x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dell laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Dell Vostro 3580 5VCJ8 Azerty 3Y
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144167363.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144167366.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144167368.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144167364.jpg
      Dell Dell Vostro 3580 5VCJ8 Azerty 3Y Vostro 3580 5VCJ8 Azerty 3Y Vostro 3580 5VCJ8 Azerty 3Y Op de 15 inch Dell Vostro 3580 5VCJ8 Azerty werk je aan projectplannen in Word, maar bewerk je ook foto's in Photoshop. Dit is mogelijk dankzij de i5 processor. Met 8 gigabyte werkgeheugen draai je meerdere programma's tegelijkertijd. Als het rumoerig is op kantoor, luister je muziek via Spotify en werk je in Excel tegelijkertijd. Luister je liever naar muziek op dvd? Deze Dell heeft een dvd speler, waarmee je media afspeelt van een dvd. Dankzij de 256 gigabyte SSD start de laptop binnen enke... (10)
      Dell Vostro 3580 5VCJ8 Azerty 3Y
      • 05397184232132
      • 5VCJ8
      2
      700.46 EUR
    • Dell Latitude 7490 Zwart Notebook 35,6 cm (14") 1920 x 1080 Pixels Intel 8ste generatie Core i5 i5-8350U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103555924.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103555926.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103555929.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103555925.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103555927.jpg
      Dell Dell Latitude 7490 Zwart Notebook 35,6 cm (14") 1920 x 1080 Pixels Intel 8ste generatie Core i5 i5-8350U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Latitude 7490 Zwart Notebook 35,6 cm (14") 1920 x 1080 Pixels Intel 8ste generatie Core i5 i5-8350U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Latitude 7490 Zwart Notebook 35,6 cm (14") 1920 x 1080 Pixels Intel 8ste generatie Core i5 i5-8350U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD (12)
      Dell Latitude 7490 Zwart Notebook 35,6 cm (14") 1920 x 1080 Pixels Intel 8ste generatie Core i5 i5-8350U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD
      • 05397184076460
      • F6HYY
      1
      most_sold
      1049.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • < €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • > €2500 of meer (highest)
      • < € 690 (price_690)
      • € 690 - € 1000 (price_690_1000)
      • € 1000 - € 1550 (price_1000_1600)
      • ≥ € 1550 (price_1600)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Dell (dell)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Huawei (huawei)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Toshiba (toshiba)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows Windows Dell laptop (windows)
      • macOS (macos)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
      • Android (android)
      • OS X (os_x)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
    • Intern geheugen (interne_geheugen):
      • Minder dan 4 GB (minder_dan_4_gb)
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB 8 GB RAM Dell laptop (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
    • Type laptop (type_laptop):
      • 2-in-1 (2_in_1)
      • Chromebook (chromebook)
      • Gaming (gaming)
      • Laptop (laptop)
      • Macbook (macbook)
      • Ultrabook (ultrabook)
      • Workstation (workstation)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal USB-poorten (aantal_usb_aansluitingen):
      • 1 (aantal_usb_aansluitingen_1.0)
      • 2 (aantal_usb_aansluitingen_2.0)
      • 3 (aantal_usb_aansluitingen_3.0)
      • 4 (aantal_usb_aansluitingen_4.0)
      • 5 (aantal_usb_aansluitingen_5.0)
    • Aantal HDMI-poorten (aantal_hdmi_poorten):
      • 1 (aantal_hdmi_poorten_1.0)
    • HD type (hd_type):
      • Full HD (full_hd)
      • HD (hd)
    • Optische drive (soort_optische_drive):
      • Blu-Ray DVD Combo (blu_ray_dvd_combo)
      • DVD Super Multi (dvd_super_multi)
      • DVD±RW (dvd_rw)
      • Nee (nee)
    • Dikte (hoogte_cm):
      • < 1.6 cm (hoogte_cm_1.6)
      • 1.6 cm - 1.9 cm (hoogte_cm_1.6_1.9)
      • 1.9 cm - 2.4 cm (hoogte_cm_1.9_2.4)
      • ≥ 2.4 cm (hoogte_cm_2.4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • Minder dan 128 GB (minder_dan_128_gb)
      • 128 GB - 256 GB (128_gb_256_b)
      • 256 GB - 500 GB (256_gb_500_gb)
      • 500 GB - 750 GB (500_gb_750_gb)
      • 750 GB - 1 TB (750_gb_1000_tb)
      • Groter dan 1 TB (groter_dan_1tb)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 i5 Dell laptop (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD SSD Dell laptop (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
    • Batterij levensduur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 7.5 Uren (batterij_levensduur_uur__7.5)
      • 7.5 Uren - 10 Uren (batterij_levensduur_uur__7.5_10)
      • 10 Uren - 12 Uren (batterij_levensduur_uur__10_12)
      • ≥ 12 Uren (batterij_levensduur_uur__12)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Aspire 5 (acer_aspire_5)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus Transformer Book (asus_transformer_book)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Fujitsu CELSIUS (fujitsu_celsius)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Surface (surface)
      • Surface PRO (surface_pro)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • JA (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be