x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er meisjes jurken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Shiwi meisjes jurk

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in meisjes jurk categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Shiwi Bikini Crochet Dress Coco - Blauw - Maten: 140, 152, 164, 176
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164327379.jpg
      Shiwi Shiwi Bikini Crochet Dress Coco - Blauw - Maten: 140, 152, 164, 176 Bikini Crochet Dress Coco - Blauw - Maten: 140, 152, 164, 176 Bikini Crochet Dress Coco - Blauw - Maten: 140, 152, 164, 176 Wij houden van zon, zee en strand. En omdat we weten dat je er ook op het strand goed wilt uitzien, biedt Shiwi al sinds 1960 een stijlvolle collectie strandmode aan. Shiwi is er voor actieve mensen van alle leeftijden en heeft een complete collectie strandmode die comfortabel, duurzaam en trendy is. Of je nu in bent voor een stijlvolle bikini, een hippe hipster of een stoere bermuda; je naar Ibiza gaat of gewoon een zonnige middag naar Bloemendaal: Shiwi heeft gegarandeerd een aanbod dat bij... (1)
      Shiwi Bikini Crochet Dress Coco - Blauw - Maten: 140, 152, 164, 176
      • 08717622764778
      • 08717622764792
      • 08717622764808
      • 08717622764785
      1
      most_sold
      17.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Benetton (benetton)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carrement Beau (carrement_beau)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garcia (garcia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Kids Only (kids_only)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Merbach (merbach)
      • Name it (name_it)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY (only)
      • Papillon (papillon)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Quapi (quapi)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shiwi (shiwi)
      • sisley (sisley)
      • Sluban (sluban)
      • Snurk (snurk)
      • STACCATO (staccato)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super.natural (super_natural)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vingino (vingino)
      • Z8 (z8)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €85 (medium)
      • > €85 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Wit (wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 34 (34)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be