x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

SINGER Naaimachine Start F1306

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews SINGER Naaimachine Start F1306
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties SINGER Naaimachine Start F1306
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
SINGER Naaimachine Start F1306
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143958099.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182501081.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182501083.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182501082.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182500654.jpg
SINGER SINGER Naaimachine Start F1306 Naaimachine Start F1306 Naaimachine Start F1306 Singer Start F1306 - Naaimachine (5)
  • 00374318856230
  • 1306
  • 411925
2
  • Technische details
    • Buttonhole type: 4 Stap
    • Automatic needle threader: Ja
    • Number of stitches: 6
    • Stitch length: Variabel
    • Soort bediening: Hefboom, Knoppen
    • Adjustable thread tension: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Naaimachine opties: Aanpasbare naaldpositie, Automatische naaldinrijger
    • Ingebouwde verlichting: Ja
  • Prestatie
    • Bedrijfsmodi: Automatisch
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 5 kg
  • Design
    • Kleur: Roze, Wit
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 114.00 139.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Singer Start F1306 - Naaimachine114.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Singer Vrije arm naaimachine Start 1306 wit Inhoud: 1 exemplaar139.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Pfaff Smarter 260C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199299074.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124726374.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124726375.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208878231.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124726376.jpg
      Pfaff Pfaff Smarter 260C Smarter 260C Smarter 260C Smarter by Pfaff 260c De Pfaff Smarter 260c is krachtig en werkt zeer gemakkelijk. kleding maken op welke materiaal u ook kiest de Smarter by Pfaff 260C doet het gewoon! Met een van de 27 steken die u gemakkelijk kiest op de toets. Met de talloze ingebouwde functies wordt kleding maken echt een hobby. Een geautomatiseerde naaimachines heeft veel voordelen ten opzichte van een mechanische machine, dit omdat dat deze machine alles goed instelt bij de juiste steek. Het enige wat u hoeft te doen ... (2)
      Pfaff Smarter 260C
      • 07393033090609
      1
    • Brother Innov-is 1300
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199296618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208881651.jpg
      Brother Brother Innov-is 1300 Innov-is 1300 Innov-is 1300 Brother Innov-is 1300 Pak moeiteloos grote projecten aan en breng uw creativiteit tot leven in mode en woondecoratie. De Brother Innov-is 1300 bied een groot werkoppervlak, heel belangrijk voor quilten. Dankzij andere, verrassende functies kunt u nu talloze creatieve projecten aan. Zo brengt u uw creativiteit tot leven in mode en woondecoratie! Het geavanceerde Square Feed Drive System zorgt voor een perfect nauwkeurige doorvoer. En uw eigen decoratieve steken kunt u in het geheugen opslaan. ... (2)
      Brother Innov-is 1300
      • 04977766739795
      1
      deal
    • Pfaff ambition 610
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199296608.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208867411.jpg
      Pfaff Pfaff ambition 610 ambition 610 ambition 610 Pfaff ambition 610 De Pfaff Ambition 610 is een sterke computergestuurde naaimachine met de bekende Pfaff dubbeltransport, de Pfaff Ambition 610 heeft extra veel ruimte rechts van de naald waardoor hij heel ideaal is voor naaisters die ruimte nodig hebben! De grotere werkoppervlak is perfect verlicht met meerdere heldere en duurzame LED-verlichting waardoor u overal goed licht heeft op uw naaiwerk.De Pfaff Ambition 610 heeft veel functies die je normaal gesproken op een duurdere Pfaff model v... (4)
      Pfaff ambition 610
      • 07393033101237
      1
    • Janome 423S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199299130.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208867378.jpg
      Janome Janome 423S 423S 423S Janome 423 S De robuste Janome 423 heeft een volledige metalen grijper grijpersysteem en is een zeer krachtige mechanische naaimachine die ook eens eenvoudig te bedienen is. Het heeft een 1 staps knoopsgat voor extra gebruiksgemak, automatische spoelwinder, steekbreedte (instelbaar tot 5mm) en steeklengte (instelbaar tot 4mm) regelaar, verzinkbare transporteur, klik-aan naaivoetjes, vrije arm, achteruitnaaiknop, CB grijper voor een goede steekkwaliteit en een accessoirebakje met toebehoren. (2)
      Janome 423S
      • 04977766604383
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 118.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 118.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 118.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 118.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 118.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 109.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 118.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 118.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 118.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 118.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 118.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 121.90
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 139.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 139.99
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 121.90
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 121.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 129.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 129.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 129.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 129.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 129.70
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 129.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 129.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 129.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 129.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 129.46
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 125.17
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 125.17
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 125.17
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 124.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 124.40
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 124.40
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 124.40
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 124.40
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 124.40
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 124.40
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 124.40
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 124.40
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 124.40
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 124.40
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 124.40
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 124.40
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 124.40
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 124.40
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 124.40
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 114.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be