x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dainese Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart M

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dainese Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart M
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dainese Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart M
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dainese Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart M
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/197525027.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222491268.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143286699.jpg?ts=1
Dainese Dainese Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart M Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart M Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart M Waarom kiezen voor de Dainese Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart ? De Dainese Scout 2 Gore-Tex is een goede keus als je op zoek bent naar een Lente/Herfst, Winter motorhandschoen met een Lange schacht. De eigenschappen van de Scout 2 Gore-Tex maken hem bij uitstek geschikt voor Adventure/Touring rijders. Een paar comfortabele motorhandschoenen met een goede pasvorm voor jouw handen is essentieel om je motor goed te kunnen bedienen, en de Scout 2 Gore-Tex voorziet daarin! Dainese Scout 2 Gore-Tex eigenschappen Deze handschoenen zijn vervaardigd van Geitenleder, Polyester en voorzien van een Vast, Gore-Tex waterdicht membraan om je handen droog te houden als het regent. De Knokkel Beschermer voorzien je van de nodige bescherming. Deze handschoenen hebben een manchet met Klittenband voor een veilige en comfortabele sluiting. Deze uitvoering van de Scout 2 Gore-Tex komt in de kleurstelling Fluoriserend geel, Zwart. Toch op zoek naar iets anders? Bekijk dan ons volledige (1)
  • 08052644731767
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Seizoen: Winter, Lente/Herfst
    • Rijstijl: Adventure/Touring
  • Design
    • Maat: M
    • Kleur: Geel, Zwart
    • Materiaal: Leer, Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.3 kg
    • Gewicht product: 382 g
  • 160.99 179.95 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      amica wild leder handpalm Bakleder verstevigingen op handpalm en vingers techno enkel- en vingerinzetstukken Handschoenen gecertificeerd ...160.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • ChromeBurner ChromeBurner
      Waarom kiezen voor de Dainese Scout 2 Unisex GTX Zwart Fluo Geel Zwart ? De Dainese Scout 2 Gore-Tex is een goede keus als je op zoek ben...
      170.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Alpinestars T Sp W Drystar Gloves Zwart M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171400254.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225159371.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143880897.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars T Sp W Drystar Gloves Zwart M T Sp W Drystar Gloves Zwart M T Sp W Drystar Gloves Zwart M Alpinestars T-SP W DS Handschoen zwart (1)
      Alpinestars T Sp W Drystar Gloves Zwart M
      • 08033637206431
      1
    • Alpinestars Jet Road V2 Goretex Gore Grip Gloves Zwart M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158654523.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222469069.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143882751.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars Jet Road V2 Goretex Gore Grip Gloves Zwart M Jet Road V2 Goretex Gore Grip Gloves Zwart M Jet Road V2 Goretex Gore Grip Gloves Zwart M Alpinestars Jet Road V2 GTX Handschoen zwart (1)
      Alpinestars Jet Road V2 Goretex Gore Grip Gloves Zwart M
      • 08033637206257
      1
    • Alpinestars Jet Road V2 Goretex Gore Grip Gloves Zwart L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158569457.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222469069.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143882751.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars Jet Road V2 Goretex Gore Grip Gloves Zwart L Jet Road V2 Goretex Gore Grip Gloves Zwart L Jet Road V2 Goretex Gore Grip Gloves Zwart L Alpinestars Jet Road V2 GTX Handschoen zwart (1)
      Alpinestars Jet Road V2 Goretex Gore Grip Gloves Zwart L
      • 08033637206264
      1
    • Alpinestars Valparaiso V2 Drystar Gloves Zwart L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236916733.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225183194.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars Valparaiso V2 Drystar Gloves Zwart L Valparaiso V2 Drystar Gloves Zwart L Valparaiso V2 Drystar Gloves Zwart L Alpinestars Valparaiso V2 Handschoen zwart (1)
      Alpinestars Valparaiso V2 Drystar Gloves Zwart L
      • 08059175090110
      1
    • min
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 148.71
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 170.10
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 170.10
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 162.71
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 162.71
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 170.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 169.96
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 160.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be