM 888 Shiatsu
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Medisana FM 888 Shiatsu
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Medisana FM 888 Shiatsu
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213171762.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140472827.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/120151923.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209785042.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/118533620.jpg?ts=1
Medisana Medisana FM 888 Shiatsu FM 888 Shiatsu FM 888 Shiatsu Met de Medisana FM 888 Shiatsu ben je zo van je vermoeide voeten af. Wanneer je een hele dag zit of staat, wordt de bloedsomloop in je voeten minder. De FM 888 verbetert de bloedsomloop dankzij een combinatie van een voetreflexmassage en een drukmassage. De voetmassage FM 888 combineert verschillende massages zoals de Shiatsu- met de compressiemassage en additionele warmte. (1)
  • 04015588883989
  • 88398
  • 4893939
4
  • Design
    • Type stimulator: voetmassage-apparaat
    • Kleur: Grijs, Roze, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Prestatie
    • Body parts: Voeten
    • Voedingsspanning: 230 V
  • Technische details
    • Aantal automatische programma's: 2
    • Type stroombron: Lichtnet
    • Hitte functie: Ja
    • Geïntegreerde timer: Nee
  • massage
    • Massager functions: Warmtefunctie
    • Shiatsu massage: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 35.7 cm
    • Breedte: 417 mm
    • Gewicht: 4.1 kg
    • Gewicht product: 4100 g
    • Hoogte: 224 mm
    • Hoogte: 22.4 cm
  • 106.99 169.77 EUR 4
    4
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Medisana FM 888 Shiatsu ben je zo van je vermoeide voeten af. Wanneer je een hele dag zit of staat, wordt de bloedsomloop in je vo...106.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Medisana Voetmassage 88398108.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Medisana FM 888 Voetmassage109.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Het Medisana voetmassage apparaat FM 888 gebruikt een stimulerende voetreflexmassage om wonderen te verrichten. De voetreflexmassage is e...
      169.77, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Rosental Organics - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231618389.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231471253.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage De Eye Flowies zijn handgemaakt van witte jade en zijn massagehulpmiddelen die speciaal zijn ontworpen om je oogcontour te kalmeren, te ontluchten, op te tillen en op te fleuren. Het ronde contactoppervlak past zich perfect aan de contouren van de ogen en het gezicht aan en zorgt zo voor een effectief resultaat. (2)
      Rosental Organics - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage
      • 04260576412737
      2
    • Sharper Image - Voetmassage Met Drukpunten -Shiatsu
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223793678.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215815677.jpg?ts=1
      Sharper Image Sharper Image - Voetmassage Met Drukpunten -Shiatsu - Voetmassage Met Drukpunten -Shiatsu - Voetmassage Met Drukpunten -Shiatsu Sharper Image - Voetmassage met drukpunten -Shiatsu (1)
      Sharper Image - Voetmassage Met Drukpunten -Shiatsu
      • 04894088056112
      2
    • Decopatent Voetmassage Roller Bank Bamboe Hout - Ontspannende Voet Massage Door
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228423590.jpg?ts=1
      Decopatent Decopatent Voetmassage Roller Bank Bamboe Hout - Ontspannende Voet Massage Door Voetmassage Roller Bank Bamboe Hout - Ontspannende Voet Massage Door Voetmassage Roller Bank Bamboe Hout - Ontspannende Voet Massage Door Decopatent® Voetmassage Roller bank bamboe hout - Voet massage - Voetmassageroller - Reflexologie - Voetroller voor voetmassage (1)
      Decopatent Voetmassage Roller Bank Bamboe Hout - Ontspannende Voet Massage Door
      • 00090165158968
      2
    • Tunturi Massage Gun Mini
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200176417.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200176418.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225844202.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199844758.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225844203.jpg?ts=1
      Tunturi Tunturi Massage Gun Mini Massage Gun Mini Massage Gun Mini Stijve spieren en pijnklachten verdwijnen als sneeuw voor de zon met de Tunturi Massage Gun Mini. Na een lange dag werken aan je bureau, computer of na stevige fysieke arbeid kunnen je spieren flink zijn belast. Dit mini massage apparaat zorgt dan voor ontspanning. De voordelen van massage Een goede massage is de beste manier om ontspannen de rest van de dag in te gaan, want het bevordert je bloedsomloop en warmt je spieren op. Je lichaam herstelt sneller van de intensieve belasting en je voe... (7)
      Tunturi Massage Gun Mini
      • 08717842034255
      • 14TUSYO067
      5
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 106.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 104.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 104.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 104.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 104.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 102.97
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 102.97
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 102.97
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 102.97
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 102.97
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 102.97
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 102.97
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 102.97
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 102.97
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 102.97
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 102.06
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 102.86
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 102.86
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 98.37
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 106.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be