x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dainese Full Metal 6 Zwart Zwart Zwart M

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dainese Full Metal 6 Zwart Zwart Zwart M
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dainese Full Metal 6 Zwart Zwart Zwart M
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dainese Full Metal 6 Zwart Zwart Zwart M
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/197531245.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225319297.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143788781.jpg?ts=1
Dainese Dainese Full Metal 6 Zwart Zwart Zwart M Full Metal 6 Zwart Zwart Zwart M Full Metal 6 Zwart Zwart Zwart M koolstofvezelinzetstukken op de vingergewrichten. Composietpunten van carbon en titanium op noten en handrug DCP-systeem op het kind Aramidevezel naad Extra zachte handpalm (1)
  • 08052644822397
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Heren
    • Seizoen: Lente/Herfst, Zomer
    • Rijstijl: Race/Sport
  • Design
    • Maat: M
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Leer, Aramide
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.5 kg
    • Gewicht product: 1500 g
  • Maat
    • Kledingmaat: M
  • 349.96 420.60 EUR 2
    2
    • ChromeBurner ChromeBurner
      Waarom de Dainese Full Metal 6 Zwart Zwart Zwart kopen? De Dainese Full Metal 6 is een goede keus als je op zoek bent naar een Lente/Herf...
      349.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      koolstofvezelinzetstukken op de vingergewrichten. Composietpunten van carbon en titanium op noten en handrug DCP-systeem op het kind Aram...420.60, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Ixon Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230059194.jpg?ts=1
      Ixon Ixon Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart S Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart S Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart S Materiaal: leer/mesh Seizoen: zomer Ventilatiesysteem: ja Polsspanning: ja Enkelschalen: ja (1)
      Ixon Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart S
      • 03661615282570
      2
    • Ixon Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart 3XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230103405.jpg?ts=1
      Ixon Ixon Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart 3XL Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart 3XL Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart 3XL Materiaal: leer/mesh Seizoen: Zomer Ventilatiesysteem: ja Polsklem: ja Enkelschalen: ja (1)
      Ixon Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart 3XL
      • 03661615282471
      2
    • Ixon Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230103280.jpg?ts=1
      Ixon Ixon Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart M Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart M Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart M Materiaal: leer/mesh Seizoen: zomer Ventilatiesysteem: ja Polsspanning: ja Enkelschalen: ja (1)
      Ixon Summer Leather Motorcycle Gloves Rs Rise Air Zwart M
      • 03661615282587
      2
    • Ixon Motorcycle Gloves Summer Leather Rs Rise Air Zwart S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225340386.jpg?ts=1
      Ixon Ixon Motorcycle Gloves Summer Leather Rs Rise Air Zwart S Motorcycle Gloves Summer Leather Rs Rise Air Zwart S Motorcycle Gloves Summer Leather Rs Rise Air Zwart S Materiaal: leer/mesh Seizoen: Zomer Ventilatiesysteem: ja Bandaanzet : ja Koplamp: ja (1)
      Ixon Motorcycle Gloves Summer Leather Rs Rise Air Zwart S
      • 03661615283928
      2
    • min
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 379.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 379.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 379.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 379.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 379.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 379.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 379.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 379.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 349.96
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 449.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 449.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 449.95
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 420.60
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 420.60
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 420.60
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 420.60
    • teamvergelijk@vergelijk.be