x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch PMF 250 CES

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch PMF 250 CES
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch PMF 250 CES
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch PMF 250 CES
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147177081.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182803977.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/131221761.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/248713727.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/248713715.jpg?ts=1
Bosch Bosch PMF 250 CES PMF 250 CES PMF 250 CES Bosch PMF 250 CES Multitool - Oscillerend - 250 Watt - Inclusief 6 accessoires en kunststof koffer (1)
  • 03165140828529
  • 0603102100
  • 547526
  • 0 603 102 100
  • PMF 250 CES Basic
2
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1300 g
  • Technische details
    • Vermogen: 130 Watt
    • Rotatiesnelheid: 20 rpm
    • Multi-tool applicatie: Snijden
    • Aanpasbare snelheid: Ja
    • Bosch Constant Electronic: Ja
    • Ergonomisch design: Ja
    • Geluidsvermogen niveau: 95 dB
    • Input vermogen: 250 Watt
    • Oscillatie hoek: 1.4 °
    • Type stroombron: AC
    • Rotatiesnelheid (min): 15 rpm
    • SDS systeem: Ja
    • Sleutelvrije zaagblad klem: Ja
    • Trillingsemissie (max): 14 m/s²
    • Trillingsemissie (min): 10 m/s²
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Ingebouwde verlichting: Nee
  • Ergonomie
    • Extra handgreep: Ja
    • Soft grip: Ja
  • Design
    • Kleur: Groen
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Gesegmenteerd mes: Ja
    • Inclusief multitoolkop: Ja
    • Inclusief schuurplateau: Ja
    • Inclusief stroomsnoer: Ja
    • Koffer: Ja
  • 146.24 181.95 EUR 2
    2
    • Toolmax Toolmax
      Bosch PMF 250 CES Multitool in koffer - 250W Bijzondere kenmerken * De veelzijdige allrounder waarbij gereedschap bliksemsnel kan worden ...146.24, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Toolnation Toolnation
      Bosch 0603102100 PMF 250 Multitool Bijzondere kenmerken Veelzijdige, handige oplossing om een groot aantal DIY-klussen aan te pakken Krac...
      163.75, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Triton 300 W sleutelloos multifunctioneel gereedschap TMUTL UK
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232790018.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199047597.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239445476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239445478.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239445477.jpg?ts=1
      Triton Triton 300 W sleutelloos multifunctioneel gereedschap TMUTL UK 300 W sleutelloos multifunctioneel gereedschap TMUTL UK 300 W sleutelloos multifunctioneel gereedschap TMUTL UK Kenmerken: * Oscillerende werking, soft-start & variabele snelheid * Snel en zonder sleutel te vervangen accessoires en LED-werklichten * Ergonomisch, trilling-verminderende rubber-overtrokken grepen en hulphandvat * Ideaal voor diverse taken zoals zagen, schuren, verwijderen van mortel, en slijpen * Inclusief bladen, schrapers, mortelverwijderingsbladen, klittenband schuurk en 25 schuurbladen Haal een absolute allrounder in huis met de multitool van Triton. Met de multitool van Triton kan je schuren, snijden, zagen, slijpen en graveren. Urenlang klussen met deze multitool is geen enkelprobleem, met het lange stroomsnoer (van maar liefst 2 meter!) zit je nooit zonder elektriciteit. Dit oscillerende multitool is gemakkelijk in te stellen met een variable snelheid van 11.000 tot 21.000 oscillaties per minuut. De ingebouwde LED-verlichting maakt het werken met de multitool nog makkelijk dankzij het extra overzicht. De stofkraag is naar wens te verwijderen indien een (1)
      Triton 300 W sleutelloos multifunctioneel gereedschap TMUTL UK
      • 05024763179051
      • 05024763220852
      3
      deal
    • Victorinox EvoGrip 10 zakmes (Maat One Size)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221863946.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116390442.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234702995.jpg?ts=1
      Victorinox Victorinox EvoGrip 10 zakmes (Maat One Size) EvoGrip 10 zakmes (Maat One Size) EvoGrip 10 zakmes (Maat One Size) Het juiste gereedschap voor je dagelijkse avonturen. Belangrijkste kenmerken: Bevat een blikopener met kleine schroevendraaier Zakmes met 13 functies en ergonomische 2-componenten ladders - flesopener, blikopener, kurkentrekker, ring, groot lemmet, nagelstoker, nagelvijl, ruimer, steekkoker, 3 mm schroevendraaier, 5 mm schroevendraaier, tandenstoker, pincet, elektrodraadstripper De garantie van Victorinox dekt elk gebrek aan materiaal en productie zonder beperking (behalve voor elektronica 2 jaar). Schade die kan ontstaan door normale slijtage of onjuist gebruik van het artikel, wordt niet gedekt door de garantie Afmetingen: hoogte 17,5 mm, lengte 85 mm, gewicht 59 g, materiaal ribs: twee-componenten ladders, artikelnummer 23803C Artikelnaam: Evolution Grip 10 (1)
      Victorinox EvoGrip 10 zakmes (Maat One Size)
      • 07611160044679
      2
    • Bosch GOP 30-28
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172251884.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237079648.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132526367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234207597.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132526366.jpg?ts=1
      Bosch Bosch GOP 30-28 GOP 30-28 GOP 30-28 Bosch GOP 30-28 Professional Multitool 300 watt 0601237000 + accessoires in L-Boxx + 5 jaar dealer garantie! Nu totaal 5 jaar garantie op Bosch Blauw Machines(*) (*) boven op de fabrieksgarantie van Bosch ontvangt u van ons 2 jaar TOOLPLUS* warranty extra. ToolNation TOOLPLUS* Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschap Bijzondere kenmerken De allrounder - klussen gemakkelijk geklaard Gereedschap van de categorie StarlockPlus voor een hogere bewerkingssnelheid Te gebruiken in combinatie met Starlock en Starlock Plus accessoires. Magnetische interface voor eenvoudig wisselen van gereedschap 3D-interface voor vermogensoverdracht zonder veel verlies van machine naar accessoire Technische gegevens: Nominaal opgenomen vermogen 300 W Aantal schuurbewegingen onbelast 8.000 20.000 min-1 Oscillatiehoek links en rechts 1,4 ° Gewicht 1,5 kg Leveringsomvang L-Boxx 1x Schuurplateau AVZ 78 RT2 1x (2)
      Bosch GOP 30-28
      • 03165140842716
      • 0601237000
      4
    • Makita B-30623 Invalset
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209903597.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200710985.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100853344.jpg?ts=1
      Makita Makita B-30623 Invalset B-30623 Invalset B-30623 Invalset MAKITA B-30623 - multitool set B-30623 (1)
      Makita B-30623 Invalset
      • 00088381418676
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 122.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 122.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 120.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 135.52
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 135.52
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 135.52
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 135.52
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 135.52
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 135.52
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 135.52
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 135.52
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 135.52
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 135.52
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 135.52
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 135.52
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 128.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 135.52
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 135.52
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 154.58
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 154.58
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 154.58
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 154.58
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 154.58
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 154.58
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 154.58
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 130.19
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 149.31
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 149.31
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 149.31
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 149.31
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 146.24
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 146.24
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 146.24
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 127.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 127.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 127.95
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 139.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 122.95
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 138.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 146.24
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 138.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 146.24
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 146.24
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 146.24
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 142.09
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 142.09
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 142.09
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 146.24
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 146.24
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 146.24
    • teamvergelijk@vergelijk.be