x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dell muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Dell Optical Mouse-MS116 - Black 3129623
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168749483.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168749490.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168749491.jpg
      Dell Dell Optical Mouse-MS116 - Black 3129623 Optical Mouse-MS116 - Black 3129623 Optical Mouse-MS116 - Black 3129623 Dell ms116 usb muis zwart (1)
      Dell Optical Mouse-MS116 - Black 3129623
      • 05397063763610
      • 05397063763665
      • 05397063644711
      • 00884116194750
      • 04053162963825
      • 00884116194682
      • 00648412254958
      • 05415247240785
      • 8150240
      • 570-AAIS
      • 570-AAIR
      4
      14.47 EUR
    • Dell MS819 Ambidextrous Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133854427.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133854432.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133854433.jpg
      Dell Dell MS819 Ambidextrous Black MS819 Ambidextrous Black MS819 Ambidextrous Black DELL MS819. Vormfactor: Ambidextrous. Bewegingsdetectietechnologie: Optisch, Aansluiting: USB Type-A, Bewegingsresolutie: 1000 DPI, Soort knoppen: Drukknoppen, Aantal knoppen: 3, Scroll type: Wiel. Stroombron: Kabel. Kleur van het product: Zwart (1)
      Dell MS819 Ambidextrous Black
      • 05397184052440
      • 00884116299783
      • DELL-MS819-BK
      • 570-AARY
      3
      44.95 EUR
    • Dell Optical Mouse-MS116 - Grey (-PL)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133721629.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133721628.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144199359.jpg
      Dell Dell Optical Mouse-MS116 - Grey (-PL) Optical Mouse-MS116 - Grey (-PL) Optical Mouse-MS116 - Grey (-PL) DELL MS116-1000 dpi, USB, 1,8 m, 413 g (1)
      Dell Optical Mouse-MS116 - Grey (-PL)
      • 04053162970182
      • 05397063710584
      • 8150241
      • 570-AAIT
      2
      23.04 EUR
    • Dell Draadloze muis WM126 Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156418780.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156418783.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156418782.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101212688.jpg
      Dell Dell Draadloze muis WM126 Zwart Draadloze muis WM126 Zwart Draadloze muis WM126 Zwart Dell WM126 - Draadloze Muis (1)
      Dell Draadloze muis WM126 Zwart
      • 00884116198482
      • 05397063811885
      • 04058154135747
      • WM126-BK
      • 8579628
      • 570-AAMH
      • DW8YV
      2
      30.00 EUR
    • Dell Wireless Mouse-WM126 (Red)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142442795.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142442797.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142442796.jpg
      Dell Dell Wireless Mouse-WM126 (Red) Wireless Mouse-WM126 (Red) Wireless Mouse-WM126 (Red) DELL WM126. Vormfactor: Ambidextrous. Bewegingsdetectietechnologie: Optisch, Aansluiting: RF Draadloos, Bewegingsresolutie: 1000 DPI, Soort knoppen: Aanraaktoets, Aantal knoppen: 3, Scroll type: Wiel. Stroombron: Batterijen. Kleur van het product: Rood (1)
      Dell Wireless Mouse-WM126 (Red)
      • 05397063811908
      • 00884116198505
      • 570-AAQE
      • WM126-RD
      1
      19.99 EUR
    • Dell Bluetooth Mouse - WM615
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133906091.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133906035.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133906036.jpg
      Dell Dell Bluetooth Mouse - WM615 Bluetooth Mouse - WM615 Bluetooth Mouse - WM615 Een krachtige muis die u overal mee naartoe kunt nemen De Dell Bluetooth® muis-WM615 combineert hoge prestaties met een innovatief ontwerp waarmee u kunt transformeren van comfort naar ultradraagbaarheid en uw productiviteit in vrijwel elke omgeving kunt vergroten. Eenvoudig in uw zak mee te nemen dankzij het unieke draaibare ontwerp Ga eenvoudig van gebruiksgemak naar draagbaarheid door de Dell Bluetooth® muis de draaien van de open vorm die gemakkelijk in uw hand past tijdens het werken naa... (1)
      Dell Bluetooth Mouse - WM615
      • 05397063644209
      • 05054629743430
      • 570-AAIH
      • 570-AAIH, 570-AAIH_ZHAW, PDD24
      1
      54.18 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • A4Tech (a4tech)
      • ABC-led (abc_led)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Adj (adj)
      • Advance (advance)
      • Alienware (alienware)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Balvi (balvi)
      • Barco (barco)
      • BasicXL (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Bluestork (bluestork)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Digitus (digitus)
      • Dolphix (dolphix)
      • DRAGON WAR (dragon_war)
      • Ednet (ednet)
      • Eminent (eminent)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Extreme (extreme)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • Hiditec (hiditec)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Humanscale (humanscale)
      • Hypertec (hypertec)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • ISY (isy)
      • KeepOut (keepout)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • L33T (l33t)
      • LC-Power (lc_power)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Lupus Electronics (lupus_electronics)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mionix (mionix)
      • Modecom (modecom)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Sabrent (sabrent)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Snakebyte (snakebyte)
      • Speedlink (speedlink)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Sunflex (sunflex)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • V7 (v7)
      • Verbatim (verbatim)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1000 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1000 dpi - 1600 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1600 dpi - 4000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 4000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 105 g (gewicht_product_2)
      • 105 g - 150 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 150 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 3360 RF (rapoo_rapoo_3360_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Vivy (trust_vivy)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be