x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Veritas Amelia Computergestuurde Naaimachine Veritas

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Veritas Amelia Computergestuurde Naaimachine Veritas
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Veritas Amelia Computergestuurde Naaimachine Veritas
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Veritas Amelia Computergestuurde Naaimachine Veritas
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217299933.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163519427.jpg
Veritas Veritas Amelia Computergestuurde Naaimachine Veritas Amelia Computergestuurde Naaimachine Veritas Amelia Computergestuurde Naaimachine Veritas Amelia Computergestuurde Naaimachine Veritas (1)
  • 07640105923458
1
  • Technische details
    • Naaimachine functies: Naaiwerk
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze, Rood
  • 426.76 426.76 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Amelia Computergestuurde Naaimachine Veritas426.76, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Brother FS40s elektronische naaimachine-40 steken-naaldinrijgsysteem-LCD-display-selectietoetsen-vrije arm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210112843.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224628555.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229580820.jpg
      Brother Brother FS40s elektronische naaimachine-40 steken-naaldinrijgsysteem-LCD-display-selectietoetsen-vrije arm FS40s elektronische naaimachine-40 steken-naaldinrijgsysteem-LCD-display-selectietoetsen-vrije arm FS40s elektronische naaimachine-40 steken-naaldinrijgsysteem-LCD-display-selectietoetsen-vrije arm BROTHER FS40s elektronische naaimachine-40 steken-naaldinrijgsysteem-LCD-display-selectietoetsen-vrije arm (1)
      Brother FS40s elektronische naaimachine-40 steken-naaldinrijgsysteem-LCD-display-selectietoetsen-vrije arm
      • 04977766808996
      2
    • SINGER C430 - Naaimachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210674958.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169784530.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210674960.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210674963.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210674959.jpg
      SINGER SINGER C430 - Naaimachine C430 - Naaimachine C430 - Naaimachine Singer C430 - Naaimachine (3)
      SINGER C430 - Naaimachine
      • 07393033102944
      • 230220112
      1
    • SINGER Naaimachine Tradition F2259
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101500961.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101051082.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131826782.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226107441.jpg
      SINGER SINGER Naaimachine Tradition F2259 Naaimachine Tradition F2259 Naaimachine Tradition F2259 Singer Tradition F2259 - Naaimachine (3)
      2.8175813669338243 (12)
      SINGER Naaimachine Tradition F2259
      • 00374318823874
      • 2259
      1
    • SINGER C5205 Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186051573.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161971396.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216299996.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216299997.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203397132.jpg
      SINGER SINGER C5205 Blauw C5205 Blauw C5205 Blauw De Singer C5205 maakt naaien zo eenvoudig dat je de beste ideeën van helemaal zelf krijgt Functies op één plek, of het nu gaat om snelle, rechte naden of knus naai- en borduurwerkzaamheden, je bepaalt zelf. Alle functies overzichtelijk in te stellen Praktische naaldinrijger zonder problemen de naald inrijgen? De inrijger van de C5205 maakt het mogelijk Aanschuiftafel de Singer C5205 beschikt over een aanschuiftafel, hij vergroot comfortabel je naaioppervlak ideaal voor mode of quilts, Gewi... (3)
      SINGER C5205 Blauw
      • 07393033104870
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 421.33
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 421.33
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 421.33
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 421.33
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 421.33
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 421.33
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 421.33
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 421.73
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 421.73
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 421.73
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 426.75
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 426.75
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 426.75
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 426.75
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 426.75
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 426.75
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 426.75
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 426.76
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 426.76
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 426.76
    • teamvergelijk@vergelijk.be