x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

SINGER Naaimachine F1408

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews SINGER Naaimachine F1408
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties SINGER Naaimachine F1408
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
SINGER Naaimachine F1408
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/190839610.jpg?ts=1
SINGER SINGER Naaimachine F1408 Naaimachine F1408 Naaimachine F1408 Singer Naaimachine F1408 (1)
  • 09110025203063
1
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 148.00 148.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Singer Naaimachine F1408148.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Pfaff Smarter 260C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199299074.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124726374.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124726375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208878231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124726376.jpg?ts=1
      Pfaff Pfaff Smarter 260C Smarter 260C Smarter 260C Smarter by Pfaff 260c De Pfaff Smarter 260c is krachtig en werkt zeer gemakkelijk. kleding maken op welke materiaal u ook kiest de Smarter by Pfaff 260C doet het gewoon! Met een van de 27 steken die u gemakkelijk kiest op de toets. Met de talloze ingebouwde functies wordt kleding maken echt een hobby. Een geautomatiseerde naaimachines heeft veel voordelen ten opzichte van een mechanische machine, dit omdat dat deze machine alles goed instelt bij de juiste steek. Het enige wat u hoeft te doen ... (10)
      Pfaff Smarter 260C
      • 07393033090609
      1
    • SINGER SM024RD
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213557354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229554059.jpg?ts=1
      SINGER SINGER SM024RD SM024RD SM024RD Singer SM024 RD De Singer SM024RD is goedkoop in de aanschaf maar perfect voor alledaagse naaiwerkzaamheden. De Singer SM024RD naaimachine beschikt over 32 Steken voor nuttig, dagelijks naaiwerk en decoratieve doeleinden en is bijzonder licht in gewicht en daarom heel gemakkelijk om mee te nemen naar een cursus of workshop. Naast een robuust metalen frame behuizing voor een lange levensduur beschikt de Singer SM024-RD ook over een ingebouwde draadinsteker, een overzichtelijke steekkeuze en ee... (29)
      SINGER SM024RD
      • 07393033113148
      1
    • Pfaff passport 3.0
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199299146.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208867460.jpg?ts=1
      Pfaff Pfaff passport 3.0 passport 3.0 passport 3.0 Pfaff passport 3.0 De Pfaff Passport 3.0 is een compacte en een lichtgewicht naaimachine! Een Pfaff Passport 3.0 is ideaal om mee te nemen en neemt weinig ruimte in beslag bij opruimen in de kast. Pfaff Passport naaimachine biedt 100 inspirerende steken met een grote verscheidenheid aan prachtige 7 mm-steken, waaronder nuttige steken, knoopsgaten, decoratieve steken, quiltsteken, naaldkunststeken en cordonsteken. Met IDT (ingebouwde dubbel transport) heeft u absoluut gelijkmatig stoftransport... (10)
      Pfaff passport 3.0
      • 07393033093921
      1
    • Pfaff ambition 630
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208881670.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199299088.jpg?ts=1
      Pfaff Pfaff ambition 630 ambition 630 ambition 630 Pfaff ambition 630 Ervaar deze Pfaff ambition 630 quilt naaimachine en u zult merken wat deze machine zo bijzonder maakt! Pfaff ambition 630 biedt een volledige verzameling steekfuncties die specifiek zijn voor het maken van quilt! Kleurentouchscreen wat in deze naaimachine zit met de led-verlichting heeft u altijd goed zicht. De heldere vorm verbergt de modernste functionaliteit waarmee u vooruit komt. Het originele IDT-systeem, een hoge-resolutie touch screen, een enorme selectie van fijne ... (9)
      Pfaff ambition 630
      • 07393033101619
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 166.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 148.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be