x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dainese Impeto, handschoenen ,zwart/witte ,XL

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dainese Impeto, handschoenen ,zwart/witte ,XL
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dainese Impeto, handschoenen ,zwart/witte ,XL
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dainese Impeto, handschoenen ,zwart/witte ,XL
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/201368316.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235322771.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/247177057.jpg?ts=1
Dainese Dainese Impeto, handschoenen ,zwart/witte ,XL Impeto, handschoenen ,zwart/witte ,XL Impeto, handschoenen ,zwart/witte ,XL Dainese bescherming zorgt voor comfort en veiligheid bij het aanpakken van elke route. Deze lange handschoen is ontworpen voor sportief rijden en biedt elke rijder de hoogste niveaus van rijgevoeligheid en veiligheid door de kwaliteit van de lederen constructie en de TPU protectoren op de knokkels. Features Zachte inzetstukken Ergonomie Verstelbare manchetband Elastische inzetstukken Voorgebogen vingers Aanhaalband Materiaal Geitenleer Prestaties Handschoenen gecertificeerd - Cat. II - EN 13594/2015 Norm cat. II lev. 1 Inzetten in polyurethaan op knokkels Versterkte geitenleren palm (1)
  • 08051019140623
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
    • Seizoen: Zomer
    • Rijstijl: Race/Sport
  • Design
    • Maat: XL
    • Kleur: Zwart, Wit
    • Materiaal: Leer
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.3 kg
    • Gewicht product: 300 g
  • Maat
    • Kledingmaat: XL
  • 123.80 139.85 EUR 1
    1
    • Motoin.de/be Motoin.de/be
      Dainese bescherming zorgt voor comfort en veiligheid bij het aanpakken van elke route. Deze lange handschoen is ontworpen voor sportief r...
      123.80, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Five Racing Gloves Rfx_sport Zwart 3XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235545613.jpg?ts=1
      Five Five Racing Gloves Rfx_sport Zwart 3XL Racing Gloves Rfx_sport Zwart 3XL Racing Gloves Rfx_sport Zwart 3XL De RFX Sport is een nieuwkomer in de 2020-collectie en is nu de instapstijl voor Five s Racing-gamma. Het is meer gericht op comfort dan prestaties, en is ontworpen voor rijders die op zoek zijn naar een effectieve, toegankelijke handschoen voor dagelijks rijden op een sport of racefiets. Het biedt een meer dan bevredigend niveau van bescherming en comfort voor weggebruik, met zijn geitenleer constructie, belangrijkste eendelige PVC shell verborgen onder het leer (geperforeerd voor een energetische look), meerdere schuim versterkingen, en TPR hypothenar beschermende shell. Het behoudt bewust een relatief klassieke look voor een sporthandschoen, zodat het uw perfect discrete metgezel van de weg naar het kantoor kan zijn. Functies Volle granen geitenleer constructie (bovenzijde en palm) voor extreme soepelheid PVC metacarpo-phalangeal beschermende schelpen onder leer (geperforeerd voor een geweldige look) Stretch comfort gusset over de polsen Externe stiksels op de vingers Palm en ring (1)
      Five Racing Gloves Rfx_sport Zwart 3XL
      • 04770916486903
      2
    • Dainese MIG C2 handschoenen XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158823698.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172119105.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172119019.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172119104.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214330493.jpg?ts=1
      Dainese Dainese MIG C2 handschoenen XL MIG C2 handschoenen XL MIG C2 handschoenen XL De zon brandt. Je handen glijden bijna uit je handschoenen. Je hebt het gevoel dat het stuur je snel uit de vingers zal glippen. Heb je wel de juiste sporthandschoenen voor op de motor aangetrokken? Probeer eens de Dainese *Mig C2*. Dat zijn zeer luchtige, korte sporthandschoenen. Ze worden uitstekend geventileerd. En ze zijn tegelijkertijd zeer veilig. Comfort/uitrusting: mesh-weefsel op de bovenhand en perforaties bij de duim en op de handpalm zorgen voor een optimale ventilatie harde schalen op knokkels stretch-inzetstukken versterking van bal van de hand bij de pols in wijdte verstelbaar met klittenband Materiaal: bovenhand van mesh-weefsel met rundleren applicaties handpalm van Amica-veloursleer lichte voering (100% polyester) (Materiaalsamenstelling: 50% echt leer, 40% nylon, 6% OP, 4% polyurethaan) Keuringen CE-gecertificeerd volgens EN 13594:2015 (1)
      Dainese MIG C2 handschoenen XL
      • 08051019152763
      3
      deal
    • Spidi Flash-R Evo, handschoenen vrouwen ,zwart/witte ,XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183315522.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246892577.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222482043.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134406212.jpg?ts=1
      Spidi Spidi Flash-R Evo, handschoenen vrouwen ,zwart/witte ,XS Flash-R Evo, handschoenen vrouwen ,zwart/witte ,XS Flash-R Evo, handschoenen vrouwen ,zwart/witte ,XS Spidi Flash-R Evo is een lente-zomer motorhandschoen EN 13594:2015 liv.1 (beschermende handschoenen voor professionele motorrijders) goedgekeurd. Flash-R Evo geeft maximaal comfort en ventilatie, dankzij de mesh inzetstukken met hoge weerstand. Veiligheid Palmvulling Handrug vulling Zijkant van de handvulling PPE beschermende handschoen voor motorfietsen gecertificeerd EN 13594: 2015Lev. 1 Prestaties Vlap voor gemakkelijk dragen van handschoenen Ventilatie Gemiddeld gewicht 0,1 Kg Touchscreen Materialen Geperforeerd netweefsel Elastisch weefsel Variabele dichtheid polyurethaan schild met schokabsorberende functies Suède microvezel met hoge weerstand Neopren: elastische, comfortabele en waterdichte stof (1)
      Spidi Flash-R Evo, handschoenen vrouwen ,zwart/witte ,XS
      • 08030161288223
      1
    • Richa Street Touring Gore-Tex motorhandschoen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201370044.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143806300.jpg?ts=1
      Richa Richa Street Touring Gore-Tex motorhandschoen Street Touring Gore-Tex motorhandschoen Street Touring Gore-Tex motorhandschoen Richa Street Touring Gore-Tex motorhandschoen (1)
      Richa Street Touring Gore-Tex motorhandschoen
      • 05415033188963
      1
    • min
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 123.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 139.85
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 123.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 123.80
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 139.85
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 139.85
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 139.85
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 139.85
    • teamvergelijk@vergelijk.be