x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    8 GB RAM Dell laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Dell Latitude 7490 Zwart Notebook 35,6 cm (14") 1920 x 1080 Pixels Intel 8ste generatie Core i5 i5-8350U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103555924.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103555926.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103555929.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103555925.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103555927.jpg
      Dell Dell Latitude 7490 Zwart Notebook 35,6 cm (14") 1920 x 1080 Pixels Intel 8ste generatie Core i5 i5-8350U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Latitude 7490 Zwart Notebook 35,6 cm (14") 1920 x 1080 Pixels Intel 8ste generatie Core i5 i5-8350U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Latitude 7490 Zwart Notebook 35,6 cm (14") 1920 x 1080 Pixels Intel 8ste generatie Core i5 i5-8350U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD (11)
      Dell Latitude 7490 Zwart Notebook 35,6 cm (14") 1920 x 1080 Pixels Intel 8ste generatie Core i5 i5-8350U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD
      • 05397184076460
      • F6HYY
      1
      most_sold
      1049.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Dell (dell)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Huawei (huawei)
      • Magnat (magnat)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Toshiba (toshiba)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 11.6 inch (11_6)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 13.5 inch (13_5)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_geheugen):
      • Minder dan 4 GB (minder_dan_4_gb)
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • JA (ja)
      • Nee (nee)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD E (amd_e)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • Minder dan 128 GB (minder_dan_128_gb)
      • 128 GB - 256 GB (128_gb_256_b)
      • 256 GB - 500 GB (256_gb_500_gb)
      • 500 GB - 750 GB (500_gb_750_gb)
      • 750 GB - 1 TB (750_gb_1000_tb)
      • Groter dan 1 TB (groter_dan_1tb)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
    • Optische drive (soort_optische_drive):
      • Blu-Ray DVD Combo (blu_ray_dvd_combo)
      • DVD+RW (dvd_rw)
      • DVD Super Multi (dvd_super_multi)
      • Nee (nee)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Aspire 5 (acer_aspire_5)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Fujitsu CELSIUS (fujitsu_celsius)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Surface (surface)
      • Surface PRO (surface_pro)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be