x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Omega muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Omega VSETMPX4 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572710.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572947.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572949.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572945.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572948.jpg?ts=1
      Omega Omega VSETMPX4 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI VSETMPX4 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI VSETMPX4 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI VARR VSETMPX4 - Muis en Muismat Gaming set - 800 - 3200dpi - Muismat 295 x 210 x 2mm - Zwart (1)
      Omega VSETMPX4 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI
      • 05907595448567
      • VSETMPX4
      2
      17.50 EUR
    • Omega OM-267 mouse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/284215436.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178556553.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/303410116.jpg?ts=1
      Omega Omega OM-267 mouse OM-267 mouse OM-267 mouse Omschakelbare resolutie in 4 niveaus (1200 - 3200) betekent sluipschutternauwkeurigheid van de optische sensor en uiterst snelle responstijd. Achtergrondverlichting met veranderlijke kleur verbetert je spelervaring. (1)
      Omega OM-267 mouse
      • 05907595432139
      2
      17.74 EUR
    • Omega OM0420WB muis RF Draadloos Optisch 1200 DPI Ambidextrous Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117792964.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248083331.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231521011.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231521010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124614514.jpg?ts=1
      Omega Omega OM0420WB muis RF Draadloos Optisch 1200 DPI Ambidextrous Zwart OM0420WB muis RF Draadloos Optisch 1200 DPI Ambidextrous Zwart OM0420WB muis RF Draadloos Optisch 1200 DPI Ambidextrous Zwart Geef je bureaublad de vrije loop met een nieuwe generatie draadloze Omega muizen. De OM-420 biedt energie-efficiëntie, een lange werktijd met twee LR03 batterijen en zeer goede volgparameters dankzij de standaard resolutie van 1000 DPI. Belangrijkste voordelen: Normaal formaat - veelzijdig voor desktop- en laptopgebruikers Draadloze vrijheid 2.4 GHz GFSK auto-linking technologie 6-10 meter werkbereik Optische tracking motor, geen bewegende delen 1000 DPI optische precisie omschakelbaar 3 standaard knoppen Nano ontvanger op de muis Automatisch energiebesparend model. (1)
      Omega OM0420WB muis RF Draadloos Optisch 1200 DPI Ambidextrous Zwart
      • 05907595428613
      • OM0420WB
      2
      16.50 EUR
    • Omega VSETMPX6 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572705.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572969.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572966.jpg?ts=1
      Omega Omega VSETMPX6 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI VSETMPX6 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI VSETMPX6 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI Varr Gaming VSETMPX6 - LED Gaming Muis + Muismat set - 3200 DPI - 6 Knoppen - 7 Kleuren LED verlichting - Zwart (1)
      Omega VSETMPX6 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI
      • 05907595451949
      • OME45194
      2
      19.50 EUR
    • Omega VSETMPX5 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204572708.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204573116.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204573115.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204573117.jpg?ts=1
      Omega Omega VSETMPX5 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI VSETMPX5 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI VSETMPX5 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI Varr VSETMPX5 - Gaming set - USB muis met muismat - USB muis 1000, 1600, 2400, 3200 dpi instelbaar - 7 kleuren LED verlichting - muismat 295 x 210 x 2 mm - Zwart (1)
      Omega VSETMPX5 Maus Beidhändig Optisch 3200 DPI
      • 05907595451956
      • OME45195
      2
      16.50 EUR
    • Omega OM06VBL mouse Ambidextrous USB Type-A Optical 800 DPI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109004495.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109004497.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/325050122.jpg?ts=1
      Omega Omega OM06VBL mouse Ambidextrous USB Type-A Optical 800 DPI OM06VBL mouse Ambidextrous USB Type-A Optical 800 DPI OM06VBL mouse Ambidextrous USB Type-A Optical 800 DPI Omega OM06VBL. Formaat: Ambidextre. Technologie de détecteur de mouvement: Optique, Interface de l'appareil: USB Type-A, Résolution en mouvement: 800 DPI, Type de boutons: Boutons poussoirs, Hoeveelheid programmeerbare knoppen: 3, Type Scroll: Roue. Voedingsbron: Kabel. Kleur van het product: Grijs, Geel. (1)
      Omega OM06VBL mouse Ambidextrous USB Type-A Optical 800 DPI
      • 05907595416443
      • OM06VBL
      1
      18.21 EUR
    • Omega OM06VO muis USB Optisch 800 DPI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114748213.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114748212.jpg?ts=1
      Omega Omega OM06VO muis USB Optisch 800 DPI OM06VO muis USB Optisch 800 DPI OM06VO muis USB Optisch 800 DPI Omega OM06VO. Vormfactor: Ambidextrisch. Technologie voor bewegingsregistratie: Optisch, Apparaatinterface: USB Type-A, Bewegingsresolutie: 800 DPI, Knop type: Drukknoppen, Aantal knoppen: 3, Scroll type: Wiel. Voedingsbron: Kabel. Kleur van het product: Zwart, Oranje. (1)
      Omega OM06VO muis USB Optisch 800 DPI
      • 05907595416450
      • OM06VO
      1
      20.89 EUR
    • Omega OM0415B mouse Right-hand RF Wireless Optical 1000 DPI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214981070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246340352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246340353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/291038772.jpg?ts=1
      Omega Omega OM0415B mouse Right-hand RF Wireless Optical 1000 DPI OM0415B mouse Right-hand RF Wireless Optical 1000 DPI OM0415B mouse Right-hand RF Wireless Optical 1000 DPI Omega OM0415B. Fattore di forma: Mano destra. Tecnologia di rilevamento del movimento: Ottico, Interfaccia dispositivo: RF Wireless, Risoluzione movimento: 1000 DPI, Tipo di pulsanti: Tasti premuti, Numero di tasti: 3, Tipo di scorimmento: Rotella. Voeding: Batterij. Kleur van het product: Nero. (1)
      Omega OM0415B mouse Right-hand RF Wireless Optical 1000 DPI
      • 05907595436922
      • OM0415B
      1
      27.89 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • ABKONCORE (abkoncore)
      • Acer (acer)
      • ACT (act)
      • Active Key (active_key)
      • ActiveJet (activejet)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Adj (adj)
      • Advance (advance)
      • AEROZ (aeroz)
      • Alienware (alienware)
      • Animal Crossing (animal_crossing)
      • AOC (aoc)
      • AROZZI (arozzi)
      • Art (art)
      • Asus (asus)
      • Atlantis Land (atlantis_land)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • BenQ (benq)
      • Berserker Gaming (berserker_gaming)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • BLOW (blow)
      • Blue Microphones (blue_microphones)
      • Bluestork (bluestork)
      • C-TECH (c_tech)
      • Canyon (canyon)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Connect IT (connect_it)
      • Contour Design (contour_design)
      • CoolBox (coolbox)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Croci (croci)
      • Cstore (cstore)
      • DAREU (dareu)
      • Defender (defender)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • Denver (denver)
      • Dicota (dicota)
      • Digitus (digitus)
      • DON ONE (don_one)
      • Dream Machines (dream_machines)
      • Ducky (ducky)
      • Dunimed (dunimed)
      • E-blue (e_blue)
      • Ednet (ednet)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • Endgame Gear (endgame_gear)
      • Endorfy (endorfy)
      • Energizer (energizer)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Equip (equip)
      • Ergoline (ergoline)
      • Ergotron (ergotron)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • EVGA (evga)
      • Evoluent (evoluent)
      • Evolveo (evolveo)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fnatic (fnatic)
      • FOURZE (fourze)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Fury (fury)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Gear4U (gear4u)
      • Gearlab (gearlab)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hippus (hippus)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • HyperX (hyperx)
      • IBox (ibox)
      • Iggual (iggual)
      • Inca (inca)
      • InLine (inline)
      • Inter-Tech (inter_tech)
      • Ironkey (ironkey)
      • ITek (itek)
      • Jenimage (jenimage)
      • JLab (jlab)
      • KEEP OUT (keep_out)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Keychron (keychron)
      • Keysonic (keysonic)
      • Kingston (kingston)
      • Kondator (kondator)
      • Konix (konix)
      • Krom (krom)
      • Krux (krux)
      • L33T (l33t)
      • LC-Power (lc_power)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexip (lexip)
      • LMP (lmp)
      • Logic (logic)
      • Logilink (logilink)
      • Lorgar (lorgar)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • MARVO (marvo)
      • MaXlife (maxlife)
      • Maxxter (maxxter)
      • MCL (mcl)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mediatech (mediatech)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millenium (millenium)
      • Minicute (minicute)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Mionix (mionix)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Modecom (modecom)
      • Mofii (mofii)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Nacon Gaming (nacon_gaming)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nilox (nilox)
      • Ninjutso (ninjutso)
      • Noua (noua)
      • NZXT (nzxt)
      • Omega (omega)
      • On24 (on24)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • Ozone (ozone)
      • Paladone (paladone)
      • Patriot (patriot)
      • Pedea (pedea)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Philips (philips)
      • Piranha (piranha)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • POUT (pout)
      • Prestige International (prestige_international)
      • Preyon (preyon)
      • QPAD (qpad)
      • Quinta (quinta)
      • Qware (qware)
      • R Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Raspberry Pi (raspberry_pi)
      • Rebel (rebel)
      • Rebeltec (rebeltec)
      • Redragon (redragon)
      • Renkforce (renkforce)
      • Retro Games (retro_games)
      • Rii (rii)
      • Roccat (roccat)
      • Rockstick (rockstick)
      • Roline (roline)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Savio (savio)
      • SBOX (sbox)
      • Scorpion (scorpion)
      • Seal Shield (seal_shield)
      • Secomp (secomp)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Shuttle (shuttle)
      • Snakebyte (snakebyte)
      • SOG (sog)
      • Sparco (sparco)
      • SPC (spc)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Subblim (subblim)
      • Sumvision (sumvision)
      • Surefire (surefire)
      • Sveon (sveon)
      • T'nB (t_nb)
      • Talius (talius)
      • Targus (targus)
      • Tech air (tech_air)
      • Techly (techly)
      • Tellur (tellur)
      • Terra (terra)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Titanum (titanum)
      • Tracer (tracer)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • UGREEN (ugreen)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban (urban)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • V7 (v7)
      • Vakoss (vakoss)
      • Valueline (valueline)
      • Varr (varr)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • Verbatim (verbatim)
      • Vivanco (vivanco)
      • Vultech (vultech)
      • WASDkeys (wasdkeys)
      • White (white)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Yenkee (yenkee)
      • Zagg (zagg)
      • Zalman (zalman)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • NFC (nfc)
      • PS/2 (ps_2)
      • RJ-45 (rj_45)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1200 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1200 dpi - 2000 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 2000 dpi - 4800 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 4800 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 100 g (gewicht_product_1)
      • 100 g - 170 g (gewicht_product_2)
      • 170 g - 245 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 245 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Epson WorkForce (epson_workforce)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP X3000 (hp_x3000)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech K400 (logitech_k400)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 1090P (rapoo_rapoo_1090p)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Vivy (trust_vivy)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be