x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dainese Scout 2 Goretex Gloves Zwart S

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dainese Scout 2 Goretex Gloves Zwart S
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dainese Scout 2 Goretex Gloves Zwart S
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dainese Scout 2 Goretex Gloves Zwart S
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222491268.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156932121.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143792225.jpg?ts=1
Dainese Dainese Scout 2 Goretex Gloves Zwart S Scout 2 Goretex Gloves Zwart S Scout 2 Goretex Gloves Zwart S Waarom kiezen voor de Dainese Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart ? De Dainese Scout 2 Gore-Tex is een goede keus als je op zoek bent naar een Lente/Herfst, Winter motorhandschoen met een Lange schacht. De eigenschappen van de Scout 2 Gore-Tex maken hem bij uitstek geschikt voor Adventure/Touring rijders. Een paar comfortabele motorhandschoenen met een goede pasvorm voor jouw handen is essentieel om je motor goed te kunnen bedienen, en de Scout 2 Gore-Tex voorziet daarin! Dainese Scout 2 Gore-Tex eigenschappen Deze handschoenen zijn vervaardigd van Geitenleder, Polyester en voorzien van een Vast, Gore-Tex waterdicht membraan om je handen droog te houden als het regent. De Knokkel Beschermer voorzien je van de nodige bescherming. Deze handschoenen hebben een manchet met Klittenband voor een veilige en comfortabele sluiting. Deze uitvoering van de Scout 2 Gore-Tex komt in de kleurstelling Fluoriserend geel, Zwart. Toch op zoek naar iets anders? Bekijk dan ons volledige (1)
  • 08052644731750
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Seizoen: Winter, Lente/Herfst
    • Rijstijl: Adventure/Touring
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.3 kg
  • 170.95 179.95 EUR 1
    1
    • ChromeBurner ChromeBurner
      Waarom kiezen voor de Dainese Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart ? De Dainese Scout 2 Gore-Tex is een goede keus als je op zoek ben...
      170.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Macna Ozone Gloves Zwart S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107229506.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158802937.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225159226.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143806719.jpg?ts=1
      Macna Macna Ozone Gloves Zwart S Ozone Gloves Zwart S Ozone Gloves Zwart S Waarom de Macna Ozone Zwart Oranje kopen? De Macna Ozone is een goede keus als je op zoek bent naar een Lente/Herfst, Zomer motorhandschoen met een Korte schacht. De eigenschappen van de Ozone maken hem bij uitstek geschikt voor Urban/Street rijders. Een paar comfortabele motorhandschoenen met een goede pasvorm voor jouw handen is essentieel om je motor goed te kunnen bedienen, en de Ozone voorziet daarin! Macna Ozone eigenschappen Deze handschoenen zijn vervaardigd van Geitenleder. De Handpalm Slider, Knokkel Beschermer voorzien je van de nodige bescherming. Om je handen koel te houden op de warme dagen, zijn ze voorzien van Meshpanelen. Deze handschoenen hebben een manchet met Klittenband voor een veilige en comfortabele sluiting. Deze uitvoering van de Ozone komt in de kleurstelling Oranje, Zwart. Toch op zoek naar iets anders? Bekijk dan ons volledige assortiment aan Macna motorhandschoenen () (1)
      Macna Ozone Gloves Zwart S
      • 08718913039841
      1
      deal
    • Macna Talon Rtx Gloves Zwart M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158622170.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225163152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143807237.jpg?ts=1
      Macna Macna Talon Rtx Gloves Zwart M Talon Rtx Gloves Zwart M Talon Rtx Gloves Zwart M Macna Talon RTX Urban Handschoenen Zwart (1)
      Macna Talon Rtx Gloves Zwart M
      • 08718913038691
      1
    • Macna Saber Gloves Zwart 3XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107228390.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222466493.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145077231.jpg?ts=1
      Macna Macna Saber Gloves Zwart 3XL Saber Gloves Zwart 3XL Saber Gloves Zwart 3XL Macna Saber Handschoenen Zwart (1)
      Macna Saber Gloves Zwart 3XL
      • 08718913032545
      1
    • O'Neal Mayhem Handschoenen Crackle, zwart/wit 2022 L MTB handschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225172476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182679229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143797171.jpg?ts=1
      O'Neal O'Neal Mayhem Handschoenen Crackle, zwart/wit 2022 L MTB handschoenen Mayhem Handschoenen Crackle, zwart/wit 2022 L MTB handschoenen Mayhem Handschoenen Crackle, zwart/wit 2022 L MTB handschoenen Belangrijkste informatie: Seizoen: Het hele jaar door; Vingerlengte: Lange vingers; Uitrusting: Sluitsysteem: Klittenbandsluiting; Vingertop: Met siliconen print; Belangrijkste informatie: Geschikt voor touchscreen: ja; Materiaal: 60 % polyester, 25 % nylon, 10 % polyurethaan, 5 % Thermoplastisch rubber; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: 4-weg stretch Lycra-panelen voor meer comfort en flexibiliteit, enkele laag, geventileerde nanofront-handsectie voor een uniek vingertopgevoel, naadloos, overlappende vingertoppen, Bedekt de pols niet, het risico van het rijden niet minimaliseert.. (1)
      O'Neal Mayhem Handschoenen Crackle, zwart/wit 2022 L MTB handschoenen
      • 04046068530581
      1
    • min
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 170.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be