x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pabobo Lumilove Roze Barbapapa Adapter Nachtlampje PA-LUMI-BPAP

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pabobo Lumilove Roze Barbapapa Adapter Nachtlampje PA-LUMI-BPAP
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pabobo Lumilove Roze Barbapapa Adapter Nachtlampje PA-LUMI-BPAP
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pabobo Lumilove Roze Barbapapa Adapter Nachtlampje PA-LUMI-BPAP
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101138156.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147410560.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142858740.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/128233135.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135012902.jpg
Pabobo Pabobo Lumilove Roze Barbapapa Adapter Nachtlampje PA-LUMI-BPAP Lumilove Roze Barbapapa Adapter Nachtlampje PA-LUMI-BPAP Lumilove Roze Barbapapa Adapter Nachtlampje PA-LUMI-BPAP Prachtig draagbaar en knuffelbaar nachtlampje van Pabobo in de vorm van Barbapapa. Nooit meer alleen in het donker. Het ideale lichtgevende vriendje voor op het nachtkastje of om mee het bed in te nemen. Eenmaal opgeladen blijft het lampje ongeveer 11 uur branden. Het lampje kan met een gerust hart achter worden gelaten bij uw kindje, zonder zorgen over stopcontacten, snoeren, hete lampjes of losse baterijen. Het energiezuinige LED-lampje wordt namelijk niet warm en de accu kan niet uit het l... (1)
  • 03760125260341
  • 210502
2
  • Design
    • Kleur: Roze
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Certificering: - CE
  • Technische details
    • Gebruikstijd: 660 Minuten
    • Oplaadbron: USB
    • Soort lamp: LED
  • Kleur
    • Light colour: Multi
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 38.85 45.00 EUR 2
    2
    • MamaLoes Babysjop MamaLoes Babysjop
      Prachtig draagbaar en knuffelbaar nachtlampje van Pabobo in de vorm van Barbapapa. Nooit meer alleen in het donker. Het ideale lichtgeven...38.85, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Lumilove Barbapapa Roze45.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Alecto Knuffel Met Rustgevende Geluiden En Nachtlampje Alecto Bc350 Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172088436.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172088702.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172088703.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222146354.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172088701.jpg
      Alecto Alecto Knuffel Met Rustgevende Geluiden En Nachtlampje Alecto Bc350 Blauw Knuffel Met Rustgevende Geluiden En Nachtlampje Alecto Bc350 Blauw Knuffel Met Rustgevende Geluiden En Nachtlampje Alecto Bc350 Blauw Alecto Olifant Knuffel met Geluid en Nachtlampje De knuffel is in de vorm van een schattige olifant die je kindje lekker dicht tegen zich aan kan pakken. In de buik zit een nachtlampje dat aangaat door een druk op het pootje. Om energie te sparen gaat het lampje automatisch uit na 30 minuten. De kleurintensiteit van de nachtlamp is instelbaar (3 niveau's + uit) door nogmaals het pootje in te drukken. Deze leuke knuffel is voorzien van 4 rustgevende slaapliedjes en geluiden die je kindje een p... (1)
      Alecto Knuffel Met Rustgevende Geluiden En Nachtlampje Alecto Bc350 Blauw
      • 08712412587520
      2
      deal
    • Reer Led Nachtlampje Ei - 7 Kleuren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223815359.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183556383.jpg
      Reer Reer Led Nachtlampje Ei - 7 Kleuren Led Nachtlampje Ei - 7 Kleuren Led Nachtlampje Ei - 7 Kleuren Kalmerend licht en kindvriendelijk design Laag stroomverbruik en lange levensduur door led-technologie 7 verschillende kleuren in zachte wisseling De kleuren zijn ook individueel instelbaar Van aangenaam zachte kunststof, 2x CR2032 3V knoopcellen zijn bij de levering inbegrepen (1)
      Reer Led Nachtlampje Ei - 7 Kleuren
      • 04013283052587
      • 5258
      2
    • DALBER Cuore - Kinderkamer tafellamp - Blauw;Groen;Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184925478.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206856650.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157169701.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177569638.jpg
      DALBER DALBER Cuore - Kinderkamer tafellamp - Blauw;Groen;Roze Cuore - Kinderkamer tafellamp - Blauw;Groen;Roze Cuore - Kinderkamer tafellamp - Blauw;Groen;Roze Hartige kinderkamer-tafellamp Cuore in buitengewoon design Met haar sierlijke, sokkelvrije lampenkap is deze lamp qua look iets heel bijzonders. Daarop bevinden zich fijn getekende harten die nog eens bedekt worden met een tweede laag harten door een kap aan de buitenkant. Daardoor ontstaat er een heel filigraan patroon en de lamp wordt een buitengewoon inrichtingsvoorwerp. Niet enkel in de kinderkamer zorgt ze voor een aangename sfeer, ze past ook uitstekend in andere gedeeltes van de woning... (1)
      DALBER Cuore - Kinderkamer tafellamp - Blauw;Groen;Roze
      • 08420406411811
      3
    • Brennenstuhl Nachtlampje | Brennenstuhl (Schemersensor)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108220489.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197672487.jpg
      Brennenstuhl Brennenstuhl Nachtlampje | Brennenstuhl (Schemersensor) Nachtlampje | Brennenstuhl (Schemersensor) Nachtlampje | Brennenstuhl (Schemersensor) Rond LED nachtlampje met warm wit licht - Dit compacte nachtlampje zorgt dat jouw huis ook gedurende de nacht veilig is en voelt. Zo hoef jij nooit meer te struikelen of je teen te stoten als jij in het donker naar het toilet wilt lopen. Het ronde lampje springt aan zodra de sensor merkt dat het donker wordt en is dus ideaal voor op een kinderkamer of in de gang.Nachtlampje met sensor voor thuisDit kwalitatief hoogwaardige lampje werkt op netstroom en is voorzien van een schemersensor. Dit be... (1)
      Brennenstuhl Nachtlampje | Brennenstuhl (Schemersensor)
      • 04007123610440
      • 49132011
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 39.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 44.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 38.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 38.85
    • teamvergelijk@vergelijk.be