x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lenovo muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lenovo Think Pad Laser BlueTooth mouse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102762365.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125344044.jpg
      Lenovo Lenovo Think Pad Laser BlueTooth mouse Think Pad Laser BlueTooth mouse Think Pad Laser BlueTooth mouse Bluetooth muis, 1200 dpi resolutie, zeer efficiënte lasersensor, batterijbesparende power-off-functie, comfortabel soft-touch oppervlak, stealth black kleur past bij het Think Pad systeem, geschikt voor links- en rechtshandigen. Tilt Wheel-technologie: maakt scrollen in alle vier richtingen, het kantelbare wiel maakt scrollbewegingen mogelijk ook naar links en rechts. Kan op vrijwel alle oppervlakken worden gebruikt, een muismat is alleen op glas en soortgelijke oppervlakken nodig. Fabrieksga... (2)
      Lenovo Think Pad Laser BlueTooth mouse
      • 04053162309937
      • 04560209936853
      • 00886843667712
      • 0A36407
      • 5018816
      2
      34.95 EUR
    • Lenovo ThinkPad Travel Mouse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116939627.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151946271.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145786757.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132985599.jpg
      Lenovo Lenovo ThinkPad Travel Mouse ThinkPad Travel Mouse ThinkPad Travel Mouse invoerapparatuur, muis, Lenovo (1)
      Lenovo ThinkPad Travel Mouse
      • 00884942326097
      • 04053162249905
      • 00087944787808
      • 05019170787807
      • 04968665510325
      • 31P7410
      • 797981
      3
      21.60 EUR
    • Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147039055.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153706738.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122094591.jpg
      Lenovo Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse ThinkPad Essential Wireless Mouse ThinkPad Essential Wireless Mouse 4X30M56887 (1)
      Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse
      • 04573438742126
      • 00190940968260
      • 9491526
      • 0190940968260
      • 4X30M56887
      2
      16.51 EUR
    • Lenovo Laser Wireless Mouse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150542945.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155335606.jpg
      Lenovo Lenovo Laser Wireless Mouse Laser Wireless Mouse Laser Wireless Mouse Lenovo Laser Wireless Mouse (1)
      Lenovo Laser Wireless Mouse
      • 00886843191309
      • 05054484997825
      • 00132017782041
      • 4470036
      • 0A36188
      2
      28.97 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Adj (adj)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Cherry (cherry)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Dell (dell)
      • Digitus (digitus)
      • Ednet (ednet)
      • Eminent (eminent)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Hama (hama)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • LC-Power (lc_power)
      • Lenovo (lenovo)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mionix (mionix)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Roccat (roccat)
      • Targus (targus)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Verbatim (verbatim)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
      • Kind (kind)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1000 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1000 dpi - 1600 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1600 dpi - 4000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 4000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 80 g (gewicht_product_1)
      • 80 g - 100 g (gewicht_product_2)
      • 100 g - 135 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 135 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be