x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er meisjes jurken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sterntaler meisjes jurk

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in meisjes jurk categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Sterntaler Jurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157999989.jpg
      Sterntaler Sterntaler Jurk Jurk Jurk Uit de nieuwe Sterntaler collectie - kwaliteit die te zien is. Leuk jurkje van zachte katoenen stof bedrukt met bloemen en aardbeien. Met afgeknipte mouwen, schattige jongenskraag en een rits in het midden van de rug. productdetails: materiaal: 100% katoen Wasbaar op 30 °C Niet geschikt voor de droger (1)
      Sterntaler Jurk
      • 04055579945029
      • STL0140001000005
      2
      most_sold
      28.60 EUR
    • Sterntaler Jurk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157997753.jpg
      Sterntaler Sterntaler Jurk Jurk Jurk Uit de nieuwe Sterntaler collectie - kwaliteit die te zien is. Schattig jurkje van zachte katoenen stof bedrukt met strepen en bloemen, met afgesneden mouwen, bevestigd strikje met kleine stippen en een rits in het midden van de rug. productdetails: materiaal: 100% katoen Wasbaar op 30 °C Niet geschikt voor de droger Niet heet strijken (1)
      Sterntaler Jurk
      • 04055579944848
      • STL0139001000004
      2
      27.44 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Benetton (benetton)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carrement Beau (carrement_beau)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Garcia (garcia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Kids Only (kids_only)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Merbach (merbach)
      • Name it (name_it)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY (only)
      • Papillon (papillon)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Quapi (quapi)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shiwi (shiwi)
      • sisley (sisley)
      • Sluban (sluban)
      • Snurk (snurk)
      • STACCATO (staccato)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super.natural (super_natural)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Vingino (vingino)
      • Z8 (z8)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €85 (medium)
      • > €85 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Wit (wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 34 (34)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be