x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Apple MacBook laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    • Apple MacBook (2017) MNYH2N
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110584875.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82487665.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82487666.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106669876.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106669873.jpg
      Apple Apple MacBook (2017) MNYH2N MacBook (2017) MNYH2N MacBook (2017) MNYH2N (8)
      8.25 (1)
      Apple MacBook (2017) MNYH2N
      geweldig
      ben je nou op zoek naar een macbook en je kan niks vinden check de link voor meer keuze
      10.0
      0 10
      • batterij gaat lang mee
      • hij is breekbaar
    Laptops 8.25 (1)
    0 - 3
    • Apple MacBook (2017) MNYH2N
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110584875.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82487665.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82487666.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106669876.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106669873.jpg
      Apple Apple MacBook (2017) MNYH2N MacBook (2017) MNYH2N MacBook (2017) MNYH2N (8)
      8.25 (1)
      Apple MacBook (2017) MNYH2N
      • 00190198203397
      • MNYH2N/A, MNYH2N/A?NL
      • 3087101
      • 4334175
      • MNYH2N/A
      1
      best_reviewed
      1499.00 EUR
    • Apple MacBook 12" (2017) - Spacegrijs i5 8GB 512GB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131584917.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82487689.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82487690.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82487691.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106670295.jpg
      Apple Apple MacBook 12" (2017) - Spacegrijs i5 8GB 512GB MacBook 12" (2017) - Spacegrijs i5 8GB 512GB MacBook 12" (2017) - Spacegrijs i5 8GB 512GB (1)
      Apple MacBook 12" (2017) - Spacegrijs i5 8GB 512GB
      • 00190198202970
      • 3087100
      • MNYG2N/A, MNYG2N/A?NL
      • 4334181
      • MNYG2N/A
      1
      1799.00 EUR
    • Apple MacBook (2017) MNYJ2FN
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82343087.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82343089.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82343088.jpg
      Apple Apple MacBook (2017) MNYJ2FN MacBook (2017) MNYJ2FN MacBook (2017) MNYJ2FN (1)
      Apple MacBook (2017) MNYJ2FN
      • 00190198203700
      • MNYJ2FN/A
      1
      1799.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Barco (barco)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Empire (empire)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Fujitsu Siemens (fujitsu_siemens)
      • Huawei (huawei)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • Origin Storage (origin_storage)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Toshiba (toshiba)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • Minder dan 128 GB (minder_dan_128_gb)
      • 128 GB - 256 GB (128_gb_256_b)
      • 256 GB - 500 GB (256_gb_500_gb)
      • 500 GB - 750 GB (500_gb_750_gb)
      • 750 GB - 1 TB (750_gb_1000_tb)
      • Groter dan 1 TB (groter_dan_1tb)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 Apple MacBook i5 laptop (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Athlon (amd_athlon)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M Apple MacBook Intel Core M laptop (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
    • Type harde schijf (opslag_media):
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1100 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1100 MHz - 1600 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 1600 MHz - 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be