x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Furygan Explorer Jacket Zwart S

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Furygan Explorer Jacket Zwart S
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Furygan Explorer Jacket Zwart S
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Furygan Explorer Jacket Zwart S
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222479991.jpg?ts=1
Furygan Furygan Explorer Jacket Zwart S Explorer Jacket Zwart S Explorer Jacket Zwart S Waarom kiezen voor de Furygan Explorer Black Red motorjas? De Furygan Explorer motorjas is een geweldige 4-Seizoenen jas van Furygan. Een motorjas is een belangrijk onderdeel van je outfit omdat het je beschermt bij een ongeval, tegen de elementen en misschien nog wel het belangrijkste: het is een belichaming van je stijl! Deze zwart Explorer van Furygan is een geweldige aanvulling op de garderobe van elke Adventure/Touring rijder! Is dit niet de jas die je zoekt? Geen probleem, we hebben gen... (1)
  • 03435980345266
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Type motorkleding: Jassen
    • Rijstijl: Adventure/Touring
    • Seizoen: Alle seizoenen
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.5 kg
  • 269.96 299.95 EUR 1
    1
    • ChromeBurner ChromeBurner
      Waarom kiezen voor de Furygan Explorer Black Red motorjas? De Furygan Explorer motorjas is een geweldige 4-Seizoenen jas van Furygan. Een...
      269.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Macna Orcano Jacket Zwart S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197545426.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172113859.jpg?ts=1
      Macna Macna Orcano Jacket Zwart S Orcano Jacket Zwart S Orcano Jacket Zwart S Waarom kiezen voor de Macna Orcano Dark Grijs motorjas? De Macna Orcano motorjas is een geweldige Zomer jas van Macna. Een motorjas is een belangrijk onderdeel van je outfit omdat het je beschermt bij een ongeval, tegen de elementen en misschien nog wel het belangrijkste: het is een belichaming van je stijl! Deze zwart Orcano van Macna is een geweldige aanvulling op de garderobe van elke Adventure/Touring, Urban/Street rijder! Is dit niet de jas die je zoekt? Geen probleem, we hebben genoeg a... (1)
      Macna Orcano Jacket Zwart S
      • 08718913082526
      1
      deal
    • Alpinestars GP Force leren combi-jas wit 52
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233449568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233394163.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars GP Force leren combi-jas wit 52 GP Force leren combi-jas wit 52 GP Force leren combi-jas wit 52 Comfort/uitvoering: voorgekromde sportieve pasvorm uitneembare thermo-voering, 100 % polyamide Lederstretch aan de schouders Elastische inzetstukken voor meer flexibiliteit en bewegingsvrijheid, 93% polyamide, 7% elastaan zacht afsluitende comfortkraag Wijdteverstelling aan mouweinde en zoom lange verbindingsritssluiting 2 buitenzakken Bescherming: uitneembare Nucleon Flex Pro beschermers aan schouders en ellebogen geteste veiligheidsnaden Optioneel: alpinestars rugprotector Nucleon (208949 o... (1)
      Alpinestars GP Force leren combi-jas wit 52
      • 08059175966682
      1
    • Lindstrands Transtrand Green Orange 50
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183940094.jpg?ts=1
      Lindstrands Lindstrands Transtrand Green Orange 50 Transtrand Green Orange 50 Transtrand Green Orange 50 Functioneel 2-laags jack met gelamineerd ademend, wind- en waterdicht membraan 420D HI-TENACITY PE-WEAVE 2-laags jack met gelamineerd Dryway-membraan Dubbel buitenmateriaal op schouders en ellebogen CE-gecertificeerd volgens klasse AA Verstelbare, CE-gecertificeerde beschermers van niveau 1 Luchtopeningen aan de borst kan ook als zakken worden gebruikt. "Open rug" -concept voor betere ventilatie Kan worden aangevuld met een rugbeschermer Lange verbindingsrits aan broek (1)
      Lindstrands Transtrand Green Orange 50
      • 06438235187977
      1
    • Halvarssons Selja Zwart 52
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183940054.jpg?ts=1
      Halvarssons Halvarssons Selja Zwart 52 Selja Zwart 52 Selja Zwart 52 Waarom kiezen voor de Halvarssons Selja Zwart motorjas? De Halvarssons Selja motorjas is een geweldige 4-Seizoenen jas van Halvarssons. Een motorjas is een belangrijk onderdeel van je outfit omdat het je beschermt bij een ongeval, tegen de elementen en misschien nog wel het belangrijkste: het is een belichaming van je stijl! Deze zwart Selja van Halvarssons is een geweldige aanvulling op de garderobe van elke Chopper/Retro, Urban/Street rijder! Is dit niet de jas die je zoekt? Geen probleem, ... (1)
      Halvarssons Selja Zwart 52
      • 06438235186253
      1
    • min
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 299.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 299.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 299.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 299.89
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 269.96
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 269.96
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 269.96
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 269.96
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 269.96
    • teamvergelijk@vergelijk.be