x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kama Sutra Soaring Spirit Massageolie - 59 ml

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kama Sutra Soaring Spirit Massageolie - 59 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kama Sutra Soaring Spirit Massageolie - 59 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kama Sutra Soaring Spirit Massageolie - 59 ml
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166984459.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132409264.jpg?ts=1
Kama Sutra Kama Sutra Soaring Spirit Massageolie - 59 ml Soaring Spirit Massageolie - 59 ml Soaring Spirit Massageolie - 59 ml Kama Sutra - Aromatic Massage Olie Soaring Spirit 59 ml (1)
  • 00739122102797
4
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.1 kg
    • Gewicht product: 80 g
  • Design
    • Kleur: Multi, Groen
  • 9.89 13.94 EUR 4
    4
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Kama Sutra - Aromatic Massage Olie Soaring Spirit 59 ml9.89, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • EasyToys.be EasyToys.be
      Deze massage-olie van Kamasutra heeft een heerlijke kalmerende werking. De olie is gemaakt van essentiële oliën en huidverzorgende vitami...12.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Pabo.be Pabo.be
      Deze massage-olie van Kamasutra heeft een heerlijke kalmerende werking. De olie is gemaakt van essentiële oliën en huidverzorgende vitami...12.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Internetdrogisterij Internetdrogisterij
      Deze massage-olie van Kamasutra heeft een heerlijke kalmerende werking. De olie is gemaakt van essentiële oliën en huidverzorgende vitami...13.94, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228726706.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk. De Rose Queen Beauty Roller is gemaakt van 100% natuurlijk gewonnen Rozenkwarts, een van de meest krachtige beschermende en helende stenen voor lichaam en geest. Het gebruik ervan kalmeert en ontstresst de gezichtshuid, waardoor deze onmiddellijk weer stralend wordt (1)
      Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Rose Queen Beauty Roller 1 Stk.
      • 04260576410139
      2
      deal
    • Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231371652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222441739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173689124.jpg?ts=1
      Rosental Organics Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk. De Jade Roller activeert de huid door lymfedrainage en stimuleert de gezichtscirculatie. Maakt kleine rimpels strakker en werkt tegen donkere kringen en gezwollen ogen. (1)
      Rosental Organics Schoonheidsinstrumenten & Accessoires Massage Tools Jade Princess Beauty Roller 1 Stk.
      • 04260576410122
      2
    • Gymstick Active mini massage bal 4 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202941818.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202923796.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Active mini massage bal 4 cm Active mini massage bal 4 cm Active mini massage bal 4 cm De Active Mini Massage Ball is een zeer compact hulpmiddel van Gymstick. Deze massage bal heeft een diameter van 4 cm en heeft hierdoor een perfect formaat om mee te nemen. Zo kun je altijd en overal je overbelaste spieren masseren en zorgen voor een betere bloedcirculatie in de spieren, dit helpt ook tegen spierpijn. Gymstick Gymstick is een kwaliteitsmerk uit Finland. De fitnessartikelen zijn ontwikkeld door personal trainers waardoor er veel aandacht is besteed aan de kwaliteit, gebruikers... (1)
      Gymstick Active mini massage bal 4 cm
      • 06430062511451
      3
    • Flowlife Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186618047.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230713526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230713527.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208255299.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208260914.jpg?ts=1
      Flowlife Flowlife Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart De Flowlife Flowgun Go is een lichte massage gun die jouw bindweefsel krachtig stimuleert, je bloedcirculatie verbetert en je triggerpoints verhelpt. Aanpasbaar op jouw wensen Met 5 verschillende snelheden en 6 verschillende massage koppen pas je jouw massage met de Flowgun Go helemaal aan op je eigen wensen. De massage gun is krachtig en tegelijkertijd ook flexibel en geluidsarm. Daarnaast ligt hij fijn in je hand dankzij het ergonomische ontwerp. Kortom: een apparaat dat zeer gemakkelijk in... (1)
      Flowlife Flowgun Go - Massage Apparaat - Blauw / Zwart
      • 07350010420132
      • 07350010420200
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 12.64
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 11.52
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 11.74
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 11.52
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 11.74
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 11.74
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 11.74
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 11.74
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 12.64
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.64
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.64
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.64
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.64
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 12.64
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.64
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.64
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 12.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 12.94
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 12.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.94
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 12.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.94
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 12.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.94
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 11.52
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 11.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 11.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 11.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 11.39
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.94
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 11.59
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 12.62
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.62
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 12.59
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 12.47
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.47
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 12.53
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 12.54
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 12.53
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.53
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.53
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 12.25
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.25
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 12.94
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 12.46
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 11.74
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 11.74
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 11.74
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 11.74
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 11.74
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 11.74
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 12.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 12.94
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 12.94
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 12.51
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 12.71
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.71
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 12.22
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 12.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 12.94
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 9.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 9.89
    • teamvergelijk@vergelijk.be