x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er meisjes jurken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lief! lifestyle meisjes jurk

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in meisjes jurk categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Lief! lifestyle jurkje insignia blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129314103.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138719374.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138719078.jpg
      Lief! lifestyle Lief! lifestyle jurkje insignia blue jurkje insignia blue jurkje insignia blue Met de heerlijke opwarming van de aarde! Jurk van zacht zweet genieten van trendy Girl s nog koelere dagen met koele chique. Tot slot is hij wijd open en heeft een verlengd ruggedeelte en rugspleet, wat zorgt voor een comfortabele zitting en veel bewegingsvrijheid. Drukknopen aan de halslijn ondersteunen het verband. Mooie print met pailletten en glitter-effecten zijn vrolijke blikvangers. De zilverkleurige contrastnaden ronden het mooie ontwerp af. De zweetjurk is gestyled met leggings en ge... (1)
      Lief! lifestyle jurkje insignia blue
      • 04056178820700
      1
      most_sold
      24.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Benetton (benetton)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carrement Beau (carrement_beau)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garcia (garcia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Kids Only (kids_only)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Merbach (merbach)
      • Name it (name_it)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY (only)
      • Papillon (papillon)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Quapi (quapi)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shiwi (shiwi)
      • sisley (sisley)
      • Sluban (sluban)
      • Snurk (snurk)
      • STACCATO (staccato)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super.natural (super_natural)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vingino (vingino)
      • Z8 (z8)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €85 (medium)
      • > €85 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Wit (wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 34 (34)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be