x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er netwerkadapters verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    LevelOne wifi adapter

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in netwerkadapter categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • LevelOne SFP-2200 Vezel-optiek 1310nm 125Mbit/s SFP netwerk transceiver module
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172345093.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154649644.jpg
      LevelOne LevelOne SFP-2200 Vezel-optiek 1310nm 125Mbit/s SFP netwerk transceiver module SFP-2200 Vezel-optiek 1310nm 125Mbit/s SFP netwerk transceiver module SFP-2200 Vezel-optiek 1310nm 125Mbit/s SFP netwerk transceiver module Beschikt over Duplex-LC-aansluiting Conform met Fast-Ethernet-standaard 3,3-V enkele stroomvoorziening. Geschikt voor hot-swapping. RoHS-conform en loodvrij. (1)
      LevelOne SFP-2200 Vezel-optiek 1310nm 125Mbit/s SFP netwerk transceiver module
      • 04015867181157
      3
      58.39 EUR
    • LevelOne USB-0504 Ethernet 1000 Mbit/s
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156641359.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156641381.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156641385.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156641384.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156641382.jpg
      LevelOne LevelOne USB-0504 Ethernet 1000 Mbit/s USB-0504 Ethernet 1000 Mbit/s USB-0504 Ethernet 1000 Mbit/s Level One usb-0504 gigabit usb-c network adapter (1)
      LevelOne USB-0504 Ethernet 1000 Mbit/s
      • 04015867207352
      • 54003207
      3
      26.24 EUR
    • LevelOne GVM-1000 netwerk media converter 1000 Mbit/s Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152915006.jpg
      LevelOne LevelOne GVM-1000 netwerk media converter 1000 Mbit/s Zwart GVM-1000 netwerk media converter 1000 Mbit/s Zwart GVM-1000 netwerk media converter 1000 Mbit/s Zwart LevelOne GVM-1000. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 30000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Spanning: 5 V, Output current: 2 A (1)
      LevelOne GVM-1000 netwerk media converter 1000 Mbit/s Zwart
      • 04015867195628
      3
      135.00 EUR
    • LevelOne FNC-0103FX
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102137049.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155366337.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/21184142.jpg
      LevelOne LevelOne FNC-0103FX FNC-0103FX FNC-0103FX Alle gangbare besturingssystemen, waaronder Linux. Data-overdrachtsnelheid max. 200 Mbit/s 50 of 62,5 / 125 glasvezelkabel. (1)
      LevelOne FNC-0103FX
      • 04015867221068
      • 504160
      • 5958861
      2
      75.00 EUR
    • LevelOne WUA-0624 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/72604850.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117087411.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117087414.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117087409.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172373037.jpg
      LevelOne LevelOne WUA-0624 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter WUA-0624 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter WUA-0624 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter Level One WUA-0605 300 Mbps N_Max WLAN USB Adapter (1)
      LevelOne WUA-0624 WLAN 150Mbit/s netwerkkaart & -adapter
      • 04015867154403
      • 00014444714188
      • 00846359001622
      • 04015867154427
      • 05050914833251
      • 00878742008925
      • WUA-0624
      • 540619
      2
      14.52 EUR
    • LevelOne GNC-0201 Fiber Intern
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113355621.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113355620.jpg
      LevelOne LevelOne GNC-0201 Fiber Intern GNC-0201 Fiber Intern GNC-0201 Fiber Intern Geïntegreerde Wake-on-LAN voor het op afstand starten van computers. Lastvereffening tussen meerdere CPU's Ondersteunt extern startproces. Ondersteunt Fibre Channel over Ethernet (FCoE) Ondersteunt de meeste Network Operating Systems (NOS). (1)
      LevelOne GNC-0201 Fiber Intern
      • 04015867191095
      • 8477601
      • GNC-0201
      2
      325.13 EUR
    • LevelOne USB-0401 1000 Mbit/s
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114075884.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114075886.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152938925.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114075885.jpg
      LevelOne LevelOne USB-0401 1000 Mbit/s USB-0401 1000 Mbit/s USB-0401 1000 Mbit/s De LevelOne USB Gigabit Ethernet Adapter is een USB Adapter waarmee u met uw desktop of notebook een verbinding kan maken met uw Gigabit netwerk. (1)
      LevelOne USB-0401 1000 Mbit/s
      • 05050914833787
      • 05054533294608
      • 03660450862763
      • 04052305325605
      • 04015867157053
      • 05711045150487
      • 05054484294603
      • 00151903621127
      • 04015867225578
      • 00084033129099
      • 00846359000724
      • 00854635820089
      • USB-0401
      • 0540024
      • 3170156
      2
      25.50 EUR
    • LevelOne GNC-0107
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113987232.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113987230.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/21184142.jpg
      LevelOne LevelOne GNC-0107 GNC-0107 GNC-0107 Ondersteunt on-board IP-header verificatie en TCP/UDP checksmetamortsen. Compatibel met IEEE 802.11 Q VLAN Met Full-duplex tot 550 m kabellengte (1)
      LevelOne GNC-0107
      • 04015867142424
      • GNC-0107
      • 550107
      • 2813566
      2
      189.00 EUR
    • LevelOne SFP-1101 Vezel-optiek 1310nm 155Mbit/s SFP netwerk transceiver module
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172383600.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121360462.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121360463.jpg
      LevelOne LevelOne SFP-1101 Vezel-optiek 1310nm 155Mbit/s SFP netwerk transceiver module SFP-1101 Vezel-optiek 1310nm 155Mbit/s SFP netwerk transceiver module SFP-1101 Vezel-optiek 1310nm 155Mbit/s SFP netwerk transceiver module LevelOne SFP-1101. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm (1)
      LevelOne SFP-1101 Vezel-optiek 1310nm 155Mbit/s SFP netwerk transceiver module
      • 04015867154625
      2
      35.80 EUR
    • LevelOne GNC-0105 T V5 LAN Adapter 10/100/1000 Mbps
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102333235.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102333236.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/21184142.jpg
      LevelOne LevelOne GNC-0105 T V5 LAN Adapter 10/100/1000 Mbps GNC-0105 T V5 LAN Adapter 10/100/1000 Mbps GNC-0105 T V5 LAN Adapter 10/100/1000 Mbps Level One GNC-0105 T V5 LAN Adapter 10/100/1000 Mbps (1)
      LevelOne GNC-0105 T V5 LAN Adapter 10/100/1000 Mbps
      • 04015867111260
      • 550022
      • 2408781
      2
      20.89 EUR
    • LevelOne usb-0301 usb 2.0 fast ethernet adapter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102716391.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151067013.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169200858.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102716393.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167751238.jpg
      LevelOne LevelOne usb-0301 usb 2.0 fast ethernet adapter usb-0301 usb 2.0 fast ethernet adapter usb-0301 usb 2.0 fast ethernet adapter Level One usb-0301 usb 2.0 fast ethernet adapter (1)
      LevelOne usb-0301 usb 2.0 fast ethernet adapter
      • 08463590007170
      • 00021111182072
      • 00045556029662
      • 00132017790107
      • 04015867157046
      • 00151903621110
      • 05050914833770
      • 00846359000717
      • 00503800122793
      • 00163120609369
      • 05711045837548
      • USB-0301
      • 3168407
      2
      16.92 EUR
    • LevelOne usb-0402 gigabit usb-c network adapter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125612006.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125612004.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117986053.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125612002.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122466963.jpg
      LevelOne LevelOne usb-0402 gigabit usb-c network adapter usb-0402 gigabit usb-c network adapter usb-0402 gigabit usb-c network adapter 9K jumbo-frames voor hoge overdrachtssnelheden. Geïntegreerd wake-on-LAN voor het op afstand bedienbare starten van computers. Ondersteunt IPv4/IPv6 netwerkgebruik. (1)
      LevelOne usb-0402 gigabit usb-c network adapter
      • 04015867202371
      • 9909333
      • USB-0402
      • 54003107
      2
      20.84 EUR
    • LevelOne usb-0503 v3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168856221.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168856228.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168856225.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168856230.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168856226.jpg
      LevelOne LevelOne usb-0503 v3 usb-0503 v3 usb-0503 v3 Level One usb-0503 v3 (1)
      LevelOne usb-0503 v3
      • 04015867224069
      • USB-0503
      1
      28.09 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Draadloze Verbinding DEFAULT
        • draadloos
      • CPI-Kaart DEFAULT
        • ja
      • Dongles DEFAULT
        • usb_wifi_adapter
      • Tp-link DEFAULT
        • tp_link
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • Sitecom DEFAULT
        • sitecom
    • Merk (brand):
      • Asus (asus)
      • TP-Link (tp_link)
      • Sitecom (sitecom)
      • D-Link (d_link)
      • Alcatel (alcatel)
      • Allied Telesis (allied_telesis)
      • APC (apc)
      • AVM (avm)
      • Axis (axis)
      • Balance (balance)
      • Belkin (belkin)
      • Brainboxes (brainboxes)
      • C2G (c2g)
      • Canon (canon)
      • Cisco (cisco)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Devolo (devolo)
      • Digitus (digitus)
      • Draytek (draytek)
      • Eaton (eaton)
      • Edimax (edimax)
      • Eminent (eminent)
      • Emulex (emulex)
      • Equip (equip)
      • Ewent (ewent)
      • Fixapart (fixapart)
      • Foscam (foscam)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Fxlion (fxlion)
      • Gembird (gembird)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Gigaset (gigaset)
      • Goobay (goobay)
      • Hama (hama)
      • Hercules (hercules)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • InLine (inline)
      • Intel (intel)
      • Intellinet (intellinet)
      • Isotronic (isotronic)
      • Jabra (jabra)
      • Kensington (kensington)
      • Knipex (knipex)
      • Lancom Systems (lancom_systems)
      • Lenovo (lenovo)
      • LevelOne (levelone)
      • Lexmark (lexmark)
      • Lindy (lindy)
      • Linksys (linksys)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Longshine (longshine)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Macally (macally)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mellanox Technologies (mellanox_technologies)
      • Mikrotik (mikrotik)
      • NEC (nec)
      • Plantronics (plantronics)
      • Qnap (qnap)
      • S-Conn (s_conn)
      • Samsung (samsung)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Shuttle (shuttle)
      • Silverstone (silverstone)
      • Snom (snom)
      • Speedlink (speedlink)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Supermicro (supermicro)
      • Sweex (sweex)
      • Synology (synology)
      • Techly (techly)
      • Technisat (technisat)
      • Telestar (telestar)
      • Tenda (tenda)
      • Trendnet (trendnet)
      • Trust (trust)
      • Ubiquiti Networks (ubiquiti_networks)
      • Ultron (ultron)
      • Valueline (valueline)
      • Veripart (veripart)
      • Weller (weller)
      • Xoro (xoro)
      • Z-wave.me (z_wave_me)
      • Zebra (zebra)
      • Zyxel (zyxel)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 110 (price_3)
      • ≥ € 110 (price_4)
    • Ingebouwde Adapter (intern):
      • Ingebouwde Adapter (ja)
      • Externe Adapter (nee)
    • Adapter met Antenne (antenne):
      • Met Antenne (ja)
    • Verbindingstechnologie (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad en Draadloos (bedraad_en_draadloos)
      • Draadloos (draadloos)
    • Type Adapter (group):
      • USB WiFi Adapter (usb_wifi_adapter)
      • Ethernet Adapter (usb_ethernet_adapter)
      • WiFi PCI-Kaart (interne_wifi_adapter)
      • LAN PCI-Kaart (intern_ethernet_adapter)
      • Devolo Bedraad (devolo_bedraad)
      • Devolo Wi-Fi (devolo_wi_fi)
    • Overdrachtsnelheid (Mbit/s) (overdrachtssnelheid_max_):
      • < 300 Mbit (Tot 300 Mbit)
      • 300 - 500 Mbit (300 - 500 Mbit)
      • 500 - 1000 Mbit (500 - 1000 Mbit)
      • > 1000 Mbit (> 1000 Mbit)
    • Netwerkstandaard (netwerkstandaard):
      • Wireless AC (ieee_802_11ac)
      • Wireless N (ieee_802_11n)
      • Wireless B (ieee_802_11b)
      • Wireless A (ieee_802_11a)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be