x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er meisjes jurken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kids Only meisjes jurk

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in meisjes jurk categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Kids Only Jurk 'PELLA'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160485037.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164315747.jpg
      Kids Only Kids Only Jurk 'PELLA' Jurk 'PELLA' Jurk 'PELLA' KIDS ONLY is een kids label voor de kleine fashionista die zich wil onderscheiden van anderen door haar fashionable outfit en coole attitude. KIDS ONLY is alles wat je gewend bent van ONLY, maar dan voor kinderen. Een merk voor meisjes van 5 tot 14 jaar met een grote persoonlijkheid! KIDS ONLY heeft net als ONLY de focus op betaalbare fashion. De collecties zijn gebaseerd op must-have denim items, die een coole streetstyle toevoegen aan de kledingkast van de kleine meid. * Model: Meisjes * Sa... (1)
      Kids Only Jurk 'PELLA'
      • 05714910644470
      • KON0384001000001
      1
      most_sold
      20.44 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Benetton (benetton)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carrement Beau (carrement_beau)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garcia (garcia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Kids Only (kids_only)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Merbach (merbach)
      • Name it (name_it)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY (only)
      • Papillon (papillon)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Quapi (quapi)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shiwi (shiwi)
      • sisley (sisley)
      • Sluban (sluban)
      • Snurk (snurk)
      • STACCATO (staccato)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super.natural (super_natural)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vingino (vingino)
      • Z8 (z8)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €85 (medium)
      • > €85 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Wit (wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 34 (34)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be