x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alpinestars Stella SMX-2 Air Carbon V2 Zwart Wit Fuchsia S

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alpinestars Stella SMX-2 Air Carbon V2 Zwart Wit Fuchsia S
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alpinestars Stella SMX-2 Air Carbon V2 Zwart Wit Fuchsia S
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alpinestars Stella SMX-2 Air Carbon V2 Zwart Wit Fuchsia S
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225335394.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/178019789.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143808343.jpg?ts=1
Alpinestars Alpinestars Stella SMX-2 Air Carbon V2 Zwart Wit Fuchsia S Stella SMX-2 Air Carbon V2 Zwart Wit Fuchsia S Stella SMX-2 Air Carbon V2 Zwart Wit Fuchsia S Waarom de Alpinestars Stella SMX-2 Air Carbon V2 Zwart Wit Fuchsia kopen? De Alpinestars SMX-2 Air Carbon V2 is een goede keus als je op zoek bent naar een Zomer motorhandschoen met een Korte schacht. De eigenschappen van de SMX-2 Air Carbon V2 maken hem bij uitstek geschikt voor Urban/Street rijders. Een paar comfortabele motorhandschoenen met een goede pasvorm voor jouw handen is essentieel om je motor goed te kunnen bedienen, en de SMX-2 Air Carbon V2 voorziet daarin! Alpinestars SMX-2 Air Carbon V2 eigenschappen Deze handschoenen zijn vervaardigd van Polyester, Rundleder. De Knokkel Beschermer voorzien je van de nodige bescherming. Om je handen koel te houden op de warme dagen, zijn ze voorzien van Meshpanelen. Deze handschoenen hebben een manchet met Klittenband voor een veilige en comfortabele sluiting. Deze uitvoering van de SMX-2 Air Carbon V2 komt in de kleurstelling Roze, Wit, Zwart. Toch op zoek naar iets anders? Bekijk dan ons volledige assortiment aan Alpinestars (1)
  • 08021506612186
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Seizoen: Zomer
    • Rijstijl: Urban/Street
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.4 kg
  • 86.66 104.90 EUR 1
    1
    • ChromeBurner ChromeBurner
      Waarom de Alpinestars Stella SMX-2 Air Carbon V2 Zwart Wit Fuchsia kopen? De Alpinestars SMX-2 Air Carbon V2 is een goede keus als je op ...
      86.66, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Macna Ozone Gloves Zwart S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107229506.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158802937.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225159226.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143806719.jpg?ts=1
      Macna Macna Ozone Gloves Zwart S Ozone Gloves Zwart S Ozone Gloves Zwart S Waarom de Macna Ozone Zwart Oranje kopen? De Macna Ozone is een goede keus als je op zoek bent naar een Lente/Herfst, Zomer motorhandschoen met een Korte schacht. De eigenschappen van de Ozone maken hem bij uitstek geschikt voor Urban/Street rijders. Een paar comfortabele motorhandschoenen met een goede pasvorm voor jouw handen is essentieel om je motor goed te kunnen bedienen, en de Ozone voorziet daarin! Macna Ozone eigenschappen Deze handschoenen zijn vervaardigd van Geitenleder. De Handpalm Slider, Knokkel Beschermer voorzien je van de nodige bescherming. Om je handen koel te houden op de warme dagen, zijn ze voorzien van Meshpanelen. Deze handschoenen hebben een manchet met Klittenband voor een veilige en comfortabele sluiting. Deze uitvoering van de Ozone komt in de kleurstelling Oranje, Zwart. Toch op zoek naar iets anders? Bekijk dan ons volledige assortiment aan Macna motorhandschoenen () (1)
      Macna Ozone Gloves Zwart S
      • 08718913039841
      1
      deal
    • O'Neal Mayhem Handschoenen Crackle, zwart/wit 2022 L MTB handschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225172476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182679229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143797171.jpg?ts=1
      O'Neal O'Neal Mayhem Handschoenen Crackle, zwart/wit 2022 L MTB handschoenen Mayhem Handschoenen Crackle, zwart/wit 2022 L MTB handschoenen Mayhem Handschoenen Crackle, zwart/wit 2022 L MTB handschoenen Belangrijkste informatie: Seizoen: Het hele jaar door; Vingerlengte: Lange vingers; Uitrusting: Sluitsysteem: Klittenbandsluiting; Vingertop: Met siliconen print; Belangrijkste informatie: Geschikt voor touchscreen: ja; Materiaal: 60 % polyester, 25 % nylon, 10 % polyurethaan, 5 % Thermoplastisch rubber; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: 4-weg stretch Lycra-panelen voor meer comfort en flexibiliteit, enkele laag, geventileerde nanofront-handsectie voor een uniek vingertopgevoel, naadloos, overlappende vingertoppen, Bedekt de pols niet, het risico van het rijden niet minimaliseert.. (1)
      O'Neal Mayhem Handschoenen Crackle, zwart/wit 2022 L MTB handschoenen
      • 04046068530581
      1
    • O'Neal Butch Carbon Gloves Zwart M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203996389.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225326505.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143796940.jpg?ts=1
      O'Neal O'Neal Butch Carbon Gloves Zwart M Butch Carbon Gloves Zwart M Butch Carbon Gloves Zwart M Belangrijkste informatie: Seizoen: Het hele jaar door; Vingerlengte: Lange vingers; Uitrusting: Sluitsysteem: Klittenbandsluiting; Materiaal: 40 % polyester, 40 % nylon, 15 % polyurethaan, 5 % chloropreen; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Handpalmen van Nanofrontmateriaal bieden perfecte grip, verlengde pols tailleband, Pols is niet gedekt (1)
      O'Neal Butch Carbon Gloves Zwart M
      • 04046068530710
      1
    • Macna Foton RTX verwarmde handschoenen zwart XXXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158803993.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181128428.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225326582.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222719448.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143806409.jpg?ts=1
      Macna Macna Foton RTX verwarmde handschoenen zwart XXXL Foton RTX verwarmde handschoenen zwart XXXL Foton RTX verwarmde handschoenen zwart XXXL Comfort/uitrusting: elektrisch verwarmd, inclusief 2 accu's en oplaadapparaat ademend, wind- en waterdicht dankzij membraan met textiel overtrokken knokkelbescherming van schuimstof versteviging van de bal van de hand van zeer slijtvast materiaal vizierwisser geleidend materiaal bij de vingers voor de bediening van smartphones in breedte verstelbaar bij pols en manchet middels klittenbandsluiting Materiaal: bovenhand van zeer slijtvast textielweefsel palm van geitenleer lichte voering (Materiaalsamenstelling: 70% polyester, 25% geitenleer, 5% polyurethaan) Keuringen: CE-gecertificeerd conform EN 13594:2015 Goed om te weten: de Macna *Foton RTX* verwarmde handschoenen worden inclusief accu en laadkabel geleverd. Een vervangende accu + laadkabel (7,4 V/2,2 A) kan via ons bestelnummer 20010200 worden besteld. Let op: De Macna Foton RTX verwarmde handschoenen zijn met geen andere verwarmingsproducten van Macna compatibel, maar kunnen alleen apart via de accu's worden (2)
      Macna Foton RTX verwarmde handschoenen zwart XXXL
      • 08718913049048
      1
      deal
    • min
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 78.71
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 78.71
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 85.91
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 85.91
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 86.66
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 104.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 86.66
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 86.66
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 86.66
    • teamvergelijk@vergelijk.be