x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brother Rh-137 Naaimachine

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brother Rh-137 Naaimachine
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brother Rh-137 Naaimachine
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brother Rh-137 Naaimachine
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207193567.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145611772.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161050009.jpg
Brother Brother Rh-137 Naaimachine Rh-137 Naaimachine Rh-137 Naaimachine Brother RH137 - Naaimachine (1)
  • 04977766706254
  • 04977766706216
1
  • Technische details
    • Buttonhole type: 1 stap
    • Number of stitches: 37
    • Free arm: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Naaimachine opties: Vrije arm
    • Geslacht: Heren
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 6 kg
  • Design
    • Kleur: Multi, Wit, Blauw
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 154.30 154.30 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Brother RH137 - Naaimachine154.30, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • SINGER Naaimachine Tradition F2273
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118627231.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162428679.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162428646.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151075683.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169357160.jpg
      SINGER SINGER Naaimachine Tradition F2273 Naaimachine Tradition F2273 Naaimachine Tradition F2273 23 naaiprogramma's (6 nuttige steken, 5 stretchsteken en 11 siersteken) AC ingangsspanning 220 - 240 V Productkleur: wit Gewicht en afmetingen: (3)
      SINGER Naaimachine Tradition F2273
      • 00374318824000
      • 411924
      • 2273
      2
    • Brother naaimachine Brother innovis 15 + klein presentje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229707886.jpg
      Brother Brother naaimachine Brother innovis 15 + klein presentje naaimachine Brother innovis 15 + klein presentje naaimachine Brother innovis 15 + klein presentje naaimachine Brother innovis 15 + klein presentje (1)
      Brother naaimachine Brother innovis 15 + klein presentje
      • 06090308591519
      1
    • SINGER Naaimachine F1408
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190839610.jpg
      SINGER SINGER Naaimachine F1408 Naaimachine F1408 Naaimachine F1408 Singer Naaimachine F1408 (1)
      SINGER Naaimachine F1408
      • 09110025203063
      1
    • Chimb Mini Naaimachine - Draadloos - Compact
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183284338.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209083880.jpg
      Chimb Chimb Mini Naaimachine - Draadloos - Compact Mini Naaimachine - Draadloos - Compact Mini Naaimachine - Draadloos - Compact Draadloze Mini Naaimachine aanbieding Moet je af en toe kleren repareren of maak je zelf mooie ontwerpen? Dan is een mini naaimachine ideaal zonder dat deze al te veel ruimte inneemt. Met een gewicht van nog geen 1 kilo is deze lekker licht en draagbaar. De mini naaimachine is gebruiksvriendelijk en voor iedereen te gebruiken. * Afmeting artikel: 19.5 x 20.3 x 11.5 cm (bxhxd) * Artikel gewicht: 670 gram * 4x AA batterijen exclusief * Gebruiksvriendelijk, draagbaar en licht * Repareer kleding ... (1)
      Chimb Mini Naaimachine - Draadloos - Compact
      • 08719831797417
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 154.30
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 154.30
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 154.30
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 154.30
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 152.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 152.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 152.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 152.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 152.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 152.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 152.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 152.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 152.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 152.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 152.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 152.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 152.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 152.89
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 152.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 152.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 152.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 152.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 152.89
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 154.30
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 154.30
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 152.89
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 154.30
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 154.30
    • teamvergelijk@vergelijk.be