x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pabobo sterrenprojector Forest grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pabobo sterrenprojector Forest grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pabobo sterrenprojector Forest grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pabobo sterrenprojector Forest grijs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/149332631.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/149332633.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167998187.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/184906411.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199314363.jpg
Pabobo Pabobo sterrenprojector Forest grijs sterrenprojector Forest grijs sterrenprojector Forest grijs Stars Projector - Grey Forest (3)
  • 03760125262000
  • PSP02BAT-BOIS
2
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Design
    • Kleur: Beige, Grijs, Bruin
    • Materiaal: Kunststof
  • Technische details
    • Soort lamp: LED
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 16 cm
    • Hoogte: 7 cm
  • Audio
    • Muziekspeler: Ja
  • 29.90 30.85 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Stars Projector - Grey Forest29.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • MamaLoes Babysjop MamaLoes Babysjop
      Tover een prachtige sterrenhemel op het plafond van de kinderkamer met deze muzikale projectielamp van Pabobo. Slapen onder een sterrenhe...30.85, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Kidsdepot hanglamp Wire
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84550688.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118116582.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84550687.jpg
      Kidsdepot Kidsdepot hanglamp Wire hanglamp Wire hanglamp Wire Bestel Hanglamp Kidsdepot Wire Pink online. Bekijk alle Autoverlichting van het merk Kidsdepot bij Etrias. (1)
      Kidsdepot hanglamp Wire
      • 08718924911129
      3
    • BES LED LED Kinder Nachtlamp - Tafellamp - Kat - Aanpasbare Kleur - Poes - Wit - Touch - Dimbaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223841465.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151516787.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151516792.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151516791.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151516789.jpg
      BES LED BES LED LED Kinder Nachtlamp - Tafellamp - Kat - Aanpasbare Kleur - Poes - Wit - Touch - Dimbaar LED Kinder Nachtlamp - Tafellamp - Kat - Aanpasbare Kleur - Poes - Wit - Touch - Dimbaar LED Kinder Nachtlamp - Tafellamp - Kat - Aanpasbare Kleur - Poes - Wit - Touch - Dimbaar 6W vermogen Kat design Touch Schakelaar Dimbaar Verlichting kleur aanpasbaar 3000K-4500K-6000K Deze LED Kinder nacht - tafellamp is een vrolijke lamp in de vorm van een kat. De nachtlamp is wit van kleur en is voorzien van handige details. De tafellamp is voorzien van een pennen houder. De nachtlamp geeft licht aan de onderkant van zijn lijf en onder zijn kopje. Tevens is de kop en nek beweegbaar. De verlichting is dimbaar tot 6 Watt en de kleurtemperatuur is instelbaar door op de ogen van de... (1)
      BES LED LED Kinder Nachtlamp - Tafellamp - Kat - Aanpasbare Kleur - Poes - Wit - Touch - Dimbaar
      • 07433603769716
      1
      deal
    • DALBER LED nachtlamp Vichy in blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184917685.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157221402.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159844290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157221403.jpg
      DALBER DALBER LED nachtlamp Vichy in blauw LED nachtlamp Vichy in blauw LED nachtlamp Vichy in blauw LED-nachtverlichting Vichy voor oriëntatie 's nachts Zacht oriëntatielicht in het donker - geen probleem met de LED-nachtverlichting Vichy voor het inpluggen van het stopcontact. De discrete gloed in het donker kan de angsten van kinderen 's nachts wegnemen en hen tegelijkertijd de kans geven zich te oriënteren. Het kindvriendelijke ontwerp is het resultaat van de tinten die boven elkaar liggen. Boven de monochrome tint is een tweede, die het typische Vichy ruitjespatroon weergeeft. De kleur ... (1)
      DALBER LED nachtlamp Vichy in blauw
      • 08420406000572
      1
    • Safety 1st Nachtlamp Safety 1st Automatic Night Light
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185596046.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111817368.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111817369.jpg
      Safety 1st Safety 1st Nachtlamp Safety 1st Automatic Night Light Nachtlamp Safety 1st Automatic Night Light Nachtlamp Safety 1st Automatic Night Light Nachtlamp Safety 1st Automatic Night Light Eigenschappen:- Automatisch nachtlampje met ingebouwde sensor-Zeer laag energieverbruik (0,4 W) en lange gebruiksduur (gemiddeld 50.000 uur)- Te plaatsen in het stopcontact- Geeft zacht wit licht- Warmt niet op tijdens het branden- Afmeting:8 x 7 x 8 cm , Nachtlamp Safety 1st Automatic Night Light Het nachtlampje Automatic van Safety 1st kan gemakkelijk in het stopcontact worden geplaatst zodat deze 's nachts een zacht licht afgeeft. Het nachtlampje ... (1)
      Safety 1st Nachtlamp Safety 1st Automatic Night Light
      • 03220660227570
      • 3220660227570
      1
      deal
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 32.40
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 32.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 32.40
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 29.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 29.85
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 29.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.85
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 30.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 30.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 30.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 30.85
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 24.33
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.33
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 30.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 30.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 30.85
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be