x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Backshop muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Backshop Oyster Muis
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110198127.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110198135.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155350863.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110198131.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110198129.jpg
      Backshop Backshop Oyster Muis Oyster Muis Oyster Muis Links- en rechtshandige muis Aanpasbare verticale positie Meer mogelijkheden om in te stellen (1)
      Backshop Oyster Muis
      • 07350052980892
      • 07350052980373
      • 04008705050807
      • 5080
      • 5081
      • 1704000
      4
      19.92 EUR
    • Backshop BNEGM Grip Mouse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168778044.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125752014.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125752015.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125752013.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135208916.jpg
      Backshop Backshop BNEGM Grip Mouse BNEGM Grip Mouse BNEGM Grip Mouse De Grip De Lux muis onderscheidt zich ten opzichte van andere verticale muizen vanwege de prettige grip en de extra ondersteuning van de duim en de pink zodat dat deze minder belast worden. De muis is uitermate geschikt bij klachten aan de onderarm en pols. (1)
      Backshop BNEGM Grip Mouse
      • 08717399991353
      • BNEGM
      • 1006599
      • 1006599, 1006599
      1
      46.59 EUR
    • Backshop OysterMouse wireless
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159346246.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172778197.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150520359.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132293092.jpg
      Backshop Backshop OysterMouse wireless OysterMouse wireless OysterMouse wireless De OysterMouse ziet er uit als een normale, licht hellende, computermuis maar kan in iedere gewenste verticale stand gezet worden om de juiste houding voor hand/pols en onderarm te creëren. Zowel rechts als links.\n\n- Comfortabele, ontspannen, neutrale pols en handpositie\n- Snelle gewenning\n- Geschikt voor alle gebruikerswensen (Het Nieuwe Werken)\n- Zelf instelbaar in 5 hellende posities (links en rechts)\n- Geschikt voor zowel links- en rechtshandigen\n- Geschikt voor zowel medium en lar... (1)
      Backshop OysterMouse wireless
      • 07350052980380
      • 1704000W
      1
      139.00 EUR
    • Backshop Evolution SRM VS5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114636863.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114636878.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114636864.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114636875.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114636867.jpg
      Backshop Backshop Evolution SRM VS5 Evolution SRM VS5 Evolution SRM VS5 Evolution SRM Versie 5 verticale ergonomische muis met afneembare handpalmsteun en gewichtsinstelling. In samenwerking met onze partner MiniCute introduceren wij een nieuwe verticale muis. Deze verticale ergonomische muis vermindert de spierspanning doordat de onderarm in een neutrale, minder belastende positie blijft tijdens muisgebruik. De nieuwe Evolution SRM 5 kent naast deze ergonomische voordelen nog andere noviteiten. Zo is de muis voorzien van een afneembaar muisplateau die de handpal... (1)
      Backshop Evolution SRM VS5
      • 08718868226020
      • 1006638
      1
      79.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • A4Tech (a4tech)
      • ABC-led (abc_led)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Adj (adj)
      • Advance (advance)
      • Alienware (alienware)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Balvi (balvi)
      • Barco (barco)
      • BasicXL (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Bluestork (bluestork)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Digitus (digitus)
      • Dolphix (dolphix)
      • DRAGON WAR (dragon_war)
      • Ednet (ednet)
      • Eminent (eminent)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Extreme (extreme)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • Hiditec (hiditec)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Humanscale (humanscale)
      • Hypertec (hypertec)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • ISY (isy)
      • KeepOut (keepout)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • L33T (l33t)
      • LC-Power (lc_power)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Lupus Electronics (lupus_electronics)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mionix (mionix)
      • Modecom (modecom)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Sabrent (sabrent)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Snakebyte (snakebyte)
      • Speedlink (speedlink)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Sunflex (sunflex)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • V7 (v7)
      • Verbatim (verbatim)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1000 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1000 dpi - 1600 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1600 dpi - 4000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 4000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 105 g (gewicht_product_2)
      • 105 g - 150 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 150 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 3360 RF (rapoo_rapoo_3360_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Vivy (trust_vivy)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be