x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Medisana NM870 Reis- en Nekmassagekussen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Medisana NM870 Reis- en Nekmassagekussen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Medisana NM870 Reis- en Nekmassagekussen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Medisana NM870 Reis- en Nekmassagekussen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143164395.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140473302.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140394067.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223698703.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140473299.jpg?ts=1
Medisana Medisana NM870 Reis- en Nekmassagekussen NM870 Reis- en Nekmassagekussen NM870 Reis- en Nekmassagekussen NM 870 nekmassageapparaat is uitgerust met een aangename vibratiemassage Ideaal voor op reis: ons nekmassageapparaat werkt op batterijen. Daardoor is het ideaal voor onderweg of op reis Bedieningspaneel: dankzij het geïntegreerde bedieningspaneel is een effectieve en comfortabele bediening gegarandeerd Past zich aan: het elastische vormschuim van de NM 870 nekhoorn past zich optimaal aan de hoofd- en nekcontouren van je lichaam aan Reistas: In de verpakking bevindt zich nog een reistas om het... (4)
  • 04015588889462
  • 2786843
  • 88946
3
good_buy
  • Design
    • Type stimulator: Nekmassage-apparaat
    • Kleur: Grijs, Beige, Wit
    • Materiaal: Kunststof, Textiel
  • Prestatie
    • Body parts: Nek
  • Technische details
    • Aantal automatische programma's: 1
    • Vibratie functie: Ja
    • Type stroombron: Batterij/Accu
    • Hitte functie: Nee
    • Infrarood hitte: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 29 cm
    • Diepte: 28 cm
    • Gewicht: 0.34 kg
    • Hoogte: 9 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Functies
    • Wasbaar: Nee
  • massage
    • Shiatsu massage: Nee
  • 22.44 30.08 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      NM 870 nekmassageapparaat is uitgerust met een aangename vibratiemassage Ideaal voor op reis: ons nekmassageapparaat werkt op batterijen....22.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Medisana Reis-nekmassage NM 87024.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze Medisana nekmassager NM 870 geeft je nek en schouders een aangename vibratiemassage. Een effectieve lichaamsmassage elimineert pijn ...
      30.08, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Rosental Organics - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231618389.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231471253.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage De Eye Flowies zijn handgemaakt van witte jade en zijn massagehulpmiddelen die speciaal zijn ontworpen om je oogcontour te kalmeren, te ontluchten, op te tillen en op te fleuren. Het ronde contactoppervlak past zich perfect aan de contouren van de ogen en het gezicht aan en zorgt zo voor een effectief resultaat. (2)
      Rosental Organics - Body Gua Sha X Moni Ivancan Gezichtsmassage
      • 04260576412737
      2
    • Sharper Image - Voetmassage Met Drukpunten -Shiatsu
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223793678.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215815677.jpg?ts=1
      Sharper Image Sharper Image - Voetmassage Met Drukpunten -Shiatsu - Voetmassage Met Drukpunten -Shiatsu - Voetmassage Met Drukpunten -Shiatsu Sharper Image - Voetmassage met drukpunten -Shiatsu (1)
      Sharper Image - Voetmassage Met Drukpunten -Shiatsu
      • 04894088056112
      2
    • Decopatent Voetmassage Roller Bank Bamboe Hout - Ontspannende Voet Massage Door
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228423590.jpg?ts=1
      Decopatent Decopatent Voetmassage Roller Bank Bamboe Hout - Ontspannende Voet Massage Door Voetmassage Roller Bank Bamboe Hout - Ontspannende Voet Massage Door Voetmassage Roller Bank Bamboe Hout - Ontspannende Voet Massage Door Decopatent® Voetmassage Roller bank bamboe hout - Voet massage - Voetmassageroller - Reflexologie - Voetroller voor voetmassage (1)
      Decopatent Voetmassage Roller Bank Bamboe Hout - Ontspannende Voet Massage Door
      • 00090165158968
      2
    • Tunturi Massage Gun Mini
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200176417.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200176418.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225844202.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199844758.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225844203.jpg?ts=1
      Tunturi Tunturi Massage Gun Mini Massage Gun Mini Massage Gun Mini Stijve spieren en pijnklachten verdwijnen als sneeuw voor de zon met de Tunturi Massage Gun Mini. Na een lange dag werken aan je bureau, computer of na stevige fysieke arbeid kunnen je spieren flink zijn belast. Dit mini massage apparaat zorgt dan voor ontspanning. De voordelen van massage Een goede massage is de beste manier om ontspannen de rest van de dag in te gaan, want het bevordert je bloedsomloop en warmt je spieren op. Je lichaam herstelt sneller van de intensieve belasting en je voe... (7)
      Tunturi Massage Gun Mini
      • 08717842034255
      • 14TUSYO067
      5
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 21.89
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 21.89
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 21.70
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 21.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 21.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 21.89
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 20.56
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 20.56
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 20.28
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 20.28
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 20.28
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 20.28
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 20.56
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 20.28
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 22.44
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 22.44
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 22.44
    • teamvergelijk@vergelijk.be