x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brother Rh-127 Naaimachine

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brother Rh-127 Naaimachine
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brother Rh-127 Naaimachine
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brother Rh-127 Naaimachine
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145947893.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207193569.jpg
Brother Brother Rh-127 Naaimachine Rh-127 Naaimachine Rh-127 Naaimachine BROTHER RH-127 (1)
  • 04977766706223
  • 04977766706261
1
  • Technische details
    • Buttonhole type: 1 stap
    • Number of stitches: 27
    • Free arm: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Naaimachine opties: Vrije arm
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 6.3 kg
  • Design
    • Kleur: Roze
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 145.83 145.83 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      BROTHER RH-127145.83, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Brother 4977766731089
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124724899.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139104636.jpg
      Brother Brother 4977766731089 4977766731089 4977766731089 USB nr. 2 Applicatie patronen (50 patronen) (1)
      Brother 4977766731089
      • 04977766731089
      1
    • SINGER F3221 Tradition Simple
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140569191.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107907175.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210050633.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137799119.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202436690.jpg
      SINGER SINGER F3221 Tradition Simple F3221 Tradition Simple F3221 Tradition Simple Singer Talent F3221 - Naaimachine (2)
      SINGER F3221 Tradition Simple
      • 00374318838342
      • 3221
      1
    • SINGER Naaimachine Starlet F6699
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151877243.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223868962.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143958111.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224758156.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224758152.jpg
      SINGER SINGER Naaimachine Starlet F6699 Naaimachine Starlet F6699 Naaimachine Starlet F6699 Singer Starlet F6699 - Naaimachine (1)
      SINGER Naaimachine Starlet F6699
      • 04996856111341
      • 411927
      • 4996856111341
      1
    • SINGER C5205 Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186051573.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161971396.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216299996.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216299997.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203397132.jpg
      SINGER SINGER C5205 Blauw C5205 Blauw C5205 Blauw De Singer C5205 maakt naaien zo eenvoudig dat je de beste ideeën van geheel zelf kunt komen Functies op één plek: of het nu gaat om snelle, rechte naden of knofige naai- en borduurwerkzaamheden, je bepaalt zelf Alle functies overzichtelijk in te stellen Praktische naaldinrijger zonder problemen de naald inrijgen? De inrijger van de C5205 maakt het mogelijk Aanschuiftafel de Singer C5205 beschikt over een aanschuiftafel, hij vergroot comfortabel je naaioppervlak - ideaal voor mode of quilts,... (2)
      SINGER C5205 Blauw
      • 07393033104870
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 145.83
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 145.83
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 145.83
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 145.83
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 145.83
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 145.83
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 145.83
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 145.83
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 145.83
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 145.83
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 141.67
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 141.67
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 141.67
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 141.67
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 141.67
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 141.67
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 141.67
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 141.67
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 141.67
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 141.67
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 145.83
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 145.83
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 145.83
    • teamvergelijk@vergelijk.be